Jump to content

Још једном гласање за позитиван и негативан рејтинг на ЖРУ

Оцени ову тему


Још једном гласање за позитиван и негативан рејтинг на ЖРУ  

45 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли сте за увођење негативног рејтинга на ЖРУ?



Препоручена порука

  • Гости

Video sam na jednom forumu da za  administratore nije postojala opcija niti da ih ljudi lajkuju niti da im daju negativne poene. Mozda takvo nesto i ovde? 

 

Нема разлога. Администратор је исто обичан члан када пише и његово писање подлеже позитивној или негативној критици. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

negativna kritika nema smisla ako ne znaš šta ćeš s njom, to je kao beskonačan broj života u igrici.

Ako bi recimo banovali članove koji imaju negativne poene (za neki broj poena na neko vreme, a veliki stalno), onda bi to bila druga stvar, ali pošto to nećete onda negativna kritika člana nema smisla.

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема разлога. Администратор је исто обичан члан када пише и његово писање подлеже позитивној или негативној критици. 

 

 

Oce, da li ce biti greh dati svesteniku negativan poen?   :0104cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo bilo bi dobro kad bi se ocena videla pre nego što ućeš na tu temu

Зашто? Зар оцену нећеш сам градити него очекујеш утицај са стране? Теби и мени неће исте теме подједнако значити, а камоли оволиком броју људи.

 

Гласао сам против јер ако наиђеш на коментар који ти се не свиђа, или ћеш га прескочити или ћеш ући у дискусију да видиш зашто неко изјављује то што изјављује, да ли је у заблуди или си ти у заблуди. Тиме ћеш нешто научити или ћеш некога подучити о другачијем мишљењу.

Са друге стране, позитивна оцена коментара је олакшање да се не пише исто или врло слично и тиме оптерећује форум. Или волите да читате на три стране: "И ја", "Слажем се", "Подржавам", "У праву си"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад да има дислајк дугме, добила би минус на оба коментара, па ти види. А можда би ти се прошетао по осталим коментарима и поделио ти минусе ако га баш увредиш.

 

Pardon me, da li u našem krivičnom pravu postoji sankcija za navođenje druge osobe na krivično delo? :P

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Umesto da mračimo sa nekim negativnim poenima, mislim da bi mogli da poboljšamo one pozitivne. 

Da pored dugmeta "Amin" kojim se izražava odobravanje nečijeg pisanja, bude i dugme "poljubac" kojim biste iskazali prema nekom simpatiju. :)

 

Naravno da bi to ostalo u pravoslavnom smislu, može dugme da se zove i "celov". 

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pisalo bi ko je dao negativnu rep.? Ja sam za!

Samo da vidimo kako bi se zvao taj dislajk? Kontramin? Zvuči kao tableta...

-Nijeste uzeli terapiju danas gdine Petroviću?

-Nijesam, saću

šljus, šljus, šljus

-Već mi je bolje, hvala ...

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Mozda je jedno od tehnickih resenja da se uvede anatema ali kad je neko stavi na nekog clana onda on u tom slucaju nece vise biti uznemiravan postovima od tog clana tako da neko ko je novopridosli moze biti izignorisan od jednog clana bez ikakvih klanova kao i to da neko ko dugo vremena ucestvuje u forumu ne dosadjuje novopridoslom sa svojim monotonostima. Sporno je to kako bi ovakav modul foruma bio primenjiv za ekumenisticke teme za koje vec nemamo neki broj raspolozenih clanova.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...