Jump to content

Још једном гласање за позитиван и негативан рејтинг на ЖРУ

Оцени ову тему


Још једном гласање за позитиван и негативан рејтинг на ЖРУ  

45 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли сте за увођење негативног рејтинга на ЖРУ?



Препоручена порука

Ако се уводи минус, онда се уводи тако што:

 - На профилу стоји рејтинг +/-, односно +100 -20, а не +80, што би се добило умањењем амина минусима.

 - Као што су видљиве оцене које си добио, тако треба да буду видљиве оцене које си дао и све то на профилу, а не по постовима. Значи, добијене оцене и дате оцене, кликом на линк се отварају постови који су аминовани или минусирани, што твоји што они које си оценио. Одмах је јасно да ли си кренуо за неким и минусираш.

 - Све ово врло јавно, отворено. Не може се сакрити са профила. Свако скривено минусирање извлачи много тога лошег из нас.

 

Бојим се да све ово нема везе са поруком коју носи овакав форум. Није ово Вукајлија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...