Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@@GeniusAtWork,

 

Користио сам постимиџ.орг од када је угашен додај.рс. Нема везе, замислите слику :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

:hvala:

 

 

@@GeniusAtWork,

 

Користио сам постимиџ.орг од када је угашен додај.рс. Нема везе, замислите слику :D

 

Ekstra je slika  :dobro:  Čestitam za aparat, da te dugo služi   :smil443643319dc3d:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам за друге, али ја не видим слику :stadaradim:  

Ја нисам видела на послу са рачунара, а од куће / линукс видим / ne_shvata

 

П.С.честитам на апарату........да те дуго служи. :sunce: .........искрена да будем...........ја навикла на твоје црно беле слике........некако као да ово није твој рад...........Супер је сјајана је .......немој погрешно да  ме схватиш.........

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја нисам видела на послу са рачунара, а од куће / линукс видим / ne_shvata

 

П.С.честитам на апарату........да те дуго служи. :sunce: .........искрена да будем...........ја навикла на твоје црно беле слике........некако као да ово није твој рад...........Супер је сјајана је .......немој погрешно да  ме схватиш.........

Јој.....порука је за Срђана.........

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Рапсоди,

 

Хвала! :) Јако је велика разлика у самом квалитету слике :) И мени је мало чудно када је у боји, али ми је било жао да је дирам баш због боја које су биле у локалу, а идентичне су као и на слици :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10485141_10208527792453406_4745980587456

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Никола Поповић,

 

Као неки италијански писац, фотографисан између два рата :) Дошао на обалу да напише писмо својој изгубљеној љубави :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Никола Поповић,

 

Као неки италијански писац, фотографисан између два рата :) Дошао на обалу да напише писмо својој изгубљеној љубави :)

 

U svakom slucaju, cekam te da stanem pred tvoj objektiv :D

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Никола Поповић,

 

Као неки италијански писац, фотографисан између два рата :) Дошао на обалу да напише писмо својој изгубљеној љубави :)

Због почетка рата није могао да прими Нобелову награду

Мусолини га протерао у Либију где се оженио Фатимом Фарадусси

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U svakom slucaju, cekam te da stanem pred tvoj objektiv :D

 

 

Ја лагано учим да га савладам што боље, јер је велика разлика између њега и прошлог, али надам се скором виђењу ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Због почетка рата није могао да прими Нобелову награду Мусолини га протерао у Либију где се оженио Фатимом Фарадусси

 

Хахахахахахахахахахахахаххаха :D

Ово је генијално запажање! :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...