Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, illuminated рече

Da :)

 

gde je bolje/pametnije biti smešten u Rsovcima ili u Dojkincima, jednu noć bi pre toga bili na Crnom vrhu i odatle napravili dve ture: 1) Babin zub+Midžor 2) Bigarski vodopa, a za ostale šetnje gledam gde je pametnije biti smešten....

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@dragisa Dojkince je bliže, Rsovci su lepši :D (Ako ćete šetati i ovde po okolini).

Nemam kontakte za smeštaj u Dojkincima. Ako završite u Rsovcima nađite npr "Vilu Igić" na FB ili IG (moji prijatelji tu odsedaju i zadovoljni su).

  • Свиђа ми се 1

Never argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...