Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

gallery_15281_128_44083.jpg

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад гледам Јоанине слике, само чекам одакле ће да искоче неке виле или тако нешто. :)

U Rusiji se može šta god sresti - zemlja iz bajke ;)

Отправлено с моего iPad используя Tapatalk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U Rusiji se može šta god sresti - zemlja iz bajke ;)

Отправлено с моего iPad используя Tapatalk

 

Има свакаквих створења у бајкама...  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam ljubimca, planiram tek u maju da uzmem neko kučence mešanca a ova luckasta maca se doselila sama u moje dvorište.

Nisam nikad imala mačku i nisam neka ljubiteljka mačaka......ma ko mene šta pita....rešila je da me pridobije :D

dscn0333.jpg

m4.jpg

m1.jpg

maca-k.jpg

Glasamo da usvojiš mačku :)

08244cf6cf0152fd0dfbfb31aa07a727.jpg

Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Glasamo da usvojiš mačku :)

 

 

Belo jeste, mleko nije ....kako to :) ?

Odomaćila se skroz , verovatno je nekad neko od dece dresirao (gde je pre bila ne znam ),vidim da se pozdravlja sa desnom šapicom kao pas :))

U početku me tako dva, tri puta iznenadila ,uspravi se pa pruži šapicu  12:smeha:

 

m1.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Belo jeste, mleko nije ....kako to :) ?

Odomaćila se skroz , verovatno je nekad neko od dece dresirao (gde je pre bila ne znam ),vidim da se pozdravlja sa desnom šapicom kao pas :))

U početku me tako dva, tri puta iznenadila ,uspravi se pa pruži šapicu 12:smeha:

m1.jpg

Lepotica :) Kako se zove кошка ? :)

Отправлено с моего iPad используя Tapatalk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...