Jump to content

ЖРУ Анкета: Како доживљавате атеисте?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

ЖРУ АНКЕТА: Како доживљавате атеисте?  

224 члановâ је гласало

  1. 1. ЖРУ АНКЕТА: Како доживљавате атеисте?

    • Као сасвим нормалне људе који мисле својом главом
    • Несрећне и неостварене људе, жалим их
    • Одличне саговорнике на разне богословске теме
    • Људе који не знају шта хоће у животу
    • Немам никакав став према атеистима
    • Атеисти не постоје
    • Има их разних, углавном су нормални људи
    • Као непријатеље Цркве, богомрзитеље и црквомрзитеље
    • Поштујем њихов став иако се не слажем
    • Ја сам атеиста


Препоручена порука

5 minutes ago, cloudking рече

nigde u bibliji ne pise da je bog "stvorio savrsenog coveka po nasem izgledu"

Ali ako gresim, mozes da das citat iz svetog pisma gde to pise. Imas ovde na poukama celu bibliju u elektronskom obliku pa mozes lakse da mi pokazes taj deo o kome pricas.

Ja sam ti napisao to jer Bog kao Bog ce naravno stvoriti savrseno bice, nece sigurno stvoriti PRVO neandertalca.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, friv рече

Ja sam ti napisao to jer Bog kao Bog ce naravno stvoriti savrseno bice, nece sigurno stvoriti PRVO neandertalca.

Ja sam mislio da ti ne verujes u boga?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, friv рече

A odakle ti ta konstatacija? Mislim da si se malo zbunio ti.

Izvinjavam se, stekao sam utisak da si ateista. 

To sto si vernik daje zapravo vrlo zanimljiv obrt celoj prici...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, cloudking рече

Izvinjavam se, stekao sam utisak da si ateista. 

To sto si vernik daje zapravo vrlo zanimljiv obrt celoj prici...

Ne razumem sta zelis reci.Sigurno nisi procitao sta sam sve pisao.Ali tebi kao ateisti je itekako jasno o cemu govorim ovde,ne znam cemu ispravke.lol

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, friv рече

Ne razumem sta zelis reci.Sigurno nisi procitao sta sam sve pisao.Ali tebi kao ateisti je itekako jasno o cemu govorim ovde,ne znam cemu ispravke.lol

S jedne strane kazes da si ateista a s druge ne prestajes da brbljas o tome kako je bog stvorio "savrsenog coveka po nasem liku"... Objasni prvo to pa cemo lagano nadalje ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, cloudking рече

S jedne strane kazes da si ateista a s druge ne prestajes da brbljas o tome kako je bog stvorio "savrsenog coveka po nasem liku"... Objasni prvo to pa cemo lagano nadalje ;)

Ne pratis ti postove druze koliko vidim.

Ja sam napisao ako je Bog stvorio coveka on je mora oda ga stvori savrsenog a ne kao pristorijskog coveka.E sad iskopine ,skeleti upucuju da je pre homo sapiensa prvo bio praistorijski covek. Znaci ja sam rekao da Biblija ne govori istinu da je prvo stvoren savrsen covek,nego su prvo bili praistorijski ljudi,a sto znaci da je Biblija ne tacna.Kapiras sad?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, friv рече

Ne pratis ti postove druze koliko vidim.

Ja sam napisao ako je Bog stvorio coveka on je mora oda ga stvori savrsenog a ne kao pristorijskog coveka.E sad iskopine ,skeleti upucuju da je pre homo sapiensa prvo bio praistorijski covek. Znaci ja sam rekao da Biblija ne govori istinu da je prvo stvoren savrsen covek,nego su prvo bili praistorijski ljudi,a sto znaci da je Biblija ne tacna.Kapiras sad?

Kapiram.

Ljudi to je to. Decko je oborio sistem. Mozete da ugasite forum :)

 

Ps. kako meni kao ateisti nije pao na pamet ovaj argument?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

32 minutes ago, Милан Ракић рече

Нећ`мо тако Дино!

Ово што ти питаш је `тма` пута "прежвакано" на овом Форуму!

Да не би ми сада "спамовали" и "бамповали", ај` ти лепо "дадни" себи 3-4 дана па прегледај све, па се онда јави. Овако, смешан биваш свима, верујем и себи, ако си свестан.

Дакле, нико те неће оставити без одговора, можемо да причамо да сутра, ал` о стварима о којима се изјашњаваш, дискутовано је пре једно 7 година!

Свако даље инсистирање, "спамовање" и "бамповање" ће се квалификовати као такво и сносићеш последице!

@friv

Још једаред да те подсетим...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Милан Ракић рече

@friv

Још једаред да те подсетим...

 

 

Milane ne razumem zasto zelis da me banujes ili obrises postove,zasto zelis da ovo sto govorim ne vidi narod.I sami prepoznaju da ovde ima istine.Neka narod cita,neka donosi odluke,ja nisam nikog ovde uvredio.Zelim da otvorim oci ljudima da ne zive u zabludi,tj. da se treba malo pozabaviti naucnim knjigama i poklapljanju nase DNA sa DNA praistorijskog coveka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, friv рече

Milane ne razumem zasto zelis da me banujes ili obrises postove,zasto zelis da ovo sto govorim ne vidi narod.I sami prepoznaju da ovde ima istine.Neka narod cita,neka donosi odluke,ja nisam nikog ovde uvredio.Zelim da otvorim oci ljudima da ne zive u zabludi,tj. da se treba malo pozabaviti naucnim knjigama i poklapljanju nase DNA sa DNA praistorijskog coveka.

Vidis da se i formuski ateisti ne slazu sa tobom. Zasto je to tako? Razmisli. :)

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, friv рече

Milane ne razumem zasto zelis da me banujes ili obrises postove,zasto zelis da ovo sto govorim ne vidi narod.I sami prepoznaju da ovde ima istine.Neka narod cita,neka donosi odluke,ja nisam nikog ovde uvredio.Zelim da otvorim oci ljudima da ne zive u zabludi,tj. da se treba malo pozabaviti naucnim knjigama i poklapljanju nase DNA sa DNA praistorijskog coveka.

 

Ne mislsi li da je ovo malo egoisticno?

 

Ja ni kad sam bio na najludjim skankovima nisam bio u tripu da sam najpametniji i da poverujem da sam mesija koji ce ljudima da otvara oci...

 

Koliko si siguran da su tebi oci otvorene? Mozda sanjas samo? Mozda je ovo matriks a ja sam Triniti :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, friv рече

Milane ne razumem zasto zelis da me banujes ili obrises postove,zasto zelis da ovo sto govorim ne vidi narod.I sami prepoznaju da ovde ima istine.Neka narod cita,neka donosi odluke,ja nisam nikog ovde uvredio.Zelim da otvorim oci ljudima da ne zive u zabludi,tj. da se treba malo pozabaviti naucnim knjigama i poklapljanju nase DNA sa DNA praistorijskog coveka.

Odlično!

Samo taj tnoviti put "otvaranja očiju" vodi na nekom drugom mestu!

Ja ću te ipak "prosvetliti" tvojim uvodnim glagolski radnjama koje ja nikada nisam niti pomenuo, što govori da imaš forumaškog staža ("banovati", "obrisati postove"), ali da si u suštini jedan bedni crv koji nema muda da izađe na agoru i kaže šta hoće!

S tim u vezi, od ovog momenta si banovan, a onog trenutka kada i ako odlučiš da sarađuješ-nije nikakav problem, bićeš vraćen na Pouke!

Pozdrav!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...