Jump to content

Потребна ми је ваша молитвена подршка...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

On 24.7.2021. at 12:16, obi-wan рече

Poruka od nase Lidije...

...

":((:((:(( Андреј 18, син моје колегинице, скоком у базен је повредио кичмену мождину у вратном делу. Лекари су рекли да је неоперативно и да је све у Божјим рукама. Молим вас помените, дајте име за проскомидију. Помозите молитвом, молим вас."

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/4252-лидија-миленковић/&status=45113&type=status

Ljudi, Andrej na rehabilitaciji u Specijalnoj bolnici u Ribarskoj banji. Neki rezultati mu nisu dobri. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 сат, Лидија Миленковић рече

Ljudi, Andrej na rehabilitaciji u Specijalnoj bolnici u Ribarskoj banji. Neki rezultati mu nisu dobri. 

Moze li na noge?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, obi-wan рече

Moze li na noge?

Ne. Jedino delimično pomera prste na rukama i nogama.

 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Лидија Миленковић рече

Ne. Jedino delimično pomera prste na rukama i nogama.

To bi mog`o da bude i bas dobar znak. Dace bog pa ce da se sve to polako popravi do kraja.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 15 часа, obi-wan рече

To bi mog`o da bude i bas dobar znak. Dace bog pa ce da se sve to polako popravi do kraja.

I lekari to kazu, Obi, nego samo sto je poceo sa fizikalnom u R.banji, dobio je neku urinarnu infekciju, jer mu uopste nisu ispirali besiku, ni menjali kateter. Rece mi njegova majka da ga najverovatnije sutra vracaju u Kg, jer oni tamo ne lece ur. inf. Navodno, cuvace mu mesto 2 nedelje. 

  • Свиђа ми се 1

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Лидија Миленковић рече

I lekari to kazu, Obi, nego samo sto je poceo sa fizikalnom u R.banji, dobio je neku urinarnu infekciju, jer mu uopste nisu ispirali besiku, ni menjali kateter. Rece mi njegova majka da ga najverovatnije sutra vracaju u Kg, jer oni tamo ne lece ur. inf. Navodno, cuvace mu mesto 2 nedelje. 

Samo neka budu bodri, izasli su ljudi zdravi i iz mnogo gorih bolesti i povreda.
Normalno, ako imaju sluha za to, preporuci im obavezno i osveceno ulje i bogojavljensku vodu, uz sve ono sto lekari kazu.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molim vas pomenite ko može a pogotovu molim ako neko od sveštenika čita,  da se pomene na proskomidiji moja rođena tetka Marta 

Krstena je pravoslavno 

Počinje terapije 24og

Sad sam bio na moru zahvaljujući njoj , sve mi je platila a ona nije mogla da dodje 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomolite se za moju koleginicu Kristinu koja je bolesna od Kronove bolesti, plus ovaj virus sad, pa je skucalo ni da makne.

Duša je. Veruje u Boga, a nedavno je izrazila želju da se ispovedi. 

Hvala svima.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stariji forumaši se sećaju, naše dine, drage članice Zorice, čiji je pseudonim bio @Зорица екс Милева. Pre par dana upokojio se njen rodjeni brat Vladimir. Pomenite ga u molitvama.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Молим вас, помените нашег пријатеља Горана. Има корону, у болници је, јако је лоше. 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, AnaLaz рече

Молим вас, помените нашег пријатеља Горана. Има корону, у болници је, јако је лоше. 

Ако си у контакту са породицом, нека виде да му дају неке од лекова, ивермектин, хлорокин, има сад и тај фавипиравир кинески. Ако га шибну на респиратор, мале су му шансе. Нека Господ помогне.

  • Свиђа ми се 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...