Jump to content

Слободан Стојчевић: Грађанистичко сагледавање мисије СПЦ


Препоручена порука

Пре сат времена, Вукашин рече

Ха-ха, па ти се потресао због палца доле :D иди бре...

Нисам се потресао, само ми је било чудно шта те је толико такло. Пошто сам се расправљао с људима, али нико ником није то давао.

 

Пре сат времена, Вукашин рече

За генерализације увек палац доле. Ниси написао шта је конкретан проблем и од кога долази. 

Не бих излагао јавно. Конкретно мислим да је ово са забраном крајње небитно народу, то је само у жижи медија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, mirko1929 рече

Конкретно мислим да је ово са забраном крајње небитно народу, то је само у жижи медија.

Управо, јер нема видљиве разлике, мада можда и има, само ја нисам приметио јер не пратим превише свештенике. О. Ненад Илић и даље корсти ФБ, као и о. Сава Јањић. Знам још и за духовите клипове о. Предрага Поповића, ал га не пратим, мада видим да и даље објављује...

Која је онда поента ове одлуке? Можда да обесхрабри деловања неких нових младих свештеника преко Интернета?

Не бих ни коментарисао ову вест, да нема ове килаве одбране ове одлуке, која је беспотребна, сувишна, ништа не објашњава и даје лошу слику о верницима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...