Jump to content

Кирил Александров: Пасија по вакцини и вакцинацији

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, slovoA рече

@Avocado Зар стварно мислиш да се иРНК-а терапија појавила одједном, без озбиљних испитивања на животињама и тих каквих-таквих одговора?

Ne. Odakle ti uopšte ideja da tako nešto mislim?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Avocado рече

Ne. Odakle ti uopšte ideja da tako nešto mislim?

Сам кажеш да ми не вјерујеш како уопште постоје научници који су радили на тим истраживањима. А камоли да потражиш то што они кажу, не тврдећи баш ништа, по питању неких закључака, већ само држећи то питање отвореним. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, slovoA рече

Сам кажеш да ми не вјерујеш како уопште постоје научници који су радили на тим истраживањима. А камоли да потражиш то што они кажу, не тврдећи баш ништа, по питању неких закључака, већ само држећи то питање отвореним. 

Ne verujem ti da je u istraživanjima bilo slučajeva gde je DNK promenjen...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Ne verujem ti da je u istraživanjima bilo slučajeva gde je DNK promenjen...

И не мораш, нисам ти то ни тражио. Домаћи задатак су била сама та истраживања. Али ни тиме не мораш да се бакћеш и да их тражиш, као мој одговор на то твоје невјеровање. Глухо било, да ти ја постављам некакав домаћи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...