Jump to content

Jermenija proglasila ratno stanje

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 604
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ево линк кога интересује ситуација, редовно се ажурира с новим информацијама уз пратећу мапу.

CAUCASUS.LIVEUAMAP.COM

Explore Caucasus local news alerts & today's headlines geolocated on live map on website or application. Focus on politics, military news and security alerts

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Вилер Текс рече

@Bilbija Види, човек је написао да је бомбардовање Србије било оправдано. Није било оправдано без обзира шта је говори и милслио Ђинђић или Вучић или Јова Јовић. Разумеш баш ме брига.

Уместо да му кажеш да не може тако да прича ....

Moze da prica tako i treba tako da prica...

Tako prica Srbija zadnjih 20 godina. Slavi izdajnike a patriote isporucuje, sudi im, ismeva ih i blati...

Srbi zigosu sami sebe zbog izdaje i sopstvene gluposti. I kada su Srbi tolike budale i sebe same osudjuju bez krivice zasto onda ne pozdraviti isto takvo postupanje neprijatelja i protivnika Srba? Ne vidim problem ... Po recima samiih Srba u Srbiji, Srbi su sledeci dikatora i zlikovca Milosevica isli okolo i pljackali, ubijali, silovali u tolikoj meri da su i sami Srbi i njihovi politicari prizeljkivali i pozdravljali bombardovanje Srbije, pocevsi od Djindjica.

I ne samo Srbi po Srbiji vec i Srbi na ovom forumu zadnju deceniju Milosevica nazivaju zlikovcem , koljacem, diktatoraom. Imao si i glavnog admina Rakica koji je za Milosevica - skotinu, kako ga je zvaoi od miloste nije upotrebljavao druge termine osim zlocinac, diktator, ubica dok je Djiki bio super...

I sada mi se ti tu kao forumas nesto iscudjavas kada neki Raabi nazove istim imenom i daje iste kvalifikacije o Srbiji i Srbima poput Srpskih politicara i na kraju krajeva i samog urednistva ovog foruma?

Nema cudjenja, bravo Raabi, samo nastavi, Srbi jos nisu ukapirali kolike su budale ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Са ким се ти расправљаш? Човече прекини ду радикали/дос причу мени да спочитаваш. Иди попиј неки ристерто и смири се.

Moja poslednja tebi. Agresivno si emotivan i prolivi emocija pokazuju i da nisi obrazovan jer da jesi prva kod obrazovanih je saslušati drugo misljenje , ljudi koji imaju dijametralno suprotne stavove od tvojih u  miru i sa argumentima. Pogledaj samo Srbija od 2000 ide u integracije sa Zapadom, za oko 5 godina kreće u integraciju sa NATO a Srbija sada ima poseban status u saradnji sa NATOom koji ima još samo Ukrajina , praktično je članica bez članstva. Samo bi neko sklon samoubistvu, ili prazne glave mogao da zbog jefitinih emocija ignoriše činjenice. Ja volim NATO ? Mrzim ih nije NATO ni Hrvatska ni Bugarska niti bilo koji slovenski narod, nato su Anglosaksonci zli pokvareni a mi z a njih meso kao i pomenuti narodi , ali gde smo mi pored Rusije ili u centru Evrope okruzeni NATO ? Mi smo u interesnoj sferi Zapada i zato patimo jer to ne razumemo, Bugari , Rumuni i Grci isto vecinski Pravoslavni kao naš narod toga su svesni i zato su istorijski gubili ni 1% kao mi, vode mudru politiku i imaju puno iskrenije otvorene odnose sa Rusijom nego mi. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Bilbija рече

Zasto provocira? To sto pise je zvanicna srpska politika od isporuke Miloseviuca a bila je i pre toga sa pozivima Djindjica da bombarduje Beograd i Srbiju. 

To je onaj čuveni poziv koji nikad niko nije video/čuo?  :)

Ali toliko su ti pričali o njemu da je sigurno tačno, jel da?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Bilbija рече

Moze da prica tako i treba tako da prica...

Tako prica Srbija zadnjih 20 godina. Slavi izdajnike a patriote isporucuje, sudi im, ismeva ih i blati...

Srbi zigosu sami sebe zbog izdaje i sopstvene gluposti. I kada su Srbi tolike budale i sebe same osudjuju bez krivice zasto onda ne pozdraviti isto takvo postupanje neprijatelja i protivnika Srba? Ne vidim problem ... Po recima samiih Srba u Srbiji, Srbi su sledeci dikatora i zlikovca Milosevica isli okolo i pljackali, ubijali, silovali u tolikoj meri da su i sami Srbi i njihovi politicari prizeljkivali i pozdravljali bombardovanje Srbije, pocevsi od Djindjica.

I ne samo Srbi po Srbiji vec i Srbi na ovom forumu zadnju deceniju Milosevica nazivaju zlikovcem , koljacem, diktatoraom. Imao si i glavnog admina Rakica koji je za Milosevica - skotinu, kako ga je zvaoi od miloste nije upotrebljavao druge termine osim zlocinac, diktator, ubica dok je Djiki bio super...

I sada mi se ti tu kao forumas nesto iscudjavas kada neki Raabi nazove istim imenom i daje iste kvalifikacije o Srbiji i Srbima poput Srpskih politicara i na kraju krajeva i samog urednistva ovog foruma?

Nema cudjenja, bravo Raabi, samo nastavi, Srbi jos nisu ukapirali kolike su budale ...

 

 Nisam nista od toga, ni neprijatelj, a ni napisao nesto takvo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DzDNJsnXQAAvSLP.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, SrbinKatolik рече

Moja poslednja tebi. Agresivno si emotivan i prolivi emocija pokazuju i da nisi obrazovan jer da jesi prva kod obrazovanih je saslušati drugo misljenje , ljudi koji imaju dijametralno suprotne stavove od tvojih u  miru i sa argumentima. Pogledaj samo Srbija od 2000 ide u integracije sa Zapadom, za oko 5 godina kreće u integraciju sa NATO a Srbija sada ima poseban status u saradnji sa NATOom koji ima još samo Ukrajina , praktično je članica bez članstva. Samo bi neko sklon samoubistvu, ili prazne glave mogao da zbog jefitinih emocija ignoriše činjenice. Ja volim NATO ? Mrzim ih nije NATO ni Hrvatska ni Bugarska niti bilo koji slovenski narod, nato su Anglosaksonci zli pokvareni a mi z a njih meso kao i pomenuti narodi , ali gde smo mi pored Rusije ili u centru Evrope okruzeni NATO ? Mi smo u interesnoj sferi Zapada i zato patimo jer to ne razumemo, Bugari , Rumuni i Grci isto vecinski Pravoslavni kao naš narod toga su svesni i zato su istorijski gubili ni 1% kao mi, vode mudru politiku i imaju puno iskrenije otvorene odnose sa Rusijom nego mi. 

Ја не знам о чему ти говориш. Овде се не ради о образовању него о простом и природном реаговању на неистине. Ти са ниподаштавањем говориш о Светом Николају и Светом Јустину, говориш да смо се покатоличили избегли би Јасеновац и сличне друге ствари. Е то је агресија пријатељу. Наравно све то сад увијаш у форму интелектуализма и високе памети. Ко је овде говорио уопште о Нато пакт интеграцијама и евроспким интеграцијама. То је потпуно друга тема и друга је тема шта ту морамо и шта ту не морамо. Ово што ти причаш је прича Вука Драшковића, а то ни најнеобразованији Србин абаџија (нек сам то ја) не би прогутао. То твоје мишљење сам чуо до сада много пута. Не говориш ништа ново, Вук Драшковић је "докторирао" на том "мишљењу".

Можда је и боље да ми се не обраћаш јер те ја, овако необразован, сиров и примитиван ипак победим у расправи али то је само због тога што говорим истину. Ови образованији који говоре истину ће те тек ставити на место.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Bilbija рече

Tako prica Srbija zadnjih 20 godina. Slavi izdajnike a patriote isporucuje, sudi im, ismeva ih i blati...

Види Билбија, то би било исто као да је теби кажем да си ти талијански црнокошуљаш зато што не живиш у Србији. И нећу више, замолио Оби, заплакао. А он је добар чова па ћу послушати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Azerbejdzanci beze pred uzvratnom vatrom sa jermenske strrane, ali neki nisu uspeli da pobegnu.

PAZNJA! SNIMAK 18+!

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace, jermenska strana, kako izgleda, uredno prijavljuje broj nastradalih (do sad 85 ili tako nesto, nisam zapamtio tacan broj), dok azerbejdzanska strana uglavnom cuti. Takodje, Jermeni su dozvolili ulz svima novinarima, stavise pozivaju strance da dodju i snime sta zele na linijama bitke, dok je trenutno ulaz u Azerbejdzan dozvoljen samo turskim novinarima.

Ovde vazi ono staro - pametnome dosta.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Snimak od odbrane samog NK - jos unistenog azerbejdznaskog oklopa. Pri kraju snimka je to nesto sto je oboreno danas-juce, ne vidi se dobro sta je, ali moze da bude neka od tih BPL.

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Justin Waters рече

 Nagorno - Karabah je legalistički Azerbejdžanska teritorija, etički i etnički Jermenska.

Dakle, Nagorno-Karabah je srce Azerbejdžana?  ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Azerbejdzan do pre 100 godina nije ni postojao, nikada u istoriji nije postojala drzava imenom Azerbejdzan ali jeste Jermenija i Jermeni. Rusija je vršila nemerno teritorijalne izmene kako bi odrzala trajni sukob isto tako je radila i u okolnim drzavama.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...