Jump to content

Председница српске влада, госпођа Ана Брнабић, је стручњак за шта?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Она је SNS Bot Specialist, internal support вођи и партијским идеалима.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Ćiriličar рече

Има ли биографија негде, мрзи ме да тражим?

Да поштено кажем и без увреде икоме али то ми је, друже као да за Душка Дугоушка тражим CV.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, gavrosaurus рече

Да поштено кажем и без увреде икоме али то ми је, друже као да за Душка Дугоушка тражим CV.

Е баш си неки на крај срца...па од ње нам зависи будућност. Треба да знамо ко су нам спасиоци.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ćiriličar рече

Е баш си неки на крај срца...па од ње нам зависи будућност. Треба да знамо ко су нам спасиоци.

Mea culpa. :)))

Но то је истина, то је велика и страшна истина јер нас воде они о којима ништа не знамо.
Да ли тако, попут нас, нико ништа није знао о Карађорђу? Кнезу Лазару? Милошу Обреновићу?
Чисто сумњам.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, gavrosaurus рече

знао о Карађорђу? Кнезу Лазару? Милошу Обреновићу?
Чисто сумњам.

Ош' сад да ја поредам наше великане, да употпуним твоју листу? ДаклеМ: Карађорђе, Лазар, Милош...Ана Брнабић :))

image.png.381661d64d4774042d4bd41817062850.png

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...