Jump to content

Масонски симболи који се користе на интернету?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Теорија завере. Иначе, Срби су склони томе!

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, ronin рече

Теорија завере. Иначе, Срби су склони томе!

Изгледа да нису само Срби, пошто су ово поставили неки други на нет :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најлакше је ићи у крајности. А крајност је такође све што је сумњиво прогласити за теорију завере.Немогуће да су све ствари случајне као што је немогувће да су све изрежиране.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iz lodje su zamolili da hajdujete temu jer je javno pisanje o ovome ravno muckanju kokakole.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, drvce рече

Iz lodje su zamolili da hajdujete temu jer je javno pisanje o ovome ravno muckanju kokakole.

Evo i sa ovog balkona preko puta mene upozoravaju, ni riječ više, da ne dodaju mentol u tu koka kolu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

od sad vise ne koristim android i iOS telefon, blackberry je zakon, tu nema masona:D

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Поуке.орг инфо рече

Изгледа да нису само Срби, пошто су ово поставили неки други на нет :)

Исправио бих оно што Ронин рече на "Теорија завере: Амерички шарлатани су склони да је створе, а Срби по аутоматизму да поверују у то, јер шта год да се каже против САД, мора бити истина". Најсвежији пример је популарност тезе да САД нису извршиле људско слетање на Месец, што није оспоравао чак ни СССР.

Иначе, масони имају и симбол равнокраког крста са испуњеним пољима, као и двоглавог белог орла са круном који држи мач, а које можемо исто овако упоредити са симболима Србије.

Нико нема монопол над геометријом, пропорцијама и лепим симболима, па ни масони. Верујем да када би неко циљано радио овакве ствари, да би могао да повеже све са свачим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Chrome je najjači, 666. :D 

Ne nije slučajno, ako bi neko pomislio.

Kao onomad kada je prvi Apple koštao 666 dolara i zagrižena jabuka kao simbol zabranjenog ploda. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Justin Waters рече

Chrome je najjači, 666. :D 

Ne nije slučajno, ako bi neko pomislio.

Kao onomad kada je prvi Apple koštao 666 dolara i zagrižena jabuka kao simbol zabranjenog ploda. 

 

Тај Divine king sign нисам нигде нашао на нету, вероватно је измишљен за ову прилику.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Bokisd рече

Pa, postoje masonski znaci na mnogim mestima, to je poznato, tako se medijski eksponiraju (blago receno).... drugo je problem sto se siri prica da su sad oni kao neko kulturno umetnicko drustvo 1306_womens  koje siri pacifizam i toleranciju medju ljudima .... malo sutra staniiiiiii

А шта су масони, Боки? 

пре 15 часа, Тражитељ рече

Нико нема монопол над геометријом, пропорцијама и лепим симболима, па ни масони. Верујем да када би неко циљано радио овакве ствари, да би могао да повеже све са свачим.

Наравно. Па и у неким православним црквама се може видети симбол ,,свевидећег ока". Тако да...

Знам једног антисемиту, националисту паганских опредељења, који ми је тврдио како је Хришћанство ,,јеврејска и масонска подметачина", а главни ,,доказ" му је био што се у неким црквама и на неким иконама може видети ,,масонски" симбол ,,свевидећег ока". Дакле, што ти рече, том методом ,,доказивања" свашта се може доказати. Зато теорије завере и нису прихваћене као озбиљне јер се управо темеље на том методу доказивања. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Тражитељ рече

 

Нико нема монопол над геометријом, пропорцијама и лепим симболима, па ни масони. Верујем да када би неко циљано радио овакве ствари, да би могао да повеже све са свачим.

Istina, ali ako se na jednom mjestu primijeti više simbola koji se mogu povezati sa nečim, tada je namjera daleka od slučajnosti.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...