Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 7 часа, sanja84 рече

@Justin Waters baš su pričali o tome da će biti povezani na internet, kazao i da će moći da se manipuliše sećanjima. Pogledajte taj video o neuročipu Elona Moska.. Prava naučna fantastika. 

Није то баш тако једноставно. Маск наравно говори све и свашта ради маркетинга и даје нереалне процјене када ће се нешто од тога моћи примјенити, и што се више прича о неком изуму, то је већа сензација те ће привући више улагача. Многи из научне заједнице су врло скептични по питању неуралинк чипа и да ће проћи још један људски вијек прије него се буде знали да ли од тога чипа има конкретне медицинске корсити. 

Тај чип не ради на принципу да неко на даљину њиме управља. Чип је аутономан, и поставља се на регион мозга у зависности шта је циљ медицинског третмана. Има бежичне могућности емитовања сигнала и биљежења на неки уређај, и ако је тај уређај повезан на интернет онда је технички и тај чип. Али као и са телевизором, можеш га повезати на Њифи али то ти неће омогућити да хакујеш телевизијски канал преко њега. 

 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Bokisd рече

not that simple,.... jer mi kao hriscani trebamo to malo dublje da gledamo recimo..... И са сваком пријеваром неправде међу онима који гину: јер љубави истине не примише, да би се спасли.... bas je onako sumorno to sve sa tom kontrolom ljudi i ogranicavanja privatnosti i sloboda....

Какве везе има ово шти пишеш? Шта треба да се сагледа?

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, sanja84 рече

Odvijanje ove epidemije mi je pokazalo da sve to ide u jednom smeru i da je prethodno isplanirano. 

У ком смеру иде? Извесно је само да ћемо морати сваке године да се вакцинишемо због неуспешног колективног вакцинисања.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Н И Н Е рече

У ком смеру иде? Извесно је само да ћемо морати сваке године да се вакцинишемо због неуспешног колективног вакцинисања.

 

- ako ne uspe kolektivna imunizacija, moracemo da zivimo s koronom i da se vakcinisemo svake godine

- NECMO VAKCINE UAAA OVERLORDIIIII!!!

(kasnije)

- Imunizacija nije ostvarena  u kolektivu zbog protivljenja vakcinama. Korona je sad sezonska i moracemo da se vakcinisemo osetljive grupe svake godine...

- AHA!!! UHVATILI SMO VAS! HOCETE DA NAS VAKCINISETE SVAKE GODINE, A? HA!!! PROVALILI SMO VAS ZLI PAKOSNI PLAN!!! SAD BUSTER A POSLE PETA, SEDMA I DESETA VAKCINA ZA LEMINGE, A? MISLILI STE DA SMO GLUPI HAHAHAHAHA!

- Pa to vam i pricamo sve vr.... ah... zaboravi... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Postoje dve opcije:

1. Ti si lažovčina

2. Predozirao si se svojim omiljenim sokićem

Pa dobro... to je u tvom slučaju uvek... uvek postoje samo opcije u kojima si ti u pravu i ništa osim toga...

Tragikomično je što si usled navedene postavke ubeđen da si uvek u pravu, a ne da si samo isključio realne opcije iz razmatranja...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tja, imam prvi smrtni slučaj u rodbini, dalekoj - od jednog teče njegova svastika je umrula od, ili sa, kovidom, kraj Aranđelovca. Bila je vakcinisana genskom vakcinom kineskog simofarma. Ali bila je i dosta stara. Ako je, pak, umrula od kovida, genska vakcina nije pomogla. 

Dva smrtna slučaja dosad u mom okruženju, i oba slučaja sa vakcinom. Prvi, Milojko, je umro sa 69 dva dana posle vakcine sa Pfizer, razlog kao nepoznat, i sad eto Mica sa simofarm, razlog kao kovid-19. 

Dok je jedna sestra imala nedavno kovid sa sinom i sa suprugom, svi nevakcinisani, i ništa im nije bilo. Pitam se.. da'l umiru više od kovida ili od vakcine protiv kovida?

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Dragi рече

Tja, imam prvi smrtni slučaj u rodbini, dalekoj - od jednog teče njegova svastika je umrula od, ili sa, kovidom, kraj Aranđelovca. Bila je vakcinisana genskom vakcinom kineskog simofarma. Ali bila je i dosta stara. Ako je, pak, umrula od kovida, genska vakcina nije pomogla. 

Dva smrtna slučaja dosad u mom okruženju, i oba slučaja sa vakcinom. Prvi, Milojko, je umro sa 69 dva dana posle vakcine sa Pfizer, razlog kao nepoznat, i sad eto Mica sa simofarm, razlog kao kovid-19. 

Dok je jedna sestra imala nedavno kovid sa sinom i sa suprugom, svi nevakcinisani, i ništa im nije bilo. Pitam se.. da'l umiru više od kovida ili od vakcine protiv kovida?

 

I? Koliko ljudi je do sad umrlo od genske vakcine?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Dragi рече

Dok je jedna sestra imala nedavno kovid sa sinom i sa suprugom, svi nevakcinisani, i ništa im nije bilo.

Videces.... za 50ak godina... samo cekaj i videces koliku pustos iza sebe ostavlja Kovid.... nekog ubije odmah nekog ne. Vidimo se za 50- 70 godina da mi kazes kako su...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I vakcinisani umiru od kovida-19

- септембар 26, 2021

Ono što ću napisati jasno je lekarima, barem većini, nekima očigledno nije. Ne pišem zbog onih kojima je jasno već zbog onih kojima to ne dolazi u glavu. Iskreno, mislim i da nije objašnjeno u javnosti, makar ne dovoljno.

Ono što je žalosno i poražavaju je to da je 2021. godina a ne 1802. Neki su izgleda zauvek ostali na tom nivou. 

Da li umiru vakcinisani? Da. Koliko vakcinisanih je preminulo? Po onome što su pričali rođaci umrlih, znači ne random likovi (pomro mi čitav komšiluk vakcinisanih, majke mi), znam za 39 osoba. Sasvim sigurno ih ima više. Da se razumemo, ovo nije nikakav dokaz, anegdotalno, na nivou rekla-kazala, nemam zvanične a ni tačne podatke. 

Po onome što vidimo iz država koje daju podatke udeo vakcinisanih u smrti od kovida ide od 1 do 9%. Najviše umiru oni koji imaju puno godina i pridružene bolesti, baš kao što umiru od samog kovida-19. Nijedna statistika, dok traje epidemija, nije potpuno tačna, tako da su sve ovo preliminarni procenti.

Ali, možemo da se složimo, umiru i vakcinisani.

Ne nameravam ikoga da ubeđujem da se vakciniše, to doba je prošlo, da se ubeđujem sa ignorantima koji imaju diplome a ne znaju ni da se nešto zove mRNA ili srpski iRNK, nego uporno pišu mRNK ne govori ništa o meni a sve o njima. Nećete da se vakcinišete? Super, ali spremite se za nove sojeve. Mi koji nešto znamo i shvatamo vakcinisaćemo se opet, i opet sa novim sojevima, i protiv gripa, i opet ako bude novih sojeva. Odem u DZ, završim sve za 15 minuta i miran sam. Mogu tako na 6 meseci ili godinu dana, šta mi je to muka?

Da se vratimo na znanje iz osnovne škole. Vakcina služi da nauči organizam da stvori antitela kako bi imao već spremljen odgovor ako dođe do infekcije. I tu je tačka. Nije čarobnjački štap, niti je mistični štit.

Ovaj virus nije došao sa uputstvom za upotrebu. Sve što se saznalo urađeno je na osnovu zaražavanja i umiranja. Neobično brzo smo saznali genom virusa. Dovoljno je bilo da se prouči i da se razume:

1. virus je opasan

2. godišnje doba ne utiče na njega

3. ume da se sakrije od imunog sistema

4. zaštićen je od bitnih mutacija

5. napada ACE2 receptore kojih ima svuda, u svim organima, što znači da je sposoban da napravi ogromnu štetu koju ćemo sanirati, uspešno i češće bezuspešno, godinama

6. klasične inaktivisane vakcine neće biti trajno rešenje

Sve je to jasno, ali kako onda ubija vakcinisane?

Sada dolazimo do dela koji većina ljudi olako shvata. Prvo što virus radi je blokada interferona. To znači da se od imunih ćelija krije da je došlo do infekcije. Drugo, kada se multiplicira virus ubija ćeliju i svaki od tih novih virusa pokupi deo ćelijske opne kako bi zavarao naš imuni sistem.

Dolazimo do situacije da osoba može imati antitela ali da ih ništa ne aktivira jer imuni sistem ne vidi infekciju. Kada konačno vidi, oni koji imaju antitela imaće šansu, oni kojima je organizam izmučen godinama ili drugim bolestima, ili ih je kovid-19 do te mere već oštetio, neće imati šansu

To je razlog. Plus osobe koje su već u terminalnim stadijumima svojih bolesti, dovoljna je bilo koja infekcija, uopšte to ne mora biti kovid-19.

Asimpt+2+S1+I72.JPG

Sinofarm+vakcina+10+dan-2+S1+I88+S1+I108

Ovu su snimci vakcinisanih pacijenata. Skoro do smrti nisu imali nikakve simptome. Pluća u strahovitom zapaljenju a oni nemaju ni temperaturu, kreću se, rade, samo se malo više zamaraju. Imuni sistem ne prepoznaje da je prisutna infekcija, ne brani se. 

Pretpostavljam, nisam video zvanični izveštaj, ako uopšte postoji, da je to razlog umiranja ono dvoje lekara. Preminuli su naglo, radili su i stanje se odjednom pogoršalo.

Kod ovakvog stanja potpuno je nevažno koja vakcina. Takođe, za zagovarače teorije da je najbolji način da se zaštitiš od bolesti taj da se razboliš, ovo je identično i za one koji su preležali kovid. Nema razlike. Ovaj virus je zlo. Oni koji omogućavaju da se zaraza širi su još veće zlo.

I onda se pređem i pogledam neku emisiju u kojoj je gost prof medicinskog fakulteta koji/a, ne trepnuvši, izjavi (da ne citiram ali smisao je isti) - ja sam se prirodno imunizovala, nije mi potrebna vakcina. Doktrina nas uči da ko se jednom razboli od virusne bolesti ostane imun čitav život.

Da je ovo izjavila neka osoba bez škole pa da kažeš hajde, neuk, nije strašno. Ali profesor medicinskog fakulteta - hej profesore/ka da li si ikada čula za prehladu, za herpes, za grip, da ti ne nabrajam ovde sve viruse koji uopšte ne ostavljaju bitan imunitet. 

A tek virusi iz grupe korona, svi do sada ne ostavljaju imunitet, odnosno kod 229E, OC43 i HKU1 imunitet traje od 4 nedelje do 10 meseci. Ni SARS-1 nije pokazao trajni imunitet. MERS nije imao dovoljno obolelih da bi govorili o trajnom imunitetu.

Znači profesorka medicinskog fakulteta nema pojma o tome da mnogo virusa ne ostavlja dugačak imunitet. Kako li izgledaju njeni ispiti? Ocene po dopadanju? Ona ne pokazuje znanje. Možda ga ima ali onda namerno iznosi neistine a to bi moralo doći pod udar zakona.

Začinila je pozivom da se kod svih koristi lek za konje, svinje i ovce, koji i kod pasa može izazvati smrt i koji nema nikakvo dejstvo na viruse. Inače ista profesorka je preležala kovid za koji tvrdi da nije izolovan i da imunitet traje večno. 

A u stvarnom životu šta se dešava? Da se sklonimo iza utopijskog sveta koji postoji samo u glavama onih koji se aktivno bore za pravo virusa da ubija ljude. Postoji značajan broj ljudi koji su oboleli dva puta. Postoje ljudi koji su preboleli, vakcinisani i opet se razboleli. Vidim da Nemci prate takve slučajeve. Ima ij sasvim dovoljno.

Moram ipak da se vratim u utopijski svet u glavama prozarazaša. Bolje je razboleti se jer se tako sprečava bolest - mogu da pokušaju sa HIV, hepatitisom, ebolom, marbergom, pa i hepatitisom C. Logika - ako amputiraš ruke onda nećeš imati crno ispod nokta.

Kao što sam napomenuo, više ne ubeđujem ikoga da se vakciniše. Tražili ste slobodu izbora, imate je. Obezbedio bih vam da se lečite lekovima za ovce, naravno bez respiratora, jer po vašim rečima oni ubijaju ljude i da vas leče lekari koji su vas uvukli u ovo. Zar to nije pošteno? Ne mora da se ograničavate samo na lekare, imate tu čitav dijapazon psihologa, pravnika, inženjera, konduktera, taksista, vozača kamiona, izbor je veliki. Svako od njih je tvrdio da se u medicinu razume bolje nego lekari koji rade u kovid bolnicama. Fer je da im se omogući da se iskažu i da dokažu kako zaštitna oprema nije potrebna, kiseonik nije potreban, respiratori nisu potrebni. Svima nama da dokažu ličnim primerom.

https://ljudilazi.blogspot.com/2021/09/i-vakcinisani-umiru-od-kovida-19.html?fbclid=IwAR0_La6b0ijICVX3S7Uijb8tajI50z7z_etnIoize1xN0NsmU9v1hAE2Kw4

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Dragi рече

 Bila je vakcinisana genskom vakcinom kineskog simofarma. 

Мислим да стварно превазилазиш све границе. Можда је лијепо бити глуп, то не знам не могу ти бити у кожи али свјесно посати неистине, то већ има везе са безобразлуклом. Не знам да ли се запиташ некад. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izgleda da Srbi nisu toliko glupi. Većina vakcinisanih protiv kovid je sa kineskim sinofarm koja nije genska nego takozvana mrtva ili inaktivisana vakcina, dakle klasična vakcina.
 
Vučiću! 👍

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...