Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Пре сат времена, Justin Waters рече

Da li je moguće da je ovaj ovoliko odlepio od realnosti? 

 

"Nestorović je ponovio da sada imamo pravo da biramo da li ćemo da se zarazimo." (JEEE... А смемо ли и комшије, колеге, родитеље и прародитеље а да нас поборници строгоће не разапну?)

Кон: шансе за заразу 30 пута мање! (ЈЕЕЕ... Значи савест вам је 30 пута мање оптерећена ако неког ипак заразите.)

Стевановић каже да се "ušlo u početak kraja" (Друго полувреме реванша? 80-и минут, продужеци?)

Tiodorović: "Ne ponašamo se odgovorno, rezultati će se videti za 10 dana". (Значи, ипак је тек почетак реванша?)

Doktorka Darija: "Svako će proceniti rizik za sebe i svoju porodicu". (А за комшије, случајне пролазнике, баке и деке - ако се ми заразимо и сејемо вирус пре него што се испољи?)

Џастине, шта ти није јасно? Струка је рекла своје.

Ах, да, струка...

WWW.KRIK.RS

Milovan Bojić, direktor Instituta za kardiovaskularne bolesti „Dedinje“, nabavio je brze testove na koronavirus „Biozek“ koji nisu pouzdani i koji su lažno predstavljeni da su proizvedeni u...

 

  • Свиђа ми се 1
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Јанко рече

Шта си нашао у мом посту да те посебно погодило? Рекла-казала? Ок, ево јавно се извињавам @Desiderius Erasmus што сам поменуо рекла-казала које те је дубоко увредило. Нећу те више никада ни поменути ако не можеш поднети ни једно рекла-казала.

Ma, malo sam se iznervirao jer sam se lepo izvinio, a ti se nastaviJo... ;) 

Nego, dajder napiši te žiro račune, da mogu ljudi da uplaćuju. :) 

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Н И Н Е рече

Дај нам свима, шта чекаш.

Nevena Jevtić
205 - 9001021614261 - 62
Komercijalna banka
Adresa: Gradski trg 27/4 , Valjevo.

 

Ширите даље, ко може нека помогне...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

Сад ме мрзи да се присећам других примера, али ево ово је само у задњих пар дана што сам ја прочитао. Више нисам сигуран да л' се намерно спрдају са народом, или стварно толико везе немају са било чим...

Мислим да немају појма. Ако погледаш изјави светских ”стручњака”, видећеш сличне обрасце свуда. Главна разлика је што је код нас то све скопчано са овим напредним политичким циркусом, па поприма бизарне размере, али гледе ”струке” и није нека разлика. 

Реално, различити приступи у различитим земљама зависе од политичке ситуације и локалне културе, па тако имамо строжије мере у нпр. разним азијским земљама, а блаже у појединим западноевропским и негде између у већини земаља, ал свуда је заједничко да се све ради некако стихијски, насумично и чини се више ослањањем на нека полумагијска веровања уместо на науку и здрав разум. 

Ако нас је ишта ова пандемија научила, то је да је ”струка” један велики мит у кога људи верују. Струка не постоји. Постоје појединци који су добри у нечем одређеном и уско специјализованом и то је то. Не постоје људи који могу боље од других да одлуче шта и како у оваквим ситуацијама. Прекомпликован је људско друштво систем за некакво централно управљање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

97566941_10157804120319160_3095434693173

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, Н И Н Е рече

Зашто су мере забране излазака биле овако оштре, једне од најоштријих у Европи? Па зато што власт зна у каквом катастрофалном стању нам је здравство! Знају докле су га довели страначким запошљавањем. Да су мере биле блаже био би општи колапс здравственог система. 

Slazem se 100% :skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

54 minutes ago, Kafanski amater said:

Овај интервију упорно бришу са YT и осталих платформи!

PLANDEMICMOVIE.COM

 

Jeste, brišu ga - krši pravila.

Evo, ja ću postaviti transkript.

MEDIUM.COM

Interviewer: Dr. Judy Mikovits has been called one of the most accomplished scientists of her generation. Her 1991 doctoral thesis…

 

Šta je ovde toliko vredno pažnje?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RESPECTFULINSOLENCE.COM

Judy Mikovits is a disgraced scientist who claimed a virus...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Avocado said:
RESPECTFULINSOLENCE.COM

Judy Mikovits is a disgraced scientist who claimed a virus...

 

Imaš ovde 

https://lizditz.typepad.com/i_speak_of_dreams/2020/05/judy-mikovits-not-a-reliable-source-of-information-on-covid19-vaccines-or-anything-in-science.html

spisak linkova do svih blogova, sajtova, fb stranica,.... koje su se bavile ovim nadasve interesantnim uratkom :)))

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, Branka62 said:

Jeste, brišu ga - krši pravila.

Evo, ja ću postaviti transkript.

MEDIUM.COM

Interviewer: Dr. Judy Mikovits has been called one of the most accomplished scientists of her generation. Her 1991 doctoral thesis…

 

Šta je ovde toliko vredno pažnje?

У коментару на YT Др Мајк је прокоментарисао скоро све осим

"Dr. Mikovits: In 1999, I was working in Fort Detrick in USAMRIID there. And my job was to teach Ebola how to infect human cells without killing them. Ebola couldn’t infect human cells until we took it in the laboratories and taught them."

, где је очигледно да жена зна како се манипулише вирусима и да је била директно укључена у истраживања а не као неки неми посматрач. Понижавају је на све могуће начине желећи да је прикажу као незналицу и као манипуланта. Ужас!

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Juanito рече

Мислим да немају појма. Ако погледаш изјави светских ”стручњака”, видећеш сличне обрасце свуда. Главна разлика је што је код нас то све скопчано са овим напредним политичким циркусом, па поприма бизарне размере, али гледе ”струке” и није нека разлика. 

Реално, различити приступи у различитим земљама зависе од политичке ситуације и локалне културе, па тако имамо строжије мере у нпр. разним азијским земљама, а блаже у појединим западноевропским и негде између у већини земаља, ал свуда је заједничко да се све ради некако стихијски, насумично и чини се више ослањањем на нека полумагијска веровања уместо на науку и здрав разум. 

Ако нас је ишта ова пандемија научила, то је да је ”струка” један велики мит у кога људи верују. Струка не постоји. Постоје појединци који су добри у нечем одређеном и уско специјализованом и то је то. Не постоје људи који могу боље од других да одлуче шта и како у оваквим ситуацијама. Прекомпликован је људско друштво систем за некакво централно управљање.

E ovo si 500 % upravu.

Uvek smo imali istaknute pojedince, ostatak je žali Bože.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...