Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Најбољи Председник, какви до лета!. Посетио нас када су нас бомбардовали и када нико није смео ни да помисли да седне у авион и да дође у Србију. На многаја љета.

 

WWW.FACEBOOK.COM

Праведник Бога живога, свесловенски и православни вожд Александар Лукашенко!!!

 

 

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

AOC poruka clanovima porodica preminulih Amerikanaca

TIKTOK demokrata Sinjorita Okazio Kortez govori da clanovi porodice preminulih mogu,
na licni zahtev, kod izdavaoca potvrde o smrti, da zahtevaju retrtogradno promenu potvrde o smrti,
cak i kada na potvrdi nema nigde upisan KOVID-19, da se na licni zahtev doda, radi regulisanja
pomoci oko troskova sahrane. 

Sta mislite, sta ce neko od 50 miliona primaoca bonova za hranu, i drugih unesrecenih, da uradi u slucaju smrti
clana porodice...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.1.2022. at 6:30, Bilbija рече

ti da si malo normalniji znao bi da je naravno i zdrava ishrana, zdrav zivot i licni imunitet naravno vazan, pozeljan i dobar ali da to uopste ne sprecava niti umanjuje pozitivan uticaj vakcinacije. vidis ovaj tvoj post je klasican primer gluposti. to bi bilo kao da si rekao da je pranje zuba i higijena najbolja zastita od karijesa i da su zubari potpuno nepotrebni. evo ovo je vrsta gluposti koju si napisao ali o vakcina. naravno da treba voditi racuna o higijeni i prati zube ali samo kreten nece posetiti zubara jer mu je dovoljno pranje zuba.

Друже Билбија, ово твоје пискарање је класично мијешање баба и жаба! 

Ја помињем еминентне имунологе и њихове препоруке у борби против короне, а ти о вакцинама!  Ја баш упућујем на познате и успјешне имуунологе и докторе, а ти о жабама и прању зубаа, тј. подмећеш ми да ја пишем да жебе не иду код зубара, него да само перу зубе?

Ја баш ишао код доктора Каменова и пребродио корону врло успјешно! Хвала доктору, који је помогао, не само мени, већ и великом броји заражених корона вирусом, а ради се о хиљадама људи! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, МиодрагМ рече

Друже Билбија, ово твоје пискарање је класично мијешање баба и жаба! 

Ја помињем еминентне имунологе и њихове препоруке у борби против короне, а ти о вакцинама! 

Ti pises opstepoznate stvari , koje su svakom jasne kao dan, da zdrava izhrana i zdrav zivot predstavljaju osnovu borbe protiv covida kao i protiv svake bolesti. Prevencija je na prvom mestu, ili sto bi narod rekao "bolje spreciti nego leciti". I tu opste poznatu stvar ti sada ubacujes u diskusiju o vakcinama, vitaminima i tome slicno. pa naravno da je zdrav zivot i zdrava ishrana i zdravo telo prva barijera i za kovid kao i za svaku drugu bolest.

I sta sta si nam to otkrio? Toplu vodu? Sta kazu ti tvoji "eminentni" strucnjaci? Valja se zdravo hraniti i zdravo ziveti? E pa hvala ti, nisam to znao do sada...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прнашли Билбију :))

 

OBJEKTIV.RS

U toku današnjeg dana se Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu oglasilo povodom prijave krivične prijave od strane potpisnika “Budimir Grom” NN licu zbog izvršenja krivičnog...

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NULTATACKA.RS

"Konvoj slobode" dočekali su farmeri koji su svojim traktorima probili putne blokade Kraljevske kanadske konjičke policije (RCMP)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.2.2022. at 21:50, Onufrije рече

Прнашли Билбију :))

 

OBJEKTIV.RS

U toku današnjeg dana se Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu oglasilo povodom prijave krivične prijave od strane potpisnika “Budimir Grom” NN licu zbog izvršenja krivičnog...

 

Izgleda da mu sledi vakcinacija dobrovoljna, ne ostaje mu se bez miliona sa turnira a izgleda da se i sponzori premisljaju sta i kako dalje . Dosta mu je izgleda bio jedan falsifikat koji ga je kostao milion ili dva koje je pokupio Nadal zajedno sa 21. titulom.. Ili sto bi narod rekao, para vrti gde burgija nece ...😂😂😂.

A golje bez pameti i para mogu kao oni americki seljaci i soferi da udruze svoju glupost i nepismenist ,,.😂😂. Izmedju muze krava i zamene guma malo se bave i medicinom. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Bilbija рече

ne ostaje mu se bez miliona sa turnira

Ок познато је да си ботина, да врло вјероватно тролаш људе, или ако не онда имаш неки поремећај или криза средњих година не знам шта...али зашто мораш срати па ово изјавити, да су му битни милиони? Као и она аустралска ђубрад што су га оптуживали да се покушава угурати у Аустралију као богаташ. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Justin Waters рече

Ок познато је да си ботина, да врло вјероватно тролаш људе, или ако не онда имаш неки поремећај или криза средњих година не знам шта...али зашто мораш срати па ово изјавити, да су му битни милиони? Као и она аустралска ђубрад што су га оптуживали да се покушава угурати у Аустралију као богаташ. 

Ako hoce da se takmici i da osvaja nagrade i novcane onda mora da se vakcinise. A ti ako mislis da mu milioni nisu bitni pitaj ga ako budes u prilici zasto boravi u Monte Karlu a ne u Srbiji. Ja znam zasto i bez da ga pitam, to radi zbog miliona koji su mu jako bitni kao i svakome sto bi bili. A ovo je jasno svakom normalnom, a poremecenima nije ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...