Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 17 часа, Dragi рече

Nego prvo da dolaze sloboda i ljudska prava, i tek posle demokratija.

WWW.NOVOSTI.RS

NOVAK Đoković će večno pamtiti januar 2022. kada je poželeo da na Australijan openu brani tri uzastopne titule, a onda deportovan iz Australije jer je, po mišljenju vlasti, "opasan po...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Плаво Небо рече

@Bilbija ниси ми одговорио на ово. Најлакше је дати неодређене, уопштене одговоре, типа, да верујемо у теорије завере и сл. И како објашњаваш да им је сада у протоколу препорука да се смањи унос витамина..confused1

Kome je " u protkolu " sta je kome u protokolu, gde si to vido, procitao, ko ti je to rekao, kakvo znanje ima o vitaminima i njihovom znacaju i uticaju ima taj koji ti je rekao sta je kome " u protokolu" i kakvo uopste ti imas znanje o vitaminima i njihovom znacaju? kako gdeluju, na sta deluju, koliko ih treba ili ne treba •..

Vidis ovaj tvoj post je cist mlacenje gluposti osobe koja blagog pojma nema o cemu pokusava da "diskutuje" na osnovu kretenskih informacija nekih drugih budala koje takodje "diskutuju" . O tome se radi, lanac budala koje diskutuju o necemu o cemu blagog pojma nemaju, na to se svode zadnje dve godine internet diskusija na svim stranama a i na ovom forumu o vakcinama, epidemiji, virusima, maskama, policijskim casovima itd

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.1.2022. at 11:36, Плаво Небо рече

А западњаци су као прихватили да се њихове вакцине провере?! И не само да их провере него и начин производње чувају као строго пословну тајну. И није тачно то што причаш за Русе. Они чак и дају да је друге државе производе. Па Торлаку су дали у Србији.

Где си бре   @Bilbija  нема те 100 година, па још ми на ово не одговараш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Bilbija рече

Vidis ovaj tvoj post je cist mlacenje gluposti osobe koja blagog pojma nema o cemu pokusava da "diskutuje" na osnovu kretenskih informacija nekih drugih budala koje takodje "diskutuju" . O tome se radi, lanac budala koje diskutuju o necemu o cemu blagog pojma nemaju, na to se svode zadnje dve godine internet diskusija na svim stranama a i na ovom forumu o vakcinama, epidemiji, virusima,

Није баш да сви ,,млате глупости'', рецимо, ја сам послушао др. Борислава Каменова, иначе познатог имунолога са великим искуством, па сам узимао веће дозе витамина Д и Ц, и пробиотике,  као превентиву, па кад сам закачио корону повећао сам дозе по његовом упуству и све је трајало само један дан...  иначе нисам вакцинисан, јер је свима, ко има бар двије мождане вијуге,  јасно да је најважнији лични,, природни имунитет, а не половични, вјештачки, изазван са вакцинама, а познато је да неке праве и озбиљне контаиндикације...   од разних миокардитиса, те згрушавања крви,  па све до смртних случајева.  

Поштено би било рећи људима да воде рачуна о храни, стилу живота, превентиви... 

А не само - пелцуј се и не брини!  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Justin Waters рече

Баш не знам да су протести у Британији

Ne u Britaniji, nego svuda u svetu. Otpor je ogroman, i pokretaci porobljavanja svih su toga itekako svesni.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, obi-wan рече

Ne u Britaniji, nego svuda u svetu. Otpor je ogroman, i pokretaci porobljavanja svih su toga itekako svesni.

Али ти протести нису утицали на одлуке владе Британије да почну са укидањем свих епидемолошких мјера. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Плаво Небо рече

Где си бре   @Bilbija  нема те 100 година, па још ми на ово не одговараш?

ma nemam ti ja previse vremena da se zamlacujem sa forumskim medicinskim “ekspertima”. svratim sa vremena na vreme, kada vidim da ke neko napisao neki kretenluk otkomentarisem i natavim dalje sa svojim poslom. znas kako kazu , lada se svadjaju pametan covek i budala onome ko uh posmatra sa strane obojicu vidi kao budala, pa ja ne bih da me neko svrstava uz budale.

Nemam nameru ni da citam ovaj tvoj post ,ako ces mi verovati , jer je samo jos jedan u nizu gluposti koje se nalaze po internetu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, МиодрагМ рече

Није баш да сви ,,млате глупости'', рецимо, ја сам послушао др. Борислава Каменова, иначе познатог имунолога са великим искуством, па сам узимао веће дозе витамина Д и Ц, и пробиотике,  као превентиву, па кад сам закачио корону повећао сам дозе по његовом упуству и све је трајало само један дан...  иначе нисам вакцинисан, јер је свима, ко има бар двије мождане вијуге,  јасно да је најважнији лични,, природни имунитет, а не половични, вјештачки, изазван са вакцинама, а познато је да неке праве и озбиљне контаиндикације...   од разних миокардитиса, те згрушавања крви,  па све до смртних случајева.  

Поштено би било рећи људима да воде рачуна о храни, стилу живота, превентиви... 

А не само - пелцуј се и не брини!  

ti da si malo normalniji znao bi da je naravno i zdrava ishrana, zdrav zivot i licni imunitet naravno vazan, pozeljan i dobar ali da to uopste ne sprecava niti umanjuje pozitivan uticaj vakcinacije. vidis ovaj tvoj post je klasican primer gluposti. to bi bilo kao da si rekao da je pranje zuba i higijena najbolja zastita od karijesa i da su zubari potpuno nepotrebni. evo ovo je vrsta gluposti koju si napisao ali o vakcina. naravno da treba voditi racuna o higijeni i prati zube ali samo kreten nece posetiti zubara jer mu je dovoljno pranje zuba.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Justin Waters рече

Али ти протести нису утицали на одлуке владе Британије да почну са укидањем свих епидемолошких мјера. 

Nego kako nego jesu. Posredno, razume se, ali itekako jesu.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, obi-wan рече

Nego kako nego jesu. Posredno, razume se, ali itekako jesu.

Баш нисам увјерен. Највише се протестује у континеталном дијелу Европе, па ни то не даје неке претјеране резулталте. Тек лукавци какви су Енглези, нису неко ко ће се поводити за масом која је ван њиховог дворишта. Осим тога ово им није први пут да прије свих попуштају са мјерама, па тако су и прошле године када је велики дио становништва примио другу дозу, а дио континенталне Европе био под строгим режимом, попустили с мјерама па су их многи "експерти" критиковали да то неће бити успјшено и да може изазвати велике проблеме, од чега се ништа није остварило. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...