Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 17 минута, Поуке.орг инфо рече

Јесте, јесте... све сте у праву. Ово је тако дубоки исказ, нема даље... свака част :pivo:

па шта као није за дебиле. У року од недељу дана цео свет је заражен из Африке где је било мање заражених него тамо где су сви вакцинисани.

И тако идемо до осме вакцине:aplauz:

  • Свиђа ми се 1

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Onufrije рече

па шта као није за дебиле. У року од недељу дана цео свет је заражен из Африке где је било мање заражених него тамо где су сви вакцинисани.

И тако идемо до осме вакцине:aplauz:

Ма јесте... уживам читајући ваше опсервације :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Onufrije рече

па шта као није за дебиле. У року од недељу дана цео свет је заражен из Африке где је било мање заражених него тамо где су сви вакцинисани.

И тако идемо до осме вакцине:aplauz:

Читам јуче Јиргена Клопа. Стварно сам га готивио али сад.. Тражи само уговоре за вакцинисане фудбалере. Велики проблем су им невакцинисани фудбалери, где, да скратим његово излагање, по његовим речима само они могу да преносе вирус али не и вакцинисани.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Поуке.орг инфо рече

Ма јесте... уживам читајући ваше опсервације :)

 

па ти можеш и Владику тузланског да прогласиш да не зна пшта прича, али пре ће бит да је то истина на другој страни то јест Његовој.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Onufrije рече

па ти можеш и Владику тузланског да прогласиш да не зна пшта прича, али пре ће бит да је то истина на другој страни то јест Његовој.

Постоје и друге владике, разне су владике и разни искази, само што владика није вирусолог, уз сво поштовање његовог владичанства. 

Али што би се то теби појашњавало, јер ћеш увек да потегнеш овај аргумент и да ме разоружаш :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Поуке.орг инфо рече

, само што владика није вирусолог

Уз сво дужно поштовање, нису ни многи који би да затварају народ, они који хапсе и туку људе који на улици не носе маске (Аустралија)... вирусолози. Има и разних вирусолога, не говоре сви исто. Зар не?

Бринем се за оне који мисле да се овде ради о медицинском проблему и ничем више.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Владика није вирусолог:aplauz: али је оно что је важније за православне  члан је  Синода тек толико да се зна, и не би писао ствари тек тако. 

А ти си први кренуо у напад на неистомичљенике не зма из ког разлога искрено не разумем повод

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Уз сво дужно поштовање, нису ни многи који би да затварају народ, они који хапсе и туку људе који на улици не носе маске (Аустралија)... вирусолози. Има и разних вирусолога, не говоре сви исто. Зар не?

Бринем се за оне који мисле да се овде ради о медицинском проблему и ничем више.

Једноставно питање које треба свако од нас себи да постави, јер ми је потпуно замарајуће да читам стотине порука на ову тему (баш ме брига ко шта пише, све док не крене да вређа неког, тада добија форумску санкцију) јесте: шта сам ја учинио лично да се ово зло, ова мука победи? Разумем да није једноставно људима који су изгубили било какав осећај емпатије о овоме причати, али смтрам да на овом форуму има бар неко ко и даље јесте хришћанин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Onufrije рече

Владика није вирусолог:aplauz: али је оно что је важније за православне  члан је  Синода тек толико да се зна, и не би писао ствари тек тако. 

А ти си први кренуо у напад на неистомичљенике не зма из ког разлога искрено не разумем повод

 

У дивно је што неко извлачи овај аргумент и упућује претње. Зато ћеш да одмориш неко време од форума.

Уживај у остатку вечери.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Поуке.орг инфо рече

: шта сам ја учинио лично да се ово зло, ова мука победи?

Живим две године поприлично изолован, у кругу породице мање више. Чиним шта могу. Молим се Богу.

А сматрам да би био прилично наиван када бих негирао манипулације са овом болешћу којима се људима укида слобода.

И мора се схватити да су људи пукли од свете краве зване Струка.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Живим две године поприлично изолован, у кругу породице мање више. Чиним шта могу. Молим се Богу.

А сматрам да би био прилично наиван када бих негирао манипулације са овом болешћу којима се људима укида слобода.

И мора се схватити да су људи пукли од свете краве зване Струка.

 

 

Свако има право да се бори или "бори" на свој начин. Негирање медицине, негирање лечења и могућност да ћемо у синергији медицине и вере победити ову муку, по мени нема никакве везе са Православном вером. Утицаји медија, друштвених мрежа и лажних информација је довело до огромних проблема које се реално одражавају на наше животе. Свако ће ову епидемију користити за неку своју агенду, то већ и видимо: зар си могао да сањаш да ће неки лекари, користивши ситуацију и њихово ангажовање довести до тога да оснују "удружење" које ће веома брзо прерасти у странку? 

Религијски фанатизам, негирање епидемије, исмевање смрти људи ми је равно сатанизму. То и јесте циљ сатане који је уништитељ живота.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Поуке.орг инфо рече

Свако има право да се бори или "бори" на свој начин. Негирање медицине, негирање лечења и могућност да ћемо у синергији медицине и вере победити ову муку, по мени нема никакве везе са Православном вером. Утицаји медија, друштвених мрежа и лажних информација је довело до огромних проблема које се реално одражавају на наше животе. Свако ће ову епидемију користити за неку своју агенду, то већ и видимо: зар си могао да сањаш да ће неки лекари, користивши ситуацију и њихово ангажовање довести до тога да оснују "удружење" које ће веома брзо прерасти у странку? 

Религијски фанатизам, негирање епидемије, исмевање смрти људи ми је равно сатанизму. То и јесте циљ сатане који је уништитељ живота.

 

А где је ти негирам медицину?

Колико се мени чини света крава Струка негира медицину ускачући сама себи у реч. Ту су и медији који шире страх и панику.

То су и власти које врше реперсију без потребе. Тући и хапсити људе јер на улици не носе маску, или ке скину да запале цигару или поједу бурек.... Јиргени Клопови који причају свашта итд.

Ја сам крив за корону изгледа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

А где је ти негирам медицину?

Колико се мени чини света крава Струка негира медицину ускачући сама себи у реч. Ту су и медији који шире страх и панику.

То су и власти које врше реперсију без потребе. Тући и хапсити људе јер на улици не носе маску, или ке скину да запале цигару или поједу бурек.... Јиргени Клопови који причају свашта итд.

Ја сам крив за корону изгледа...

Не знам зашто си се нашао прозваним? Они који вређају су ваћ бановани. Вређање није допуштено. Шта није јасно? 

Занимљиво ми је како лако од аплауза лекарима дођосмо до ових синтагми које исказујеш... То доста говори да је заиста ово све на многе утицало. Да ли негираш медицину? Не знам... нисам читао твоје поруке, из ове кратке размене могао бих вероватно да донесем погрешну оцену зато је нећу исказивати.

  • Зачуђен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Поуке.орг инфо рече

Занимљиво ми је како лако од аплауза лекарима дођосмо до ових синтагми које исказујеш...

Нит сам им аплаудирао нит их сатанизујем. Ја говорим о људима који пацијента видел нису и који уводе бесмислене мере. Еј приведоше човека јер је у парку скинуо маску да запали цигару...Сцена из Аустралије. Достављачу у Словенији казна јер је скинуо маску да на степницама удаљен од свих бар 10 метара поједе бурек. Медицина 1/1.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...