Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 28 минута, Јанко рече

Па да. Смртност од Вариоле = смртност од Короне.

Nije jednaka smrtnost, 1972. godine je u SFRJ (mada je sve bilo u Srbiji) od variole umrlo 40 ljudi... tako da je vakcinisanje 18 miliona ljudi zbog "samo" 40 mrtvih sigurno bilo potpuni promašaj...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, fsa рече

Naučili smo da Janko opravdava ubistvo 1% svetske populacije i spreman je da aktivno učestvuje u tome.... Aliluja!

Ne opravdava ničije ubistvo... preterao si...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Avocado рече

Nije jednaka smrtnost, 1972. godine je u SFRJ (mada je sve bilo u Srbiji) od variole umrlo 40 ljudi... tako da je vakcinisanje 18 miliona ljudi zbog "samo" 40 mrtvih sigurno bilo potpuni promašaj...

Smrtnost je skoro pa 100%(dobro ne baš 100...manje dosta) i bio je rizik da pobegne iz bolnice. Srećom nije.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.11.2021. at 18:01, mirko1929 рече

Значи испада да су ови који су били за социјалдарвинизам на самом почетку пандемије били у праву? Није требало доносити никакве мере, требало је игнорисати пандемију, па ком опанци, ком обојци?

Zaista smatram da postoji velika razlika između situacije sa početka pandemije i sada, kada imamo daleko uspešnije protokole lečenja, a pre svega su mnogi vakcinisani i prokuženi. Na samom početku imalo je smisla pokušati sprečiti širenje, tu se slažem sa Jankom; zatim, kada je do širenja već došlo, neke mere jesu imale smisla da se zaštite najugroženiji dok smo čekali vakcine; u ovom trenutku mi gotovo nijedna mera nije logična osim eventualno nekih koje bi neodlučne ohrabrile da se vakcinišu.

U Srbiji se svakako čini da mere simbolično sleduju kraju vrhunca talasa, da bi ispalo da su mere dovele do smanjenja brojeva. Moja gimnazijalka kreće opet normalno u školu jer su navodno mere dovele do bolje situacije - a u realnosti samo petoro dece iz njenog odeljenja zvanično nije preležalo (i tih petoro verovatno jesu, samo nemaju test to i da dokažu).

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

Nije jednaka smrtnost, 1972. godine je u SFRJ (mada je sve bilo u Srbiji) od variole umrlo 40 ljudi... tako da je vakcinisanje 18 miliona ljudi zbog "samo" 40 mrtvih sigurno bilo potpuni promašaj...

Не таласај.

Да су дошли у додир са вариолом била би катастрофа. Да дођу у додир са короном.... Па, свакодневно долазимо у додир...

Не знам што ти треба овакво глупирање. Јасно колико је већа смртност прве. 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, fsa рече

Naučili smo da Janko opravdava ubistvo 1% svetske populacije i spreman je da aktivno učestvuje u tome.... Aliluja!

Ако ћеш тако, онда види куд ћеш са својом савешћу због смрти свих који су колатерална штета.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, fsa рече

 a taste of his own medicine... 

Дакле, још једном да поновим дежурном параноику.

Вакцинисан сам, немам ништа против науке али имам против ИДИОТА који би због сопственог страха од смрти одузимали слободу људима у случајевима кад је то НЕОПРАВДАНО.

АМАН!!!

Ко је ХТЕО да се вакцинише вакцинисао се!

Ко НИЈЕ - његово право да прележи вирус и преузме ризик! По ТВОМ СВЕДОЧЕЊУ он те НЕ УГРОЖАВА јер се понашаш одговорно, вакцинисан си и ОБЕЗБЕДИО СИ СЕ ПРОТИВ ТЕЖЕГ ОБЛИКА  короне.

Зови вакцинисаног попа да те причести кући, пошто не смеш у цркву и ЗАБРАНИО БИ НЕвакцинисанима долазак!

Који ти је клинац?!?

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Nemaju Gde Sa Mrtvima 

L    O     L 

L

 

(Идиотизам)².

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Nemaju Gde Sa Mrtvima 

L    O     L 

L

 

Је л имају срама ови новинари???

image.png.92ba7b212e365cba9133ba1f0bdda0be.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.HILANDAR.ORG

О променама режима посета управа манастира ће благовремено обавештавати јавност.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, fsa рече

@Јанко 

Ti baš nisi u stanju da razlikuješ svoje fantazije o drugima od stvarnosti... ali bar si sebi ispravno postavio dijagnozu.

 

ја бих волео да се искулирате, обојица причате из јако емоционалне перспективе а обојица имате добре поенте.
Само ће вам бити жао после јер сте били груби један према другом. Нема разлога да се то фура. 

@Јанко

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...