Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 12 минута, Јанко рече

Аух, сине, ал' си ти залутао...

Поредиш потоп и корону.

 

Смртност од потопа 100%.

Смртност од короне 1%.

Није теби лако, параноја до свемира.

И?

Ако се нико више не вакцинише прогнозирао да је крај човечанства?

Само ће вакцинисани преживети?

7896634

Opasnost od potopa danas - 0%.

Igranje ruskog ruleta sa svojim životom i životima dr. ljudi... confused1

Rešenje? Obavezna vakcinacija.

WWW.POLITIKA.RS

BEČ- Nakon što je austrijska vlada najavila da će uvesti obaveznu vakcinaciju, sada su poznate i kazne za nepoštovanje nove obaveze. U nacrtu zakona, na kojem radi Ministarstvo zdravlja...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, fsa рече

Opasnost od potopa danas - 0%.

Igranje ruskog ruleta sa svojim životom i životima dr. ljudi... confused1

Rešenje? Obavezna vakcinacija.

WWW.POLITIKA.RS

BEČ- Nakon što je austrijska vlada najavila da će uvesti obaveznu vakcinaciju, sada su poznate i kazne za nepoštovanje nove obaveze. U nacrtu zakona, na kojem radi Ministarstvo zdravlja...

 

Не излази на улицу... Играш се својим животом, могу те прегазити кола. А и животима других, ако возиш...

Да утамничимо (уз произвођаче) и сваког пушача који прође близу, направиће ми канцер плућа или коже димом цигарете.

Све произвођаче слаткиша у логор, директно су криви за милионе умрлих од дијабетеса.

А тек ложионице на угаљ и нафту, океан канцера плућа...

А ви, како 'те?

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Јанко рече

Rešenje? Obavezna vakcinacija.

Odma` i otvoreno da ti kazem - toga nece da bude. Mogu samo da probaju, kao i svaki hitler pre njih. Ali da bude nece sigurno.
A probaju li takav pritisak, to ce bez ikakve sumnje temeljno da izmeni sliku danasnjeg sveta, i to mnogo losije po hitlere.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Јанко рече

Не излази на улицу... Играш се својим животом, могу те прегазити кола. А и животима других, ако возиш...

Да утамничимо (уз произвођаче) и сваког пушача који прође близу, направиће ми канцер плућа или коже димом цигарете.

Све произвођаче слаткиша у логор, директно су криви за милионе умрлих од дијабетеса.

А тек ложионице на угаљ и нафту, океан канцера плућа...

А ви, како 'те?

Nemoj voziti ispravan auto i nikada ne poštuj saobraćajne propise... pravi hrišćani se ne boje smrti, a ako nekoga i ubiju čine im uslugu šaljući ih u preko reda u raj...

Da pustimo na slobodu i sve ubice, silovatelje, lopove... male su šanse da će oni nekoga ugroziti... samo oko 1%

Proizvođače lekova i vakcina na lomaču... kako se usuđuju da uskraćuju ljudima pravo da budu bolesni i umiru...

A zagađivači... njih tek ne treba dirati jer skraćujući nam ovaj zemaljski život i oni nam čine uslugu.

:skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, obi-wan рече

Odma` i otvoreno da ti kazem - toga nece da bude. Mogu samo da probaju, kao i svaki hitler pre njih. Ali da bude nece sigurno.
A probaju li takav pritisak, to ce bez ikakve sumnje temeljno da izmeni sliku danasnjeg sveta, i to mnogo losije po hitlere.

Probao i Tito... i uspelo mu je. 

WWW.DANAS.RS

Epidemija velikih boginja u bivšoj državi pojavila se nakon dolaska Albanca Ibrahima Hotija s hadža. Svi su se morali vakcinisati i nije bilo izuzetaka.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I uopste uzev - svet se dosta izmenio proteklih nekoliko godina, `muricki uticaj je znatno oslabio, Rusi i Kinezi su im pride izbili iz ruku mnogo situacija i poluga moci (Juznokinesko more, Ukrajina, Gruzija, Sirija, Libija, neuspeo puc u Venecueli, gasovodi, itd, itd...).

Zato necastivi sad ima neizdrz i mahnita, jer ne moze da podnese da su ljudi prosto slobodni u svojim zemljama. Zato gori od muke sto postoji velika sansa da se svet konacno unormali i uravnotezi, pa mu se zuri da napravi sto veci metez i haos.

I kao i uvek do sad - nece da mu uspe. Ali ce ljudi opet da plate cenu svoje bezbozne zaslepljenosti i kratkovidosti.
U svakom slucaju - slava Bogu na svemu.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, obi-wan рече

Odma` i otvoreno da ti kazem - toga nece da bude. Mogu samo da probaju, kao i svaki hitler pre njih. Ali da bude nece sigurno.
A probaju li takav pritisak, to ce bez ikakve sumnje temeljno da izmeni sliku danasnjeg sveta, i to mnogo losije po hitlere.

Претпостављам да знаш да си цитирао @fsa а не мене, иако пише Јанко изнад цитата.

Сагласан, наравно.

  • Свиђа ми се 1
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Јанко рече

Претпостављам да знаш да си цитирао @fsa а не мене, иако пише Јанко изнад цитата.

Сагласане, наравно.

Da, da, naravno. Sa pogresnog posta sam pokupio tekst, zato je tako napisano.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, fsa рече

Probao i Tito... i uspelo mu je. 

WWW.DANAS.RS

Epidemija velikih boginja u bivšoj državi pojavila se nakon dolaska Albanca Ibrahima Hotija s hadža. Svi su se morali vakcinisati i nije bilo izuzetaka.

 

Па да. Смртност од Вариоле = смртност од Короне.

Узми неки лекић, биће лакше...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, obi-wan рече

Odma` i otvoreno da ti kazem - toga nece da bude. Mogu samo da probaju, kao i svaki hitler pre njih. Ali da bude nece sigurno.
A probaju li takav pritisak, to ce bez ikakve sumnje temeljno da izmeni sliku danasnjeg sveta, i to mnogo losije po hitlere.

Znaci, ovo je odgovor za @fsa, jer je iz njegove poruke izvorno citirani tekst.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Јанко рече

Па да. Смртност од Вариоле = смртност од Короне.

Узми неки лекић, биће лакше...

Ma ovo je samo jedna malecna smešna pandemijica koja postoji jedino na FB...

Udri još malo glavom o zid, postaćeš pametniji... :bu:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, fsa рече

Probao i Tito... i uspelo mu je. 

Tito je probao i uspeo da podjarmi ceo svet? Saberi se malo, djecace.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И, шта смо данас научили, осим да @fsa ни под разно не би дозволио губавцима да приђу Христу? 

Можда - да је Христос лош јер је исцелио само ону малу групицу, а не СВЕ губавце на свету? Јбг, они имали среће на рулету, извукли добитну шетњу...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јанко рече

И, шта смо данас научили, осим да @fsa ни под разно не би дозволио губавцима да приђу Христу? 

Можда - да је Христос лош јер је исцелио само ону малу групицу, а не СВЕ губавце на свету? Јбг, они имали среће на рулету, извукли добитну шетњу...

Naučili smo da Janko opravdava ubistvo 1% svetske populacije i spreman je da aktivno učestvuje u tome.... Aliluja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...