Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 3 часа, cloudking рече

Jasno mi je to. Ali koji god da je razlog pokrivanja usta, biblija nigde ne pominje da pokrivanje usta vodi ka tezim bolestima ili da je to nacin da se ljudi kontrolisu i ubijaju... Naprotiv, biblija pokrivanje usta navodi kao legitimnu meru...

А промакло ти оно главно - да изолација и ношење маски важе само за болесне. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, grigorije22 рече

Šta nauka kaže na tvrdnje antivaksera da vakcine sadrže u sebi teške metale?

A šta ti kažeš povodom toga da danas voda za piće po pravilu u sebi sadrži halkogeni nemetal, koji pomaže u sagorevanju organske materije i izaziva koroziju i redoks reakcije?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милошшш рече

Kakve veze ima ovaj video sa cinjenicom da lupas gluposti o tome da vakcina za koronu nije imala fazu ispitivanja na zivotinjama? :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

A šta ti kažeš povodom toga da danas voda za piće po pravilu u sebi sadrži halkogeni nemetal, koji pomaže u sagorevanju organske materije i izaziva koroziju i redoks reakcije?

Ne znam šta da kažem prvi put čujem za ovo. Poslednja vrema su došla. 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, sampaganini92 рече

Па све и да није извучено из контекста и да схватимо дословно какве то везе има с нашом ситуацијом?

Ако си болестан немој да идеш међу људе седи дома. Топла вода? Друга је ствар што ви (условно ви мислим клауд) све здраве људе хоћете да третирате као болесне. Третирати као губаво и нечисто до извршрња цијепљења. А и тада са ограниченим веком трајања до следеће дозе па слефеће итд. У принципу гледаћу те као губавог ако се не боцкаш до изнемоглости. Ок брате твоја ствар, али то што ти имаш тај накарадни поглед не значи априори да ћу ја да се осећам кривим што ходам улицом жив и здрав. Тако да у Библији боље да потражиш неги други смисао него што овде извлачиш произвољне аналогије. 

Mala malecna  razlikica je u tone sto su bibliju pisali ljudi koji pojma nisu imali o tome sta su boelsti, kako nastaju, kako se od njih stitimo i kako se elce pa su i pored toga bili razumni da znaju da mora pokrijes usta kad si bolestan...

Sramota je sto danas, 2000 godina kasnije, neki i dalje nisu odmakli od toga...

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Натан рече

А промакло ти оно главно - да изолација и ношење маски важе само за болесне. 

Ne, već ni ti ni @sampaganini92 i dalje ne kapirate da čak i osobe bez simptoma mogu biti prenosioci bolesti... bilo da se radi o periodu inkubacije ili o asiptomatskim slučajevima zaraze.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, grigorije22 рече

Pa kako što, ako su Fajzer i Moderna RNK ima ona priča kako vakcine sadrže DNK pobačenih fetusa. Priznanje tvorca Sputnjika da i on sadrži isto. Pa znaš ti Dzastin šta ja mislim?:ani_biggrin:  

Šta znači ovo da je Sputnjik vektor? Šta je to vektor?

Ima neka priča, ali priča koja nema veze sa realnošću.

Vakcine su ispitivane u ćelijskim lancima pobačenog tkiva (tkiva koje se uzgajaju već 50tak godina u laboratoriji od početnih pobačenih ćelija), ali vakcine ne sadrže nikakvu DNK pobačenog fetusa.

Vektor je vakcina koja sadrži vektor - modifikovan virus tako da taj virus oponaša, u ovom konkretnom slučaju sars-cov2 i navodi organizam da proizvodi antitijela kako bi se izborili sa tim virusom. 

пре 28 минута, grigorije22 рече

Šta nauka kaže na tvrdnje antivaksera da vakcine sadrže u sebi teške metale?

Pa nauka je svoje rekla tako što je javnosti dostupan sadržaj vakcine. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, fsa рече

Ne, već ni ti ni @sampaganini92 i dalje ne kapirate da čak i osobe bez simptoma mogu biti prenosioci bolesti... bilo da se radi o periodu inkubacije ili o asiptomatskim slučajevima zaraze.

Da pojasnim:

"i dalje ne kapirate"= "vec skoro dve godine niste u stanju da utuvite u tintaru"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ABCNEWS.GO.COM

A federal judge has temporarily blocked New York state from forcing medical workers to be vaccinated after a group of health care workers sued, saying their Constitutional rights were violated

:skidamkapu:

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Jasno mi je to. Ali koji god da je razlog pokrivanja usta, biblija nigde ne pominje da pokrivanje usta vodi ka tezim bolestima ili da je to nacin da se ljudi kontrolisu i ubijaju... Naprotiv, biblija pokrivanje usta navodi kao legitimnu meru...

Nisam te najbolje razumeo, sta vise da kazem osim onog gore u vezi pokrivanja usta za koje mislim da jasno sta je u pitanju, recimo, ovo tumacenje od Lopuhina priznat tumac koji se bavio dublje i preciznije i jezikom Pisma i literalnim tumacenjem :

http://bible.optina.ru/old:lev:13:45#lopuxin_ap

I kaze (moze da se razume dobro i google prevod), da onaj koji ima gubu treba da obuce kostim za oplakivanje i tugu zbog svog greha (to je nesto kao kostret i pepeo za pokajanje) i da ga nosi tokom cele bolesti, i da vice ....Necist,.... sto ima svoju asocijaciju kod proroka Plac Jeremijin :

Отступите, нечисти, вичу им, отступите, отступите, не додијевајте се ничега. И одлазе и скитају се; и међу народима се говори: неће се више станити.

To ovo gore necisti je u vezi greha i bezakonja u jevrejskom narodu.

Tako da je ceo taj stih u kome je i ovo oko pokrivanja usta, u vezi toga da se takav covek (koji ima bolest gubu) prvenstveno prepoznaje kao onaj koji zbog greha kao kaznu ima bolest gube i zato i on treba po Mojsijevom zakonu da vice....Necist.... i to (Necist...i to da se dernja... 0512_music) odredjuje kontekst celog stiha i samim time ovo oko pokrivanja ustiju i samim time to nije sanitarna mera, sanitarna mera je vise ono da bude sam u izolaciji van naseljenog mesta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, cloudking рече

Mala malecna  razlikica je u tone sto su bibliju pisali ljudi koji pojma nisu imali o tome sta su boelsti, kako nastaju, kako se od njih stitimo i kako se elce pa su i pored toga bili razumni da znaju da mora pokrijes usta kad si bolestan...

Sramota je sto danas, 2000 godina kasnije, neki i dalje nisu odmakli od toga...

Mislim da tamo u tim glavama i nekim drugim, oni su mislili da se guba prenosi putem fizickog dodira.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, fsa рече

Ne, već ni ti ni @sampaganini92 i dalje ne kapirate da čak i osobe bez simptoma mogu biti prenosioci bolesti... bilo da se radi o periodu inkubacije ili o asiptomatskim slučajevima zaraze.

Исто ко што могу и вакцинисани.. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, sampaganini92 рече

Исто ко што могу и вакцинисани.. 

Jok.

Nije isto.

Do sad bi i majmun naucio, posto je 2 godine proslo, sad je vec bezobrazno da odrasli ljudi i dalje nisu sposobni da nauce proste matematicke koncepte...

Vakcinisani MOGU da prenose bolest ALI u veoma malom broju....

Sramota je, ljudi, da posle skoro dve godina ponavljanja vi i dalje veze nemate ni o cemu i postavljate jedna ista pitanja i iznosite jedne te iste glupe zakljucke...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не постављам питања. Него ти кажем да то што ти мислиш да ја могу да ходам около асимптоматски заражен до мере да убијам друге људе ке идиотизам. Ал ти како волиш. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...