Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 58 минута, haveaniceday рече

Ovaj grafik nikako ne obara da od kovida umiru jako stare i bolesne osobe, jer kako vidimo ovde najvise umiru stari, a o mladima nemamo nikakvih podataka osim da cine sve ukupno ispod 20 % mrtvih ako su mladji od 50 godina.

Za ameriku znam da je od svih umrlih 95 % imalo komorbiditete. Samo je 5 % osoba umrlo bez komorbiditeta. 
Od tih pet valjda je troje ispod 30 godina. 

Molim te ne siri nenaucnu nicim opravdanu paranoju. 

Који стари? 50 и 60 нису старе године, а носе удио од 50% умрлих и са остатком млађе групе чине 70% наспрам 30% јако старих који су 70 и више година.  20% младих ситница? 

Није никакво дизање панике, него стварни показатељ да нико не треба да се узда у своје године. Коморбидитет није само кад си тешко болестан или јако стар и слаб. Много млађих може имати неку ману која не представља проблем и не зна за њу али с ковидом може бити фатално. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Juanito рече

Да одмах кажем, боли ме уво за твоје ставове. Вакциниши се, немој, иди у ковид болницу да се природно прокужиш, веруј у шта хоћеш...

Ал једно ми није јасно. Зашто си ме неколико пута питао да ти објасним како раде односно не раде РНК вакцине и разне ствари с тим у вези, зи зашто се на моменте правиш да те то као интересује наука кад и после релативно детаљног (за форум) писања мене будале и даље вртиш бесмислине мантре о генетској терапији? 

Moraš da ga razumeš... nije mu lako... pritiso ga digitalni gulag (nije mogao da uđe na Bajagin koncert bez serološkog testa)...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Tumaralo. рече

 

1628104465352.jpg.a8ccbf4d90274982e108aabaf21d27bd.jpg

IN.NEWS.YAHOO.COM

The police are handing out patriotic badges to those who have got the jab

 

A screenshot of the video shows two men standing with a pamphlet pasted on their shirts that says ‘stay away from me’ (Screengrab/Video )

wink wink... kuvano do pola... u septembru poklopiti i pojačati vatru:

 

WWW.BITCHUTE.COM

Credit to Mark Dice for his dry humor. If you don’t know him, check him out here: https://www.youtube.com/user/MarkDice

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U toku je Olimpijada.

Svi učesnici (dok se ne takmiče) i osoblje su u obavezi da nose maske sve vreme.

Osvajačima medalja je dozvoljeno da skinu maske na 30 sekundi za potrebe fotografisanja nakon čega hitro vraćaju masku na brnjicu.

> Rvači se valjaju po patosu i jedan drugom sline u facu

Ovo gleda čitava planeta.

To je moguće samo kada vladaš marvom leminga.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Justin Waters рече

Није никакво дизање панике, него стварни показатељ да нико не треба да се узда у своје године. Коморбидитет није само кад си тешко болестан или јако стар и слаб. Много млађих може имати неку ману која не представља проблем и не зна за њу али с ковидом може бити фатално.

Dvoje ljudi koje znam a da su umrli od kovida su bili bas u ovakvoj situaciji. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Tumaralo. рече

U toku je Olimpijada.

Svi učesnici (dok se ne takmiče) i osoblje su u obavezi da nose maske sve vreme.

Osvajačima medalja je dozvoljeno da skinu maske na 30 sekundi za potrebe fotografisanja nakon čega hitro vraćaju masku na brnjicu.

> Rvači se valjaju po patosu i jedan drugom sline u facu

Ovo gleda čitava planeta.

To je moguće samo kada vladaš marvom leminga.

A kako bi ti tu situaciju sredio?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, haveaniceday рече

Ovaj grafik nikako ne obara da od kovida umiru jako stare i bolesne osobe, jer kako vidimo ovde najvise umiru stari, a o mladima nemamo nikakvih podataka osim da cine sve ukupno ispod 20 % mrtvih ako su mladji od 50 godina.

Za ameriku znam da je od svih umrlih 95 % imalo komorbiditete. Samo je 5 % osoba umrlo bez komorbiditeta. 
Od tih pet valjda je troje ispod 30 godina. 

Molim te ne siri nenaucnu nicim opravdanu paranoju. 

Brojke  o stetnosti vakcina su jos nize od ovih pa tamo ipak opravdavas paranoju... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Israeli MD analyzes billions of sperm, finds COVID vaccines don’t harm fertility

Hadassah doctor hopes to allay false fears vaccine harms men’s ability to conceive, after surveying samples from before and after vaccination and finding there’s no change

https://www.timesofisrael.com/israeli-md-analyzes-billions-of-sperm-finds-covid-vaccines-dont-harm-fertility/?fbclid=IwAR1gjKh3n1Jq7USjgiJE9hjOxB6OSX3mj674dc_kWfrSiDphvi7XuVW7atc

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, fsa рече

Israeli MD analyzes billions of sperm, finds COVID vaccines don’t harm fertility

Hadassah doctor hopes to allay false fears vaccine harms men’s ability to conceive, after surveying samples from before and after vaccination and finding there’s no change

https://www.timesofisrael.com/israeli-md-analyzes-billions-of-sperm-finds-covid-vaccines-dont-harm-fertility/?fbclid=IwAR1gjKh3n1Jq7USjgiJE9hjOxB6OSX3mj674dc_kWfrSiDphvi7XuVW7atc

 

Ух... јеб.те мишМекињаш....  билиони мушкараца у Израелу дарују сперму на анализу... :)   колкоТоИмаИзраелМушкихСпермоДонатора... ????

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, dragisa рече

Bravo!

"Čovjek je popustio medijskom i medicinskom pritisku i primio va3inu, da bi onda saznao da se i dalje može razboliti, da može razboliti druge itd...frustriran lažima kojima mediji i sistem bombarduju ljude PRom za nešto što nije ono kako predstavljaju, ističe i prigovara još jednu laž koju možemo sve češće čuti, a to je da su nevakcinisani krivi za trenutno stanje, dok je ustvari sasvim obratno...snažan video"

Inače za to što se dešava u Izraelu, Robert Malone je rekao da je ADE i da medicinska zajednica ćuti o tome. Rekao je u fazonu, "ima već dovoljno dokaza da se radi o ADE..."

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vakcinisiani stvaraju nove varijante.

Iako se već stidljivo šuškalo po glasilima OIM o Lambda soju, sada se polako najavljuje svečani nastup istog.

Dame i gospodo, predstavljamo vam Lambda soj! :navijanje:

Otporniji na vakcine.

"Potencijalna pretnja po ljudsko društvo".

U vašim plućima ove jeseni.

WWW.REUTERS.COM

The following is a roundup of some of the latest scientific studies on the novel coronavirus and efforts to find treatments and vaccines for COVID-19.

Dakle, u najmanju ruku, shvatili smo da ne treba slušati podmićene nazovi stručnjake već stručnjake koji nemaju nikakav interes u celoj priči. Npr. Montanjije,  Malone, i rahmetli Malis.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Tumaralo. рече

Inače za to što se dešava u Izraelu, Robert Malone je rekao da je ADE i da medicinska zajednica ćuti o tome. Rekao je u fazonu, "ima već dovoljno dokaza da se radi o ADE..."

Шта се дешава у Израелу? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, dragisa рече

Potpuno ista fora kao ona koju si već pokušavao... umesto "vakcinisani imaju šanse da umru, ali daleko manje nego nevakcinisani", kažeš "vakcinisani mogu da umru" i praviš se kao da je su im šanse iste i kao da ja takva tvrdnja relevantna za to da li se treba vakcinisati... školski primer propagande...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...