Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 минута, Tumaralo. рече

Treba godina do dve.

АДЕ је забиљежен и код првог САРСА и код МЕРСА и код малих богиња итд...дакле није ништа што је немогуће, али по којој биохемији баш за ковид19 има да се догоди масован АДЕ? Јел то зато да би се исупинли влажни снови теоретичара завјере? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Justin Waters рече

АДЕ је забиљежен и код првог САРСА и код МЕРСА и код малих богиња итд...дакле није ништа што је немогуће, али по којој биохемији баш за ковид19 има да се догоди масован АДЕ? Јел то зато да би се исупинли влажни снови теоретичара завјере? 

Nisu bile masovne vakcinacije protiv SARSA i MERSA.

Pri tome, ovde je sve zbrzano do jaja. 

Najgore od svega je to što realno nije postojala nikakva potreba za takvim kockanjem.

Opšta kataklizma u rangu Crne smrti se dešavala jedino u medijima (u vlasništvu Overlorda).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Justin Waters рече

Нема јесен ни сезона никакве везе са АДЕ.

Већ сад би имали велики број случајева широм земља које су се доста вакцинисале. 

a8E9KM1_700bwp.webp

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Rano je, znaćemo kad krene jezen/zima sezona.

Pa tad se onda i javite. Ove vidovita zorka fazona ostavite za cirkuse.

Odakle ti ta ideja da na osnovu vasih "predvidjanja" treba iko da bilo sta reaguje?

Tebi se javilo u snu da ce na jesen ljudi da pomru i sad ceo svet treba da stopira vakcinaciju? Bukvalno je neko od vas seo i smislio celu pricu o ADE i samo je nonsalantno ubacio u avaks doktrinu.

Jel ti nije malo sumnjivo da se rizici od vakcina menjaju na svakih mesec dana? Stalno izmisljate neke nove nuspojave. Da su vakcine zaista lose, jedna nuspojava bi bila dovoljna a sa vama covek vise ne zna jer ste upali u masineriju masovne histerije i masovnih izmisljanja gluposti skoro kao da se takmicite koliko glupih nuspojava covek moze da smisli: 

- jel vakcine lose zato sto imaju cipove?

- zato sto imaju nekakve magnetisane cestice?

- zato sto izazivaju nove sojeve korone?

- zato sto nose ziv virus a lazu nas da je mrtav?

- zato sto menjaju nas DNK?

- zato sto izazivaju ADE? 

- zato sto izazivaju neplodnost?

- zato sto ubijaju

 

Evo, imam pitanje za tebe. Kad pogledas ovaj spisak, koji nikako nije konacan jer ima jos kolko oces ovih vasih budalastina, zar ne pomislis da bi od jednog medicinskog srtedstva koje ima gore navedene pojave MORALE nuspojave da budu zabelezavane u ogromnom broju slucajeva? JEl ti ne pada na pamet da postavis sebi pitanje- gde su zrtve vakcina? 

Trebalo je da imamo MILIONE mrtvih, neplodnih, namagnetisanih, mutiranih, cipovanih... gde su te zrtve? Kriju ih? Pa mogu da kriju statistike i da ih laziraju al ne mogu da kriju konretne zrtve, ljude! Gde su? Zatvaraju ih u podrume da ih Tumaralo ne vidi slucajno? :D 

I gde su vam pametni ljudi? Svaki avaks kog sam do sada imao prilike da vidim je teska budala. Glupa i neobrazovana. Ima srednju skolu u najboljem slucaju i veze nema gde je put za pravo... al zato zna bolje od naucnika i lekara sve sto se tice medicine i korone...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Ne vidim u kojim lažima i misinterpretacijama?

IMam i to. Obezbedicu ti linkove ako insistiras. Ali te upozoravam ima ih malo vise. Ti o tome naravno nemas pojma jer si sotka, samo gutas ono sto ti se baci bez ikakvog kritickog osvrta ili minimalnog istrazivanja.

 

Ali pre toga nesto lakse  i brze. JEsi ti uopste gledao neki njegov video? Da jesi, ukapirao bi da si odlucio da slepo verujes coveku koji svoje tvrdnje iskljucivo iznosi u sledecoj formi:

I think that the pandemic is a fake.

I believe they are killing people with this vaccination.

It's got to clot. There's no other way.

 

Itd... kapiras sta ocu da ti kazem? Citav svoj sistem verovanja baziras na ljudima koji "Smatraju" "Veruju" "Pretpostavljaju" ima li medju vama neko ko nesto zaista ZNA? 

Ne dodje li ti da se zapitas "zasto bre ovi ljudi koje ja tako bespogovorno slusam stalno iznose svoja misljenja i smatranja a nikad nikakve dokaze za to sto lupaju gluposti? Da li je to zato sto njihove pricu nisu usmerene mislecim ljudima? Da li to znaci da ja nisam misleci covek? Mozda bi trebalo da prestanem ipak da slusam budale..."

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Nisu bile masovne vakcinacije protiv SARSA i MERSA.

Pri tome, ovde je sve zbrzano do jaja. 

Najgore od svega je to što realno nije postojala nikakva potreba za takvim kockanjem.

Opšta kataklizma u rangu Crne smrti se dešavala jedino u medijima (u vlasništvu Overlorda).

Je l razmisljas nekada da si ti bas koristan u toj igri za "kovid pasose" i one klasne podele drustva? 
Jer naprimer, ja uopste ne pijem vodu o tim "opasnim vakcinama". 

Vakcine su jedno od najboljih medicinskih sredstava ikada. Ove vakcine za kovid jasno nisu opasne, mozda su malo opasnije nego prosecna vakcina ali svakako nisu neki veliki rizik po 99.9999 % ljudi. 

Ono sto politikanti zele da postignu jesu ti kovid pasosi ili vakcinaski pasosi, a to mogu da postignu jedino ako imas podeljunu javnost i dva tabora

Tabor 1. HOCEMO VAKCINE MORA DA BUDU OBAVEZNE HOCEMO KOVID PASOSE

Tabor 2. NECEMO VAKCINE UBIJAJU NAS SVE KOVID PASOSI HOCE DA NAM ODUZMU SLOBODE.


Da bi politikanti tu bitku izgubili treba Tabor 3.: Vakcine su super ali necemo da nam ulecete u privatne zivote, necemo da vam delimo privatne informacije o nasem zdastvenom stanju i en dozvoljavamo vam da nam ogranicavate vise osnovne slobode gradjana u ime suzbijanja pandemije. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, haveaniceday рече

Vakcine su jedno od najboljih medicinskih sredstava ikada

Što nema veze sa sadašnjom eksperimentalnom genetskom terapijom koja se ljudima nameće putem zastrašivanja, pretnji i diskriminatornim merama.

пре 23 минута, haveaniceday рече

Ono sto politikanti zele da postignu jesu ti kovid pasosi ili vakcinaski pasosi, a to mogu da postignu jedino ako imas podeljunu javnost i dva tabora

Tabor 1. HOCEMO VAKCINE MORA DA BUDU OBAVEZNE HOCEMO KOVID PASOSE

Tabor 2. NECEMO VAKCINE UBIJAJU NAS SVE KOVID PASOSI HOCE DA NAM ODUZMU SLOBODE.


Da bi politikanti tu bitku izgubili treba Tabor 3.: Vakcine su super ali necemo da nam ulecete u privatne zivote, necemo da vam delimo privatne informacije o nasem zdastvenom stanju i en dozvoljavamo vam da nam ogranicavate vise osnovne slobode gradjana u ime suzbijanja pandemije. 

 Ne nego imaš hoćemo digitalni gulag vs nećemo digitalni gulag.

Po Evropi zajedno protestuju i vakcinisani i nekvakcinisani i antivaxeri i ravnozemljaši i hrišćani i ateisti i komunisti i fašisti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, haveaniceday рече

Al je Fauci ovde nervozan.... vidi al mu se tresu ruke... 

 

Kako da lekar ne bude nervozan dok avaks budala pokusava da ga napravi glupim?

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Рапсоди рече

 

Govori o ovome:

ISSUU.COM

Scenario For The Future of Technology And International Development (Rockefeller Foundation) - Global Business Network (GBN) A member of the Monitor Group

Od str 18.

A ovde su Overlordi javno izvršili generalnu probu:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, haveaniceday рече

Ono sto politikanti zele da postignu jesu ti kovid pasosi ili vakcinaski pasosi, a to mogu da postignu jedino ako imas podeljunu javnost i dva tabora

Tabor 1. HOCEMO VAKCINE MORA DA BUDU OBAVEZNE HOCEMO KOVID PASOSE

Tabor 2. NECEMO VAKCINE UBIJAJU NAS SVE KOVID PASOSI HOCE DA NAM ODUZMU SLOBODE.

Та два табора чине мањину. Дебелу.

Највећи део је између, жестоко су збуњени и дезоријентисани какофонијом противуречних информација са свих страна и немају никакав јасан и одређен став око свега. И само гледају своја посла и како да прегурају док све ово прође.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Tumaralo. рече

Što nema veze sa sadašnjom eksperimentalnom genetskom terapijom koje se ljudima nameću putem zastrašivanja, pretnji i diskriminatornim merama.

Svaki put kad za vakcinu napises da je genetska terapija podsetis ljude kolko nemas dodirne tacke sa realnoscu i koliko te je lako ubediti glupim forama i izmisljenim intervjuima. Pomalo je zalosno kad vidis odraslu osobu toliko glupu da moze da poveruje u bukvalne bajke...

пре 13 минута, Tumaralo. рече

koje se ljudima nameću putem zastrašivanja, pretnji i diskriminatornim merama.

Jok. niko vam nista ne namece. NAjveci je problem  u tome sto vas ljudi nazivaju glupacima. TO vas najvise boli. Vi bi ste da imate svoj "stav" al da nemate nikakve posledice zbog tog stava. A posledice su dosle momentalno. LJudi su vas oznacili kao naobrazvoane glupake i to je ono sto smeta... nikakve "diskriminatorne mere" ovde ne igraju ulogu.

пре 13 минута, Tumaralo. рече

Ne nego imaš hoćemo digitalni gulag vs nećemo digitalni gulag.

Digitalni gulag ne postoji. U stvari postoji... isto koliko i nedodjija ili alisina zemlja ogledala...

пре 13 минута, Tumaralo. рече

Po Evropi zajedno protestuju i vakcinisani i nekvakcinisani i antivaxeri i ravnozemljaši i hrišćani i ateisti i komunisti i fašisti.

Jok. Samo jedna grupa protestuje- budale.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, GeniusAtWork рече

Та два табора чине мањину. Дебелу.

Највећи део је између, жестоко су збуњени и дезоријентисани какофонијом противуречних информација са свих страна и немају никакав јасан и одређен став око свега. И само гледају своја посла и како да прегурају док све ово прође.

Слажем се да чине мањину али се и мислим да су битнији од те већине. 

Када гласаш у политици, гласачи сваке појединачне странке чине мањину од негласача. 

Али негласачи нису битни, битни су само гласачи. 

Већина људи ће да се сагне на већину ствари. Све им је једно и све можеш да им потуриш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...