Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 37 минута, dragisa рече

pa da.... ja stvarno ne znam šta je tu čudno što ljudi i dalje umiru od virusa i ako su zaštićeni od "teških oblika i hospitalizacije", vakcina je baš odradila svoj posao...

Pa da... s obzirom da nije vakcina za besmrtnost uopšte nije čudno što ljudi i dalje umiru nakon što su je primili.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Branka62 рече

Stvarno ne razumem šta podržavaš

Podržavam razumne načine lečenja i prevencije, prestanak medijskog linča i propagande i momentalnu obustavu podele na nas i njih.

Sva rešenja moraju biti na dobrovoljnoj osnovi budući da je najprostija i najrazumnija pretpostavka da je svako od nas podjednako zabrinut za sopstveno zdravlje i ne želi sebi zlo.

Demontažu bilo kakvih sistema za praćenje zdravstvenog ili drugog stanja građana odnosno reafirmaciju apsolutnog prioriteta slobode integriteta i prava na privatnost svakog slobodnog čoveka.

Fundiranje svih predloženih načina lečenja sa kasnijim rivjuom, dakle ozbiljni pokušaji lečenja a ne zabranjivanje lekova apriori.

Pronalaženje krivaca za trenutnu situaciju sa ponudom da sarađuju kako bi se utvrdila prava istina jer kinezi ne jedu šišmiše od juče. Kada se krivci pronađu ne kažnjavati ih ničim već ih pustiti na slobodu, bilo bi previše velikodušno držati ih zaštićene u nekoj ustanovi.

  • Свиђа ми се 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, dragisa рече

Podržavam razumne načine lečenja i prevencije,

Podržavam I ja.

Samo što je i to tvoje I ovo moje toliko “opšte mesto” da zapravo ne znači ništa. Plus što ja nisam, a mislim da nisi ni ti (izvini ako grešim)  medicinski radnik.

пре 1 сат, dragisa рече

Sva rešenja moraju biti na dobrovoljnoj osnovi

Ako misliš na to da se niko bukvalno ne prisiljava, slažem se. No i u mojoj kući nemamo uvek svi istu ideju rešenja nekog problema koji se tiče svih nas, ali ne radimo kako ko hoće. Nego sednemo i dogovorimo se šta ćemo i kako ćemo. Naravno, uvek neko lošije prodje –rešenje koje se njemu svidja se (delimično) odbaci. Ne zato što su ostali glasniji, grublji...već zato što smo svesni da činimo jednu porodicu I da sve što radimo radimo ne samo svako za sebe već I za sve ostale.

пре 1 сат, dragisa рече

najprostija i najrazumnija pretpostavka da je svako od nas podjednako zabrinut za sopstveno zdravlje i ne želi sebi zlo.

Jeste najprostija ali nije uvek najrazumnija. Ima nas raznih a to što sebi ne želimo zlo, ne znači da ne možemo nesvesno delati sami protiv sebe.

пре 1 сат, dragisa рече

Fundiranje svih predloženih načina lečenja sa kasnijim rivjuom

Kad bi ti znao kakvih sve predloženih načina lečenja ima....

пре 1 сат, dragisa рече

a ne zabranjivanje lekova apriori.

Ovo ne postoji - tehnički je neizvodljivo. Lekovi prvo moraju biti odobreni da bi se mogli koristiti, pa tek onda, eventualno, zabraniti. I pre će biti da su, tokom pandemije, neki lekovi bili skoro pa apriori odobreni a zatim su, kada se pokazalo da od njih nema koristi, zabranjeni.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uskoro ćemo zbog leminga svi biti idiotizovnani ovakvom logoraškom aplikacijom.

 

"Međutim, Džonsonov veliki dan pokvarila je aplikacija za kovid 19 Zavoda za javno zdravlje putem koje je stotinama hiljada ljudi naređeno da odu u samoizolaciju, na osnovu zvuka "ping" koji ih putem pametnog telefona obaveštava da su imali rizičan kontakt i da moraju u samoizolaciju.

Među samoizolovanima su čak i sam premijer Džonson i ministar finansija Rišija Sunaka jer su bili u kontaktu s osobom zaraženom koronavirusom.

Zbog velikog broja ljudi koji moraju u samoizolaciju, preduzeća se suočavaju s nedostatkom radne snage, uključujući i prodavnice s hranom u kojima su se police brzo ispraznile. "To je ovog trenutka jedan od većih problema u svim sektorima", rekao je direktor firme Marks i Spenser Stiv Rouv.

"Kovid slučajevi nam se svake sedmice udvostručuju zbog pingdemije", dodao je."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Tumaralo. рече

"Međutim, Džonsonov veliki dan pokvarila je aplikacija za kovid 19 Zavoda za javno zdravlje putem koje je stotinama hiljada ljudi naređeno da odu u samoizolaciju, na osnovu zvuka "ping" koji ih putem pametnog telefona obaveštava da su imali rizičan kontakt i da moraju u samoizolaciju.

Sjajna aplikacija. Pravi primer upotrebe novih tehnologija za resavanje aktuelnih problema. 

 

пре 8 минута, Tumaralo. рече

Zbog velikog broja ljudi koji moraju u samoizolaciju, preduzeća se suočavaju s nedostatkom radne snage, uključujući i prodavnice s hranom u kojima su se police brzo ispraznile. "To je ovog trenutka jedan od većih problema u svim sektorima", rekao je direktor firme Marks i Spenser Stiv Rouv.

To je ocekivano... jos dok nismo imali vakcine budale nisu htele da nose maske, posle kad smo dobili vakcine iste budale nisu htele da ih prime... naravno da cemo sad da imamo krahove i ekonomija i zdravstvenih sistema, zbog budala... ponovo.

  • Зачуђен 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Bokisd рече

I Putina kupio Gejc :(

"Naš glavni zadatak sada je povećanje stope vakcinacije u zemlji. Veoma je važno da se ljudi ubeđuju da treba da se vakcinišu i da samo tako možemo zaustaviti epidemiju"

  • Зачуђен 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, cloudking рече

Sjajna aplikacija. Pravi primer upotrebe novih tehnologija za resavanje aktuelnih problema. 

 

To je ocekivano... jos dok nismo imali vakcine budale nisu htele da nose maske, posle kad smo dobili vakcine iste budale nisu htele da ih prime... naravno da cemo sad da imamo krahove i ekonomija i zdravstvenih sistema, zbog budala... ponovo.

S tobom čak nije zanimljivo ni raspravljati.

Samo si jednodimenzionalni psiho. :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.REUTERS.COM

AstraZeneca has been granted protection from future product liability claims related to its COVID-19 vaccine hopeful by most of the countries with which it has struck supply agreements, a senior...

“This is a unique situation where we as a company simply cannot take the risk if in ... four years the vaccine is showing side effects,” Ruud Dobber, a member of Astra’s senior executive team, told Reuters.

 

Astrazeneka je u fazonu ne možemo da priuštimo rizik za odgovornost u slučaju da leminzi počnu da umiru, dobijaju tumorčne, pobačaje, dijabetes, moždane udare , u naredne 4 godine od vakcine, zato vam dajemo naše savršeno bezbedne netestirane eksperimentalne vakcine samo ako potpišete da nećemo biti odgovorni za bilo kakve štetne posledice po leminge.

Država (političari podmićeni farmako-psihopatama) kaže: OKAY.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lemingsi su mislili da će im vratiti oduzete slobode kad se žigošu.

Međutim, stvari nisu baš toliko jednostavne.

Naime, slobode se nikada ne vraćaju na nivo pre marta 2020.

WWW.BBC.COM

A planned relaxation of England's rules from Monday will not apply due to cases of the Beta variant.

Willie Walsh, the director-general of the International Air Transport Association said "the UK has no coherent policy on international travel" and is "destroying its own travel sector and the thousands of jobs that rely on it".

Naravno, ovo je deo šireg poduhvata uništavanja civilnog avio saobraćaja (pre svega turističkog što je totalno neesencijalno) zbog nestanka high EROI nafte.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...