Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 16 минута, dragisa рече

Možda nikada i neće biti obavezno, ali neće moći da se funkcioniše u sistemu, što se svodi na isto.

Iskreno se nadam da će se ovaj narod probuditi barem kada budu hteli decu da nam špricaju. :(( 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Tumaralo. рече

You will get ze vax!

1626187130245.thumb.png.41bc0598b53419347a1059ae30e50f94.png

 

Virus ovakvog rasuđivanja je daleko gori od svake korone ili bilo koje fizičke bolesti na planeti. 

Kakve veze zaključak da na Haitiju nema vakcina, ima veze "sa nekoliko sati kasnije predsjednik ubijen", navodno zbog toga što nema vakcina?

Šta treba da očekujemo, invaziju na Turkemnistan i Sj.Koreju? Turkmenistan koji sigurno ima koronu, zbog prirode svog režima odbija da zvanično prizna postojanje bolesti i tako idu usprkos "svjetskim moćnicima" i "agendi porobljavanja". Tek tu bi da je tačan ovaj infantilni mem, očekivali pritiske, sankcije ako ne i nekakvu mini invaziju da se probije taj lanac "ignorancije Turkmenistana", a pri tome bi osvojili strateško mjesto blizu Rusije. Sj. Koreji ne mogu makar ništa jer imaju nuklearnu bombu. 

Ima već dva mjeseca kako je Haiti prihvatio da nabavi vakcine iz progama COVAX, i nedavna eskalacija slučajeva u Indiji je zaustavila isporuku koja je bila zakazana za 14 juni. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Justin Waters рече

Šta treba da očekujemo, invaziju na Turkemnistan

Što invaziju?

Dovoljna je likvidacija neposlušnog vlastodršca.

пре 2 часа, Justin Waters рече

Sj.Koreju? 

 

пре 2 часа, Justin Waters рече

Sj. Koreji ne mogu makar ništa jer imaju nuklearnu bombu. 

 

Sam si sebi odgovorio. Rizično je čačkati tamo. A njihovim statistikama ionako niko ne veruje. 

пре 2 часа, Justin Waters рече

a pri tome bi osvojili strateško mjesto blizu Rusije.

Ne postoji sukob na relaciji Rusija vs USA. Ne živimo više u Hladnom ratu. 

Danas živimo u eri globalizma, bioterorizma i sajber-biološke tiranije.

пре 2 часа, Justin Waters рече

Ima već dva mjeseca kako je Haiti prihvatio da nabavi vakcine iz progama COVAX

Da, ali Predsednik je očigledno kočio opšti eksperiment nad svojim narodom. Haiti kao i mnogi afrički narodi imaju negativna iskustva sa eksperimentima Kill Gejtsa.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милошшш рече

In Haiti, a country with a population of more than 11 million, there have been 13,164 cases throughout the entire pandemic, and 264 deaths.

Dr. Jean “Bill” Pape, a top Haitian infectious disease expert, said the nation’s low death rate can’t be attributed to strict adherence to mask-wearing or social distancing guidelines. “Most people don’t wear a mask,” he said

Zato su i likvidirali Predsednika.

Tamošnji narod je svakako nedisciplinovan pa nikakve mere im ne bi mogle pomoći (čak i kada bi postojala potreba za njima). Činjenica da 11 miliona Haićana živi isto kao i pre pLandemije bez ikakvih mera: bode oči.

Takođe, tamošnje vlasti su sumnjičave prema eksperimentima Kill Gejtsa, sumnjičavi su prema delatnostima Killton Fondacije i ostalih satanista koji su ih mrcvarili.

Sada kada globalisti instaliraju svoju marionetu, možemo očekivati naslove "pomor na Haitiju", "Hiljade mrtvih dnevno", "Leševe spaljuju na gomili", "narod Haitija plače za vakcinama". 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12.7.2021. at 19:25, Tumaralo. рече
WWW.B92.NET

Iako su pre samo tri dana otvorili noćne klubove prvi put posle 16 meseci, u najavi su nova ograničenja zbog širenja delta soja koronavirusa.

"Francuski predsednik Emanuel Makron je ovog jutra domaćin sastanka na najvišem nivou o bezbednosnoj situaciji povodom koronavirusa, a večeras će se putem televizije obratiti naciji, prenosi agencija AP.
Ovog puta će, kako se očekuje, objaviti plan o donošenju zakona koji će od zdravstvenih radnika zahtevati da se vakcinišu, a možda će najaviti i posebne kovid propusnice za restorane ili druge svakodnevne aktivnosti."

 

Sad će @Avocado da kaže ali to su "posebne kovid propusnice" a ne kovid pasoši.

I piše "možda" što znači da neće već se na jesen sve vraća u normalu.

Međutim, istina je sasvim drugačija: oko nas se podiže kineski digitalni gulag.

Istina je prilično jednostavna... i razlozi za Makronove poteze su sasvim očigledni:

 

RS.N1INFO.COM

Više od milion ljudi u Francuskoj zakazalo je antikovid vakcinaciju za manje od jednog dana od kada je predsednik Emanuel Makron...

Kao što ti već rekoh, isto to će da se dešava u sličnim situacijama - gde ima manjak zainteresovanih za vakcine, a gde to nije previše nepopularno... dok se ne vakcinišu svi koji se na ovaj način mogu ubediti... posle toga se okreće priča u drugom pravcu...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Leminzi sa prespektivom i fiziologijom žabe.

Šta kažete, da li je opravdano se zbog virusa od koga umre manje od 1% inficiranih: 

Čitavo stanovništvo natera na da primi 3 + x doze eksperimentalne genetske terapije?

Da li je ok i decu naterati da na isto?

Da li je ok uništiti privatne biznise ljudi?

Da li je ok izazvati hiperinflaciju ?

Da li je ok napraviti haos u zdravstvenom sistemu i posledično pobiti brda ljudi?

Da li je ok uvesti pasoše za odlazak u prodavnicu, bolnicu, prevoz?

Da li je ok ograničiti pravo na rad, slobodu kretanja, slobodu govora, pravo na fizički i psihički integritet?

--------

Ljudi su ranije odlazili u ratove i ginuli samo da bi sačuvali navedena prava i slobode!

Slali su svoje najbolje mlado stanovništvo da gine u milionima samo da bi sačuvali ovo.

Danas zbog jačeg gripa od koga umiru ljudi koji su u proseku 80+ godina stari: leminzi trče u gulag. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Istina je prilično jednostavna... i razlozi za Makronove poteze su sasvim očigledni:

 

RS.N1INFO.COM

Više od milion ljudi u Francuskoj zakazalo je antikovid vakcinaciju za manje od jednog dana od kada je predsednik Emanuel Makron...

Kao što ti već rekoh, isto to će da se dešava u sličnim situacijama - gde ima manjak zainteresovanih za vakcine, a gde to nije previše nepopularno... dok se ne vakcinišu svi koji se na ovaj način mogu ubediti... posle toga se okreće priča u drugom pravcu...

 

 

2yqgux.png

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Tumaralo. рече

to invaziju?

Dovoljna je likvidacija neposlušnog vlastodršca.

Па зашто не и инвазија? Туркемнистан је стратешки врло повољан за надзор над Ираном и Русијом.

Само гледај да ли ће покушати да ликвидирају лидера земље. 

пре 40 минута, Tumaralo. рече

Ne postoji sukob na relaciji Rusija vs USA. Ne živimo više u Hladnom ratu. 

Danas živimo u eri globalizma, bioterorizma i sajber-biološke tiranije.

Постоји, и никад није престао већ ево 1000 година у свом изворном облику "запад вс исток". Модерно доба није донијело никакву нову алијансу, већ само доприњело појави нових метода и могућности с којим једни иду на друге. 

пре 58 минута, Tumaralo. рече

Da, ali Predsednik je očigledno kočio opšti eksperiment nad svojim narodom. Haiti kao i mnogi afrički narodi imaju negativna iskustva sa eksperimentima Kill Gejtsa.

Ништа није кочио био је тврдоглав као неки њему слични корумпирани лидери, 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Милошшш рече

Iskreno se nadam da će se ovaj narod probuditi barem kada budu hteli decu da nam špricaju. :(( 

WWW.B92.NET

Načelnica Dečje klinike u KBC Dragiša Mišović Olivera Ostojić izjavila je danas da "postoji namera da se počne vakcinisanje protiv koronavirusa", dece od 12 godina, s preporukom da to budu pacijenti...

Nažalost, Zločinci protiv čovečnosti su, između ostalog, ukinuli i pravo na fizički i psihički integritet.

Pošto se ne radi se o dobronamernim ljudima, nema razloga da mislimo da će deca biti pošteđena.

Pedofilski satanista Kill Gejts, sa Epštajnovog pedofilsko-satanističkog ostrva, nije osoba u čiji rukama su deca najbezbednija...

Ovakve stvari su samo jedna sitna ilustracija filozofske pozicije o kojoj smo raspravljali ovde:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Tumaralo. рече
WWW.B92.NET

Načelnica Dečje klinike u KBC Dragiša Mišović Olivera Ostojić izjavila je danas da "postoji namera da se počne vakcinisanje protiv koronavirusa", dece od 12 godina, s preporukom da to budu pacijenti...

Nažalost, Zločinci protiv čovečnosti su, između ostalog, ukinuli i pravo na fizički i psihički integritet.

Pošto se ne radi se o dobronamernim ljudima, nema razloga da mislimo da će deca biti pošteđena.

Pedofilski satanista Kill Gejts, sa Epštajnovog pedofilsko-satanističkog ostrva, nije osoba u čiji rukama su deca najbezbednija...

Ovakve stvari su samo jedna sitna ilustracija filozofske pozicije o kojoj smo raspravljali ovde:

 

 Види, децу неће штедети само уколико им ми као народ то дозволимо.

Ово друго се не слажем, то знаш.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милошшш рече

 Види, децу неће штедети само уколико им ми као народ то дозволимо.

 

U pravu si, ali narod čine leminzi. Oni po prirodi stvari prate ono što im govori ovlašćeni saopštavač bez obzira na sve.

Potrebno je, dakle, da sredstva za ispiranje mozgova kontrolišu neki od onih 1% ljudi koji znaju o čemu se radi i koji su dobronamerni.

Međutim, sredstva za ispiranje mozgova kontrolišu Zločinci (do čega je vremenom i moralo doći).

Пре сат времена, Милошшш рече

Ово друго се не слажем, то знаш.

Znam i poštujem. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja takođe mislim da nema  potrebe etiketirati raznim imenima suprotno mišljenje, jednostavno postoje ljudi koji čvrsto veruju u ono što im se kaže i jako teško razmišljaju izvan zvaničnog narativa.

međutim toliko okolnosti ukazuje na to da je ovaj virus (koji ne osporno postoji) unapred osmišljen i iskorišten za novu vrstu vladanja nad narodima. vladanje gde neprijatelj više nije neko izvan "države" ili neki strani "okupator", već je neprijatelj "oni" (oni koji poriču zvanični narativ, zvanične diskriminatorske mere i ne pristaju na ucene i teror) da je potrebno samo pustiti da to vreme pokaže. 

nema potrebe zaoštravati tenzije između nas i njih jer će svakako u jednom trenutku i oni sami shvatiti da je reč o prevari i da je ceo narativ isplaniran samo za rad novog načina vladanja (čitaj: terora), odnosno da je navodna zabrinutosti i navodna preventiva bila samo paravan za uspostavljanje mera koje nikada uobičajenim putem ne bi prošle (čitaj:teror): diskriminacija, oduzimanje prava, oduzimanje sloboda i na kraju verovatno i oduzimanje života; a sve to pod navodnim pravom na izbor i prividom da ništa nije obavezno nego eto mi sami izabrali da nam neko savija kičmu.... jer eto virus hara.

a sve to će opet shvatiti tek onda kada im se slika svetle budućnosti (zbog koje i čine sve što čine) stvarno i raspadne ... bez obzira što im je to već otvoreno rečeno

tek onda će shvatiti davnašnju istinu da vlast ustvari ne interesuje narod... čak šta više on im je i problem a i ne mogu bez njega...

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се тиче Хаитија:

Цитат

PORT-AU-PRINCE, Haiti (AP) — Ever since the pandemic began, Haiti had perplexed experts with seemingly low infection and death rates from COVID-19 despite its rickety public health system, a total lack of vaccines and a widespread disdain for safety measures like masks and distancing.

That is no longer the case.

The few Haitian hospitals treating COVID cases have been so swamped in recent days that they report turning away patients, while plans to open another hospital to treat the infected have been delayed.

Official figures remain relatively low for a nation of more than 11 million people: Just 2,271 cases and 62 deaths have been recorded over the past month in government data collected by Johns Hopkins University. A total of 15,700 cases and more than 330 deaths have been reported since early last year.

But experts are united in saying those figures miss the true scale of what they say is the largest spike in cases since the new coronavirus first landed.

линк

А вакцине немају још увек јер САД из неког разлога одуговлаче са испоруком:

линк

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...