Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Како бре, па то је кш легенда, њему Вучић верује. Па заиста си ме разочарао. Никад од тебе Јапанац :D

 

Prevod:

Cosa chiede a San Gennaro? ( Sta trazite, molite od san Gennara)

Sono Giapponese.  (Ja sam Japanac )

 

:))

A tip sedi u Crkvi na sluzbi negde u Italiji, verovatno u Napoliju, tamo su ludi za san genarom .. :)) 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Bilbija рече

 

Prevod:

Cosa chiede a San Gennaro? ( Sta trazite, molite od san Gennara)

Sono Giapponese.  (Ja sam Japanac )

 

 

Јапано наполитано  :)

https://www.youtube.com/watch?v=FYABUxA9h-o

Ако се ово смири  са короном, одох мало до Напуља, добар град, много добар! 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Јапано наполитано  :)

https://www.youtube.com/watch?v=FYABUxA9h-o

Ако се ово смири  са короном, одох мало до Напуља, добра град, много добар! 

Samo ne nosi pare i dokumenta sa sobom i ne kupuj nista na ulici... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bilbija рече

Samo ne nosi pare i dokumenta sa sobom i ne kupuj nista na ulici... 

То знам. Био сам већ, прошао школу :)) Мало сам имао али су и од тог мало успели да ми узму мало.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, nikola a рече

Ne treba. Sad kad se zna da Srbija za dve najviše dve i po godine prestiže Hrvatsku po BDP i virusi ga se boje

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...