Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Дефинитивно не постоји дно на који ови нису способни да стигну

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5/4/2020 at 11:21 AM, Pinocchio's Half Brother said:

 

O klopanju malih bebica & ostalih ljuCkomesnatih delikatesa.

 

Ima jedna naša osoPa (*Ananda Braun joj je nick na Facebooku) na privremenom radu u Nemačkoj i sa trajnim odsdustvom mozga u tintari, koja deli na svom fejsbudalaškom profilu i ovakve stvari (vidi dole)**. 

Da je loodillo njena stalna pratnja vidi se po tome što linkuje članke sa Uncyclopedie & jedne satirične fejzbuk stranice (Human Farming Project), koja navodno prodaje ljudsko meso na veliko & malo. (Link sa Unc. kao i fejzbuk stranica HFP*** su nestali jer su ljudi stvarno počeli da veruju u takve idiotizme).

***(Takođe kao verodostojnu na svom profilu ponekad linkuje satiričnu FB stranicu Agencije za kemtrejlse koja se bavi "zaprašivanjem" vaskolike planete)

Dok još nisam imao net uvek su me zapanjivale osobe koje nisu u stanju da razlikuju satiru od zbilje, i prosto je neverovatno šta sve pojedinci i "pojedinice" neće da poveruju. I mislio sam da je takva čeljad retka, kad ono... boktemazo, katastrofa! I umesto da proveravaju šta postavljaju i čije priloge linkuju na svom zidu, njihovim pajtašima je samo važno da nešto izgleda potpuno neverovatno, pa i nemoguće, ali kao takvo tim više je istinitije za njih same. Neverovatno...

Strahovita distorzija mozga. Strahovita.

*(Ananda, kao što rečnik veli, znači - extreme happiness, one of the highest state of being. Zaista, svi oni bezmozgaši moraju biti srećni jer ih nikakve misli ne opterećuju.

A što se tiče prezimena "Braun", moguće je da je njeno ako se udala za Švabijana, a možda voli samo "smeđokošuljaše" jer kad očijuka sa Nemcima zna da spomene kako su i Sloveni "arijevske rase" i kao takvi braća velika sas Germani)

(Ima frendova i među ovdašnjim forumašima)

 

** 

Sacuvaj Boze! Na zalost, svugde ima nesrecnih i slaboumnih ljudi kojima je potrebna pomoc, sto kazu, bolest ne bira.

Ali kada potpuno sulude i naucno neutemeljene ideje pocnu zvanicno da se propagiraju iz skupstine i od strane tzv. experata, onda mora da se reaguje i to pre svega struka.

Ne razumem zasto se udruzenje lekara ne oglasi nekim saopstenjem ili bar oduzme licencu lekarima koji pricaju ovakve nebuloze. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, florenntina рече

Sacuvaj Boze! Na zalost, svugde ima nesrecnih i slaboumnih ljudi kojima je potrebna pomoc, sto kazu, bolest ne bira.

Ali kada potpuno sulude i naucno neutemeljene ideje pocnu zvanicno da se propagiraju iz skupstine i od strane tzv. experata, onda mora da se reaguje i to pre svega struka.

Ne razumem zasto se udruzenje lekara ne oglasi nekim saopstenjem ili bar oduzme licencu lekarima koji pricaju ovakve nebuloze. 

Pomenuta doktorka je vidno psihički labilna osoba i izrekla je gomilu ludosti (npr. da postoje restorani u LA koji imaju pečene bebe na meniju).

Međutim, postoje DOKAZI da vrh globalnog političkog, finansijskog i dr. establišmenta učestvuje u organizovanoj pedofiliji i zlostavljanju dece i postoje INDICIJE da ista ekipa to čini u kontekstu satanističkih rituala i postoje INDICIJE o konkretnim učiniocima kao što su Bill i Hilari Klinton, Braća Podeste, Princ Endrju, Bil Gejts itd.

Neke od indicija smo dobili na osnovu sadržine mejlova tih ljudi koje je Vikiliks objavio kao i na osnovu adresata nekih od tih mejlova (npr. upozorenje neposredno pred hapšenje kogresmenu Denisu Hastertu, kasnije pravnosnažno osuđenom pedofilu, Lauri Silsbi koja osuđena za otmicu dece itd.).

To što je "izvršio samoubistvo" čovek koji je bio glavni posrednik u svim tim zločinima i koji je imao relevantne podatke o svim učesnicima (Epštajn) samo još više pobuđuje sumnju. Inače i on je ranije bio osuđen za podvođenje maloletnica.

Takođe je nesporno da neki od pomenutih (npr braća Podeste) uživaju u satanističkoj i pedofilskoj "umetnosti". Ovo krasi zidove njihovih domova:

 

Kao 90tih kada je istraga protiv jednog marginalnog pedofila i serijskog ubice počela da vodi do vrha političke strukture u Beligiji uključujući i kraljevsku porodicu ("Dutroux affair").

Pored sistematskog ometanja istrage i raznih malverzacija, na kraju su jednostavno POBILI  20 svedoka i case closed!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@florenntina

Evo skoro u Engleskoj bila istraga o organizovanoj pedofiliji u vrhu britanskih vlasti.

Sva dokumentacija sakupljena na jedno mesto i....

Zagubljena!

Ups!

"In 2013, the Home Office stated that all relevant information had been passed to the police, and that Dickens' dossier had not been retained. It was later disclosed that 114 documents concerning child abuse allegations were missing. "

Pošto je zagubljen dosije, naložena je nova istraga.

Zaduženje je dobila Butler-Sloss. Ubrzo je istupila sa pozicije. Zatim je ulogu dobila Fiona Woolf. Međutim, i ona je ubrzo istupila sa dužnosti. Onda je dužnost dodeljena Justice Lowell Goddard. Ali je i onda istupila sa dužnosti!

Niko ne želi metak!

Niko ne želi da bude "suicided".

Ako se nađe neko rešen da istera slučaj do kraja biće pronađen u Temzi!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mogu to da komentarisem jer ne znam. Ali znam da bi osoba koju placaju poreski obaveznici ove zemlje trebala podneti nekakvu odgovornost za onaj ispad u skupstini. 

Ne radi se ovde o pedofilima i sektama vec da li doticna gospodja radi posao za koji je placaju gradjani Srbije ili ne. Da li postuje principe struke, lekarskog udruzenja ili ne. Mora postojati neka crvena linija i odgovornost za javnu rec. Ne pricamo o tajnom snimku razgovora sa kafe sa prijateljicom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, florenntina рече

Ne mogu to da komentarisem jer ne znam

Pa upravo si komentarisala.

Doktorka je rekla neke legit stvari i neke gluposti.

Istraži materiju prvo.

пре 2 часа, florenntina рече

Ali znam da bi osoba koju placaju poreski obaveznici ove zemlje trebala podneti nekakvu odgovornost za onaj ispad u skupstini. 

Pa narodni poslanici podnose odgovornost za ono što pričaju u skupštini.

To se zove: politička odgovornost.

Sankcija se sastoji u gubitku na sledećim izborima.

Ako dovoljan broj glasača voli da sluša šta taj poslanik priča onda će on i dalje imati stejdž.

Naravno, u parlamentarnoj demokratiji između plemenitih i uzvišenih glasača/poreskih obveznika i narodnih poslanika stoje političke partije koje manipulišu izbornom voljom.

пре 2 часа, florenntina рече

Ne radi se ovde o pedofilima i sektama vec da li doticna gospodja radi posao za koji je placaju gradjani Srbije ili ne.

Radi se, pričala je i o njima.

A njen posao je da bleji u skupćini i učestvuje u iluziji parlamentarizma.

Malo ga je dala po fristajlu, nije to na odmet taman malo da se razmrda atmosfera.

Eno i Boško ima svoju tačku a Radule je nekoć svirao džitru.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Tumaralo. said:

Pa upravo si komentarisala.

Doktorka je rekla neke legit stvari i neke gluposti.

Istraži materiju prvo.

Pa narodni poslanici podnose odgovornost za ono što pričaju u skupštini.

To se zove: politička odgovornost.

Sankcija se sastoji u gubitku na sledećim izborima.

Ako dovoljan broj glasača voli da sluša šta taj poslanik priča onda će on i dalje imati stejdž.

Naravno, u parlamentarnoj demokratiji između plemenitih i uzvišenih glasača/poreskih obveznika i narodnih poslanika stoje političke partije koje manipulišu izbornom voljom.

Radi se, pričala je i o njima.

A njen posao je da bleji u skupćini i učestvuje u iluziji parlamentarizma.

Malo ga je dala po fristajlu, nije to na odmet taman malo da se razmrda atmosfera.

Eno i Boško ima svoju tačku a Radule je nekoć svirao džitru.

 

Pa ona kaze da prica “kao lekar specijalista” i to “na osnovu dokaza”. Zasto bih ja istrazivala sumanute ideje koje promovise? Valjda ona treba da potkrepi cinjenicama nebuloze za koje tvrdi da ima dokaze tj. da snosi nekakvu odgovornost za to sto prica (kao lekarka i poslanica).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, florenntina рече

Pa ona kaze da prica “kao lekar specijalista” i to “na osnovu dokaza”. Zasto bih ja istrazivala sumanute ideje koje promovise? Valjda ona treba da potkrepi cinjenicama nebuloze za koje tvrdi da ima dokaze tj. da snosi nekakvu odgovornost za to sto prica (kao lekarka i poslanica).

Kao lekar specijalista govori o 5G i vakcinama i to možemo da zanemarimo kao nebulozu jer postoje drugi lekari koji su veći specijalisti od nje koji kažu da je to nebuloza. Mi kao laici možemo samo da poklonimo naše poverenje stručnjacima.

Deo koji se odnosi na satanističku globalnu elitu ne predstavlja "sumanute ideje" već gotovo izvesnu činjenicu.

Kanibalizam u LA restoranima je takođe nebuloza.

Kanibalizam od strane satanista i nije nemoguća stvar iako nemamo jake dokaze za tako nešto (imamo indicije iz šifrovanih emailova koje je Vikiliks objavio). Mada ne bismo se iznenadili ako bi se ispostavilo da je neki satanista ujedno i kanibal..

Međutim, imamo dokaze da oni moćnici koji privatno opšte sa osuđenim pedofilima, koji odlaze na "Lolita ostrvo" privatnim avionom koga u svojim emailovima oslovljavaju sa "Lolita express", koji avion i ostrvo su privatna svojina Epštajna (pravnosnažno osuđenog podvodnika maloletnica) da isti ti moćnici u svojim domovima imaju slike i sklupture koje se odnose na kanibalizam (pored slika koje tematizuju pedofiliju i zlostavljanje dece).

Kao npr. ovo:

5ReI2Ac.jpeg

 

Ili ovo

Upozorenje: uznemirijući sadržaj.

Спојлер

pizzagate6.jpg

A Džefri Damer je bio poznati serijski ubica i kanibal....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takođe obožavaju da se druže sa Marinom Abramović koja za njih privatno vrši "Spirit cooking" šta god to bilo.

Nadamo se da je samo performans u pitanju, isti onakav kakav vrši i javno iako ni to ne deluje baš zdravo...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobar tekst!

Moj omiljeni deo 

"Razmislite malo: je li baš sasvim slučajno to što je ime Dejan zapravo anagram broja ‘jedan’? I što se u naizgled nevinoj sintagmi ‘pjevačica E.T.-ja’ krije skraćenica ‘P.E.T.’? Jedan i pet daju šest: a koliko je ono slova u imenu Tony Cetinski? Tamo dakle šest, ovdje 12, ukupno 18. I sada još samo tih 18 ravnopravno podijelite na njih troje: koju ste to trocifrenu brojku upravo dobili? Slučajnost?"

Za neupućene :D, pomenute osobe su tri zvezde na hrvatskom zaverološkom nebu.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

98108672_1067186650348533_52204864829002

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Tumaralo. said:

Kao lekar specijalista govori o 5G i vakcinama i to možemo da zanemarimo kao nebulozu jer postoje drugi lekari koji su veći specijalisti od nje koji kažu da je to nebuloza. Mi kao laici možemo samo da poklonimo naše poverenje stručnjacima.

Deo koji se odnosi na satanističku globalnu elitu ne predstavlja "sumanute ideje" već gotovo izvesnu činjenicu.

Kanibalizam u LA restoranima je takođe nebuloza.

Kanibalizam od strane satanista i nije nemoguća stvar iako nemamo jake dokaze za tako nešto (imamo indicije iz šifrovanih emailova koje je Vikiliks objavio). Mada ne bismo se iznenadili ako bi se ispostavilo da je neki satanista ujedno i kanibal..

Međutim, imamo dokaze da oni moćnici koji privatno opšte sa osuđenim pedofilima, koji odlaze na "Lolita ostrvo" privatnim avionom koga u svojim emailovima oslovljavaju sa "Lolita express", koji avion i ostrvo su privatna svojina Epštajna (pravnosnažno osuđenog podvodnika maloletnica) da isti ti moćnici u svojim domovima imaju slike i sklupture koje se odnose na kanibalizam (pored slika koje tematizuju pedofiliju i zlostavljanje dece).

Kao npr. ovo:

5ReI2Ac.jpeg

 

Ili ovo

Upozorenje: uznemirijući sadržaj.

  Reveal hidden contents

pizzagate6.jpg

A Džefri Damer je bio poznati serijski ubica i kanibal....

Ne razumem nista o cemu pricas, ali znam da ja onoj nasoj lekarki ne bi dala ni cenat od poreza da me leci a jos manje da me predstavlja u skupstini.

Pa ako znas neke te madjionicare o kojima pises, daj sredi nesto ako moze. Placam proviziju 20% od ukupnih poreza! Ma ne bre, ne brini, nije mnogo. Mi placamo 67%, tako da ce jos da ostane drzavi i da pretekne... Deal? ?

p.s. nemoj samo Marinu molim te, ona je skupa a i nasa je pa ce ljudi lako provaliti, daj neku slicnu ali sa straNJskim imenom...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, Tumaralo. said:

@florenntina

Btw, od kada ti plaćaš poreze u RS?

Zar nisi u Kanadi?:mahmah:

Da, da, promenila sam krvopije. Sad mi otimaju oko 40-ak posto... Mada ako moze nesto da se sredi, nekom magijom da se smanji broj politicara, ne pitam za cenu. Moze i Kanada i Srbija, kako ti volja ??

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...