Jump to content

Šta žene žele?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 38 минута, Flojd рече

Pa to sam pokusavao Sanji T. Sa objasnim. A ti eto u jednoj recenici je opisa. Steta je sto je mnogo takve dece tj devojcica, posto su za mene to deca. Tej od 21 mozes pricati o nekoj zrelosti.

Ma sta ti je...

Ne zaboravi da su oni uvek u pravu.

Zato, ne upustaj se, neka misle sta god.

Samo kad se ne bi mesali... 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Сања Т. рече

Šta sa dačakom koji odraste u čoveka koji se mangupira? Kakav to čovek postane?

Уз сво поштовање према животињи, постане магарац, д' извините :laugh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Flojd рече

Da se ne vredja zenska populacija, ali ja bih tu pre pitao kakva je njena majka i ponasanje iste " neka jezicarka"?

 

 

Пре сат времена, Flojd рече

Pa to sam pokusavao Sanji T. Sa objasnim. A ti eto u jednoj recenici je opisa. Steta je sto je mnogo takve dece tj devojcica, posto su za mene to deca. Tej od 21 mozes pricati o nekoj zrelosti.

Ne branim žene.Slažem se da umeju veoma loše devojčice da vaspitaju. Hoću samo da dodam da tate i te kako mogu da upropaste ćerke. Novcem, popuštanjem, lošim savetima,itd... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Сања Т. рече

Hoću samo da dodam da tate i te kako mogu da upropaste ćerke.

Kad ih ubede da su princeze i da su rođene da im se ugađa. Tako majke upropaste sinove...moj princ, ljubi ga majka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Glede ajvara:

Svekar, svekrva, muž, deca i ja zajedno pravimo velike količine dobrog domaćeg ajvara za sve nas. Svi zajedno cirkamo rakiju i pivo ceo jedan sunčan dan u septembru, gotovo isključivo napolju jer svekrva ima neko čudo na drva i šerpu od tipa hektolitar. I bude zabavno i lepo. Da nije ovako kolektivno i egalitarno verovatno mi na um ne bi palo, ovako baš uživam i jedva čekam :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Paradoksologija рече

Svekar, svekrva

Lepo što se slažete, pa to predstavlja užitak.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Natasa. рече

Lepo što se slažete, pa to predstavlja užitak.

Pa kad su oni divni. Odgajili dva sina - ali ne kao prinčeve - i baš su nas obe prihvatili kao ćerke koje su takođe uvek želeli da imaju :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Paradoksologija рече

Pa kad su oni divni. Odgajili dva sina - ali ne kao prinčeve - i baš su nas obe prihvatili kao ćerke koje su takođe uvek želeli da imaju :)

Nadam se da ćemo i mi tako. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 17.1.2020. at 21:48, Сања Т. рече

 

Ne branim žene.Slažem se da umeju veoma loše devojčice da vaspitaju. Hoću samo da dodam da tate i te kako mogu da upropaste ćerke. Novcem, popuštanjem, lošim savetima,itd... 

Da, ali tatine cerkicr su uglavnom razmazene, detinjaste, traze puno paznje i ugadjanja, one se uvek pitaju i uvek hoce da isteraju po svome jer mogle su kod tate, i one au fine dobre nevinasce spolja i uvek dobiju ono sto zele od muskaraca, znaju i da slazu itd. Primer jedne takve tatine cerke je Soraja. Nju je otac podrzavao da bude to ato jeste.

A tamo gde su majke dominantnije te devojke imaju izrazajniji feministicku crtu, i ono sto pise @Anika.

 

On 18.1.2020. at 7:13, Natasa. рече

Nadam se da ćemo i mi tako. 

Kako kad ti ne zelis da zivis u zajednici?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Flojd рече

tamo gde su majke dominantnije te devojke imaju izrazajniji feministicku crtu

Ne mora da znači, može da se povuče u sebe i da traži nekog kome će biti potčinjena. Čudna je ljudska psiha. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Flojd рече

Kako kad ti ne zelis da zivis u zajednici?

Ne razumem pitanje? Kakve veze ima zajednica sa pravilnim odgajanjem deteta/sinova? To što ne bih delila kuhinju, pomagala i očekivala pomoć, ne znači da branim rodbini da viđaju decu, sačuvaj Bože.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Natasa. рече

Ne razumem pitanje? Kakve veze ima zajednica sa pravilnim odgajanjem deteta/sinova? To što ne bih delila kuhinju, pomagala i očekivala pomoć, ne znači da branim rodbini da viđaju decu, sačuvaj Bože.

Pa ona je opisala zivot u zajednici protiv koje si ti. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Smaragdni kamičak рече

Ne mora da znači, može da se povuče u sebe i da traži nekog kome će biti potčinjena. Čudna je ljudska psiha. 

Ne, potpuno pogresno kod dominantne majke i zenska deca su takva. Znam dosta primera.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...