Jump to content

ИН4С: Пуцано на владику Јоаникија и Даку Давидовића, Давидовић рањен!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 16 часа, Жељко рече

Шта зна Голуб, он је само писмоноша

Дугогодишњи писмоноша :)  па у понеко писмо и гвирне, види садржину и намеру...  :)  

И зна како Службе раде... 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, RYLAH рече

Рекао си да закон неће да буде ни изгласан, и да цела халабука служи само да Митрополија и власт у ЦГ мажу очи народу.

Наведи где сам то рекао. 

Пре сат времена, RYLAH рече

Шта ће да ти буде прича кад ови твоји крену да уписују имовину на државу Црну Гору?

Верујем да само ретард може да поверује у твој злонамерни спин да сам миловац. 

А сада кажи зашто си лагао даћеш нам дати предлог закона на увид и твоја писанија, а онда си то негирао? - Хтео си само да блејиш овде а да не можемо да проверимо изблејано.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

А сада кажи зашто си лагао даћеш нам дати предлог закона на увид и твоја писанија, а онда си то негирао? - Хтео си само да блејиш овде а да не можемо да проверимо изблејано.  

Јеси ти нормалан или си само бескрајно безобразан па мислиш да ће то да ти прође? Моја писања, као и анализа овог предлога закона из ког сам псотавио члан, постоје на темама. Хтедох да дам онда, и онда сам провалио да си бескрајно подли Миловац, и онда ми није на памет пало да теби и таквим као ти дајем било шта што може да вам користи у било ком погледу. Ако мислиш да ће стварно овакве гадости да ти прођу, вежбај још мало, дружење са ботовима те је ослабило.

Иначе, то што покушаваш да скрећеш тему са онога што твоји доле раде не пролази, само немам више никакве намере да причам о томе са таквим попут тебе, све док не трујете и не лажете овде отворено.

пре 9 минута, Zoran Đurović рече

Наведи где сам то рекао. 

Важи, ево сад ћу ради Миловца да копам по темама, тачно немам паметнија посла.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знао сам да није била никаква опомена пуцањ на Давидовића. То је био прави покушај убиства. Снајпериста је циљао у срце, а само Божијом промишљу није било по намисли убица.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, RYLAH рече

Важи, ево сад ћу ради Миловца да копам по темама, тачно немам паметнија посла.

Проблем са тобом је што не умеш ни просту реченицу да прочиташ, а камоли кад је нека моја у питању. Уживај!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, RYLAH рече

Важи, ево сад ћу ради Миловца да копам по темама, тачно немам паметнија посла.

Ти стварно мислиш да сад треба да те пустим да клеветаш и причаш које какве глупост и да бираш ко ће ти одговарат за то, наведи то ти је паметније него да баљезгаш и свако мало качиш Шварцнегера, а кад ти се постави питање или си сувише озбиљан да га разматраш или немаш времена, а знао си по ваз дан учитавати Митрополиту, али дриги Митрополит би се требао запитати какви га то ликови бране, нек му неко јави, да не помислим да имаш благослов за ово трабуњање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Проблем са тобом је што не умеш ни просту реченицу да прочиташ, а камоли кад је нека моја у питању. Уживај!

Ајде да прекратимо више ову патетику, да свима буде јасно о чему се ради...

Што се спорног закона тиче, са једне стране имамо Митрополију, Синод, Сабор СПЦ, све српске интелектуалце који имају било какве везе са Црквом, све правнике који немају интереса са ЦГ режимом, највеће светске правне стручњаке из ове области, Цариградског Патријарха, Папу... и сви кажу да је предлог закона катастрофалан и да ће да има катастрофалне последице ако се усвоји, посебно знајући како се режим у ЦГ до сад односио према СПЦ и српском народу.

Са друге стране имамо режим Мила Ђукановића и Зораннах и сличне старлете режима у Црној Гори, који говоре да се ради о ујдурми "Лохија и компаније", и да закон неће да остави било какве штетне последице по СПЦ.

Нек свако одлучи коме ће да верује, а ти ако хоћеш, даље се свађај са овом првом групом, за коју се претватраш да радиш на оним другим темама где треба да уносиш што више смутње у редове СПЦ, па њима причај да су глупи или покварени или да нису разумели оно што изгледа разумете једино ти, припадници Миловог режима и пар твојих ботова. 

Ајд само молим те престани више да ме смараш по темама кад се прича о овоме. Прво иди код свих ових из прве групе па њима објашњавај како су глупи, заведени или покварени, ја сам најмање битан у целој причи. Мене поново смарај кад објасниш свима њима, што дође најмање једно 700-1000 људи.

Мислим да на овим темама треба да се бавимо много битнијим стварима од једног покварењака са задатком да разводњава ове опасне приче.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Ти стварно мислиш да сад треба да те пустим да клеветаш и причаш које какве глупост и да бираш ко ће ти одговарат за то, наведи то ти је паметније него да баљезгаш и свако мало качиш Шварцнегера, а кад ти се постави питање или си сувише озбиљан да га разматраш или немаш времена, а знао си по ваз дан учитавати Митрополиту, али дриги Митрополит би се требао запитати какви га то ликови бране, нек му неко јави, да не помислим да имаш благослов за ово трабуњање.

tenor.gif?itemid=12398874

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, RYLAH рече

tenor.gif?itemid=12398874

Добро је барем није Шварц... немање времена, клеветање, омаловажавање, стварно нека неко поздрави Ђеду и докад има посла са оваквима - гледаћу да се држим подаље...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Zoran Đurović рече

Наведи где сам то рекао. 

Верујем да само ретард може да поверује у твој злонамерни спин да сам миловац. 

А сада кажи зашто си лагао даћеш нам дати предлог закона на увид и твоја писанија, а онда си то негирао? - Хтео си само да блејиш овде а да не можемо да проверимо изблејано.  

image.png.26c50dc10958c5b9467935caf3a7f026.png

И још додајеш: ,,Примили сте се на Милову и Лохијеву игранку. ''

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, RYLAH рече

Са друге стране имамо режим Мила Ђукановића и Зораннах и сличне старлете режима у Црној Гори, који говоре да се ради о ујдурми "Лохија и компаније", и да закон неће да остави било какве штетне последице по СПЦ.

И ово је злонамерно (мада, шта добро од тебе очекивати?), јер миловци говоре да је све ок и да се ништа не отима. Ја то не причам. Кажем да је закон направљен за отимачину, јер се другачије не може тумачити (ти, да ти неко плати, би био способан да то урадиш), али тај закон никад неће моћи да заживи. Сада ће га изгласати, али ће од Европе бити у неко доба оборен, а служи тренутно за озбиљан притисак на СПЦ да да аутокефалију Амфилохију. 

Лохи и Ломи су пријатељи, што ти негираш, али зато не можеш да објасниш зашто Лохи хвали Ломија пре неки дан у Даниловграду и каже за њега и његову сестру да су највећи дародавци тамошњег храма? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Golub рече

image.png.26c50dc10958c5b9467935caf3a7f026.png

Тебе нису добро сунетили кад си био мали, тако ми Алаха!... :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Тебе нису добро сунетили кад си био мали, тако ми Алаха!... :)) 

Покушаваш бити духовит попе, .. кад ти се потуре факти на које немаш одговарајући спин... :dedica:

Иначе, проваљујеш се све у 16.  око попа Јована и његовог ранијег имена...  није лепо, веруј ми! 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Golub рече

Иначе, проваљујеш се све у 16.  око попа Јована и његовог ранијег имена...  није лепо, веруј ми! 

Ти си шампион! На тебе ништа не делује: ни то што су те сунетили, ни то што су те крстили католички па онда православно. Једва чекам да се у мају видим са Митрофаном.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...