Jump to content

Čovečice i žene, šta vam najviše smeta kod čoveka odnosno muža?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 12 часа, Natasa. рече

 

Većina ljudi se ne zeza. To nije fora, nego nemaju pojma. Čovek jednina, ljudi množina, e sad objasni ti prosečnoj osobi sa Balkana, bez obzira na pol, da je i žena čovek. Isto tako će većina ljudi da kaže čovek i žena, jer se nekako podrazumeva da je čovek muškarac.

Pusti ti forum, ovde je većina ljudi svesna i obrazovana...govorimo o proseku.

Па баш зато ми би чудно, јер овдје се реално скоро сви зезају на овакав начин.

Просјек је опет, по мом виђењу, не толико сексистички колико су људи просто говеда. А и жене :)))

пре 10 часа, Anika рече

Нити се фолирам, нити нешто проверавам. :D

Вааааажи ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Natasa. рече

ljudi i žene

Људи су ваљда и мушкарци и жене. Мислим, у једнини, човек и жена, то су људи. Мада се може слободно рећи да сви људи нису људи, јер, оно што поједини могу да ураде, то животиња не би никад урадила. И зато за такве кад их неко назове ''стоком'' или ''животињом'', тај неко мора да схвати да не треба да ниподаштава животиње, тј да их омаловажава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Плаво Небо рече

Људи су ваљда и мушкарци и жене.

Нису.

Жена није човек. Зашто Драган Стојнић пева :"Један човек и једна жена...два су тела а једна сјена..." ?

Жена - жене, човек - људи...људи, жене и деца. Где си ти чуо да се за жене каже да су људи ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Срндаћ рече

Па баш зато ми би чудно, јер овдје се реално скоро сви зезају на овакав начин.

Просјек је опет, по мом виђењу, не толико сексистички колико су људи просто говеда. А и жене :)))

Вааааажи ;)

Пази мало шта причаш. Не због мене, мене не можеш да изнервираш, ја само то региструјем и знам да даље немамо шта да причамо. 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Broken рече

Нису.

Жена није човек. Зашто Драган Стојнић пева :"Један човек и једна жена...два су тела а једна сјена..." ?

Жена - жене, човек - људи...људи, жене и деца. Где си ти чуо да се за жене каже да су људи ?

Људска раса та и та, тако се каже, зар не? А за човека, па и рекао сам да жена није човек, већ жена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Anika рече

Пази мало шта причаш. Не због мене, мене не можеш да изнервираш, ја само то региструјем и знам да даље немамо шта да причамо. 

Није циљ да изнервирам, али како год. Превише озбиљно гледаш на тематику.

Али да ми поента стоји о томе да си без разлога колутала очима на шале које су сто пута прављене сто пута од истих људи који ништа лоше не мисле - стоји.

Какав сексизам, какви бакрачи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da možete da vratite vreme, da li biste ulazili u brak? Da li biste nešto menjali?

@Grizzly Adams probij led sa odgovorom :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Natasa. рече

Da možete da vratite vreme, da li biste ulazili u brak? Da li biste nešto menjali?

@Grizzly Adams probij led sa odgovorom :smeh1:.

У овај мој, са истом особом, да. У било који други, са било којом другом, мислим да не. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Grizzly Adams рече

Шта питаш кад знаш. :D

999!

A dete? Vanbračno, viđaš ga, učestvuješ u svemu, samo NO MA'AM (što bi rek'o Al Bandi) :smeh1:

To je česta uteha ljudima u braku...ne mogu da gledam supružnika, ali dete volim neizmerno...šizofrena situacija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Juanito рече

У овај мој, са истом особом, да. У било који други, са било којом другом, мислим да не. 

Srećnici :sunce:

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...