Jump to content

Čovečice i žene, šta vam najviše smeta kod čoveka odnosno muža?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Juanito рече

Но ова моја конкретна глава није у свим случајевима мудрија од остатка двоједног тела.

Dobro, ti onda budi precednik ili generalni sekretar. :smeh1:

  • Радостан 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Juanito

Nego, ja nisam ni mislio da je muz kao glava obavezno mudriji, tu se mnogi ljudi i danas zaplicu; mislio sam na ono da je glava tu da vozglavljuje, tj. objedinjuje njih dvoje u celinu. Da bude vozac, da se tako uslovno izrazim. A pri tome nista i ni u kom slucaju ne moze da smeta ako je zena mudrija i u bilo cemu sposobnija, jer je to stvar licnog dara.

Tu negde lezi nerazumevanje braka kao zajednice, danas kao i nekad: muski su vazda mislili da su obavezno pametniji, tj. da biti glava znaci obavezno i prvo to. A ne znaci. BIti glava zajednice ljubavi ne znaci biti dipl. ing. bracnosti, nego znati (o)drzati tu zajednicu kao celinu, a to je pre svega stvar srca, ne razuma.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, obi-wan рече

Kol`ko kosta cas da ti posaljem moju zenu na edukaciju? :smeh1:

Bolje vi kod mog muža na edukaciju kako da učinite svoj zen zaraznim. :D

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 5 минута, Paradoksologija рече

Bolje vi kod mog muža na edukaciju kako da učinite svoj zen zaraznim. :D

Е, ал видиш, код мене није зен, него Алексис Зорбас. На крају, кад се посо распадне, буде: “Teach me to dance...”

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Paradoksologija рече

Bolje vi kod mog muža na edukaciju kako da učinite svoj zen zaraznim. :D

Ne vredi to nista, moja zena bi i tvog muza napravila nervoznim bez po muke. :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

кад дахћу, брекћу уфћу, балаве и генерално имају те говеђе изливе "емоција", кад имају менталитет чопора хијена, цинцулаторе, стипсе, гребаторе, уска рамена и широке кукове, хистеричне, нервозне, психотичне, бахате, надобудне, "препаметне", тупаве, лепе, ускогруде, смараче, неуредни нокти и прљаве ципеле, депресивне, исфемизиране, туњаве, силеџије....то би било то отприлике 0703_read

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Снежана рече

кад дахћу, брекћу уфћу, балаве и генерално имају те говеђе изливе "емоција", кад имају менталитет чопора хијена, цинцулаторе, стипсе, гребаторе, уска рамена и широке кукове, хистеричне, нервозне, психотичне, бахате, надобудне, "препаметне", тупаве, лепе, ускогруде, смараче, неуредни нокти и прљаве ципеле, депресивне, исфемизиране, туњаве, силеџије....то би било то отприлике 0703_read

? ? ?

face-collage-men-different-expressions-6

  • Радостан 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Снежана рече

кад дахћу, брекћу уфћу, балаве и генерално имају те говеђе изливе "емоција", кад имају менталитет чопора хијена, цинцулаторе, стипсе, гребаторе, уска рамена и широке кукове, хистеричне, нервозне, психотичне, бахате, надобудне, "препаметне", тупаве, лепе, ускогруде, смараче, неуредни нокти и прљаве ципеле, депресивне, исфемизиране, туњаве, силеџије....то би било то отприлике 0703_read

Šta hoćeš da kažeš ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Broken рече

Šta hoćeš da kažeš ?

... да ће ми дуго, дуго...дугооо, Аћим бити једини  најбољи пријатељ :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Grizzly Adams рече

Још онако кад седне па безбрижан... уф! Сад ћу да му дигнем дреку да се пуши...!

Potpisujem ovo.

One nas mrze. Potrebni smo im samo radi proizvodnje dece.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Paradoksologija рече

Meni je opuštenost mog muža uzor. Kad ga vidim u zenu i ja se opustim. Srećom pa je na svu decu preneo tu sposobnost opuštanja. U velikoj meri je izgleda stvar vaspitanja.

I kod mene isto. Ja sam prosto "ljubomorna" kad vidim kako su talentovani da lencare. Ja na zalost nisam takva, ali sada kako su klinci malo porasli pokusavam da se naucim tome.

Vaspitana sam da sve sto mogu uradim danas i da ne ostavljam za sutra .... sada Boga mi ostavljam i za sutra i za prekosutra sve sto moze da saceka :smeh1:

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mrzim kad ostave nered u kupatilu. 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Таша рече

lencare

U ovome i jeste naš problem, opuštanje mešamo sa lenjošću. 

пре 40 минута, Таша рече

sada Boga mi ostavljam i za sutra i za prekosutra sve sto moze da saceka 

Bogami i ja isto. Mali ima ritam koji držim pod konac, pa ako ostanu sudovi za sutra-neka ih, baš me briga...nisam ni ja magare na robiji.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Mali ima ritam koji držim pod konac, pa ako ostanu sudovi za sutra-neka ih, baš me briga...nisam ni ja magare na robiji.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, obi-wan рече

Tu negde lezi nerazumevanje braka kao zajednice, danas kao i nekad: muski su vazda mislili da su obavezno pametniji, tj. da biti glava znaci obavezno i prvo to. A ne znaci. BIti glava zajednice ljubavi ne znaci biti dipl. ing. bracnosti, nego znati (o)drzati tu zajednicu kao celinu, a to je pre svega stvar srca, ne razuma.

 

Luke-Skywalker-hearing-Obi-Wan-Kenobi-sa

Use the Force Luke.

  • Хахаха 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...