Jump to content

Čovečice i žene, šta vam najviše smeta kod čoveka odnosno muža?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Natasa. рече

A dete? Vanbračno, viđaš ga, učestvuješ u svemu, samo NO MA'AM (što bi rek'o Al Bandi) :smeh1:

To je česta uteha ljudima u braku...ne mogu da gledam supružnika, ali dete volim neizmerno...šizofrena situacija.

Купиш си пар комада. :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Купиш си пар комада. :smeh1:

Dete-thumbs up, brak-NO MA'AM :smeh1:!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Natasa. рече

Dete-thumbs up, brak-NO MA'AM :smeh1:!

Па пази, и ако се зезамо, потреба за децом је природна, док потреба за браком нема никакву основу у природи, бар не код велике већине сисара. Можда да смо птице, па ајде. Брак је настао исључиво из потреба да се регулишу разни односи у друштву и то у времену које нема скоро никаквих додирних тачака с данашњим. И ко што си добро приметила, уопште није замишљен да буде ”из љубави”.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

И ко што си добро приметила, уопште није замишљен да буде ”из љубави”.

Daj ti neke pare, pa će se zavolimo usput :smeh1:...a i ne moramo :smeh1:.

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Dete-thumbs up, brak-NO MA'AM :smeh1:!

Па шта знам, мало се шалим. Овако озбиљно, вероватно би мало боље планирао, сачекао неко време. Ми смо улетели у брак ко млади заљубљени мајмуни без кучета и мачета. За мене је то био превелики стрес, нисам баш рођен за ”весело сиромаштво”. Нисам био добар ни за себе ни за друге због тога...

Кад би се вратио испочетка прво би се фокусирао на бизнис и паре, па после на остало. Тако препоручујем и младима кад ме питају. Прво постани газда па се онда жени.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Прво постани газда па се онда жени.

Šta ja znam, kad postaneš gazda, već imaš pare, ali imaš i godine i svoje navike, teže ćeš da se opredeliš da deliš svoje vreme i resurse. Zamisli da imaš para, slobodu, devojke se same lepe, cela kuća tvoja...i sad treba da se ženiš...smor :dry:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Juanito рече

потреба за браком нема никакву основу у природи

Да појасним ово. Брак сам по себи није природна потреба, али задовољава разне потребе које јесу природне и урођене. Квака је у томе што ствара милион других проблема. И сад ту имамо људе који, на пример, имају аутентичну потребу да не буду сами, ал им буквално ништа друго што брак захтева не одговара. И уместо да нађу начин да задовоље ту потребу некако другачије, они ускоче у неки брак са првом особом која наиђе и пате у њему. Такође, улазак у брак код многих задовољава потребу за прихвашћеносшћу од друштва, а друштво често није баш благонаклоно према онима који се одлуче за неку ”неконвенционалну” варијанту. И онда и такви људи улазе у брак с особом која наиђе и трпе лош брак јер не могу да поднесу осуду друштва. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Šta ja znam, kad postaneš gazda, već imaš pare, ali imaš i godine i svoje navike, teže ćeš da se opredeliš da deliš svoje vreme i resurse. Zamisli da imaš para, slobodu, devojke se same lepe, cela kuća tvoja...i sad treba da se ženiš...smor :dry:.

Е па кад си газда не жениш се него отвараш конкурс за радно место... :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Grizzly Adams рече

Е па кад си газда не жениш се него отвараш конкурс за радно место... :D

Pa dobro...legitimno, njegovo pravo. Lepo crno na belo-nudim to i to, tražim to i to. U suštini, konvencionalan brak :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Juanito рече

друштво често није баш благонаклоно према онима који се одлуче за неку ”неконвенционалну” варијанту.

Umem da se našalim da nikad nisam imala dovoljno love da mogu da budem nekonvencionalna, bogata neudata tetka iz Njemačke koja uživa u životu :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...