Jump to content

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

  • Гости

Дакле, још нисмо саставили ни месец дана, али битно је да хоћемо озбиљно да радимо, па зато и питамо за конструктивне критике и предлоге. Свестан сам `дечијих болести` нашег форума, али као и свака дечија болест и то се преболи. Некесвоје сугестије сам већ изнео на теми са овог подфорума, па сам рад да чујем и ваша мишљаења. Дакле, изволите-што искреније, отвореније и добронамерније.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ја бих волио да се покрене скенирање ранохришћанских дјела и да се каче на форум како би свако могао бесплатно да их преузме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А мислим да би било добро да се покрене превођење појединих дјела са енглеског,руског,грчког,њемачког,италијанског....

Да се рецимо направе тимови од по пет људи који говоре енглеским и да се преведе неко дјело са енглеског које не постоји на српском а које има везе са духовношћу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Гости

Bog pomogao!pratim dosta pravoslavnih sajtova, a vas link sam nasla na Sumadijskoj ep.dopada mi se sajt, veomapozdrav

Za forum sam saznao preko sajta Sv.Jakov kojeg odavno posecujem.Forum je dobar,samo bi diskusije,odnosno odgovore svestenih lica trebalo prilagoditi i posetiocima koji nemaju neko teolosko znanje.

blagoslovite oce... forum mi se bas dopada, svidjaju mi se teme u kojima se javljaju svestenici bez skrivanja identiteta Smiley ... a kako sam nasao, pa slucajno, mislim da je negde spominjan onaj konferencijski razgovor preko skajpa, i eto me...

Oče Gorane, Pomaze Bogkako ste došli do nas?- moj nik mikelipg je isti svudatako i na bogotrazitelju-srb.org na kojem mislim da ste i vi imali tekstova tako da sam na taj način došao do vas tj. vidio sam tamo da ima linkovnih preporuka za neke zanimljive sadrzaje. A imane sam i ja dio priče pravoslavih foruma-sajtova jer i ja  imam svoj sajt-forum srdjevdan.org za koji su baneri postavljeni i na svetigori, milesevi, o.krajini, pravoslavnom hriscanstvu, vidovdanu itd...... da ne predjem u hvalospjev il gordost. svako dobro Oce

Pomoz BogZa vas forum sam saznao preko Vidovdana.Osetivsi zedj za duhovnim znanjemkrenuo sam u potragu za ovakvim forumima po netu,pa eto i sam Bog me pogleda i uslisi moju gresnu dusu.Hvala Bogu.Forum vam je super i zelim vam sto vise clanova.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Бог Вам помогао о.Горане!

За форум сам сазнала путем групе Православни пут која је основана на Facebooku.

Најискреније честитке за овакав форум јер је феноменалан. До сад се нисам активно укључила у "разговоре" јер сам првенствено желела да прочитам све о чему су до сад учесници дискутовали и заиста сам одушевљена свим темама. Надам се да ће форум временом имати још већи број чланова и да ћемо заједно томе допринети јер је потребно да се људи у што врећем броју окрену Богу и нашој православној вери као путу у вечно спасење. Нажалост много је оних неедукованих тако да ми се чини да је форум право место где могу сазнати и научити да је Вера много више од одласка у Цркву.

Велики поздрав, и хвала драгом Господу што постоје људи који су осмислили овај форум

Forum je odlican ali vas ne pratim puno nemam vremena.Sad mi na pamet ne pada odakle sam vas nasao.

Pozdrav brat Jovan

Za forum sam saznao preko sestre ..jos nisam sve sagledao ali mislim da je

jako dobar i koristan u ovim teskim vremenima.

Посјећујући сајт светијаков.орг, а како дођох на сајт не сјећам се.

Најјачи позитивни утисак на мене је оставила могућност да се разговара са свештеницима, атмосфера у којој се воде разговори, пажљив однос према саговорнику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

?????? ?? ?? ????????? ?? ????????? ??????? ???????...?????? ??? ???? ?? ???????? ?????...

?? ???? ??? ???. ??? ???? ???? ?? ??????????? ???????? ?? youtube, ??? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ???????? ??? ???????. ? ?????? ???????, ?? ?? ????, ? ?? ???? ?? ????? ??????, ???? ???? ?????????. ?????? ?? ?????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

? ?????? ?? ?? ???? ????? ?? ?? ??????? ????????? ????????? ????? ?? ?????????,??????,??????,????????,????????????....

?? ?? ?????? ??????? ?????? ?? ?? ??? ???? ???? ?????? ????????? ? ?? ?? ??????? ???? ????? ?? ????????? ???? ?? ??????? ?? ??????? ? ???? ??? ???? ?? ??????????.

mozart - englez. Olivera( ?irilicom pošto ih ima dve) ruskinja oboje su voljni da pomognu :-[

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Одлично! Ако Бог да, ускоро ће бити постављен нови дизајн сајта СветиЈаков.орг (врло је могуће да дође и до поромене имена сајта, али отом-потом), па ћемо те текстове постављати на насловну страницу сајта.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedan od najboljih foruma na kojem sam ucestvovao.

Bilo bi dobro kada bismo, malo, prosirili ''vjersku strukturu'' foruma, pa da pozovemo neke od nasih licnih prijatelja- muslimane,rimokatolike,protestante i ostale, kako bi se upoznali sa ljepotom nase Svete,Pravoslavne Crkve, i kako bismo prodiskutovali o pitanjima koja nas, svih, interesuju.

Pozdrav

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Jedan od najboljih foruma na kojem sam ucestvovao.

Bilo bi dobro kada bismo, malo, prosirili ''vjersku strukturu'' foruma, pa da pozovemo neke od nasih licnih prijatelja- muslimane,rimokatolike,protestante i ostale, kako bi se upoznali sa ljepotom nase Svete,Pravoslavne Crkve, i kako bismo prodiskutovali o pitanjima koja nas, svih, interesuju.

Pozdrav

??, ?? ?? ?????? ? ??? ??? ?????? ???????? ??????. ??????? ?? ?????? ??????? ? ??.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам погледао баш све делове форума, али на "прву лопту" имам једну примедбу...

Неки постови су писани ћирилицом, а неки латиницом (део ових је копиран са нета)....

ПИШИМО ЈЕДНИМ ПИСМОМ....  ЋИРИЛИЦОМ...

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

????? ???????? ??? ??? ?????? ??????, ??? ?? "???? ?????" ???? ????? ????????...

???? ??????? ?? ?????? ?????????, ? ???? ????????? (??? ???? ?? ??????? ?? ????)....

?????? ?????? ??????....  ?????????...

?? ?? ??, ??? ????? ?? ??????? ??? ?? ??? ?? ????. ???????? ?? ??????? ???????????, ??? ???? ????????.

?-?????????? ?? ?????!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...