Jump to content

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

  • Гости

Otac Ivan je u pravu.Zaista,nigde,ali ama bas nigde ne pise da je Sveto Pricesce simvol.Takodje,ovaj forum,je izrazito antievolucionisticki,teme o

tome i egzistiraju da bi to pokazali,otac Goran se polomi da obori Darvinovu teoriju,takodje svi ovde insistiramo na ucescu u Liturgiji,uvazeni teolog brat Aca,kao papagaj ponavlja recenicu da smo mi Srbi culi za Crkvu i da nama bez Nje Spasenja nema!Mi jedino razmenjujemo stavove pro at contra pricescivanja i kad mrsimo,kao i stavove o "novom" nacinu sluzenja Liturgije.Ova drzava nam je Ustavom zajemcila pravo na to.

Sem toga Crkva nije skup ispranih mozgova,vec zajednica slobodnih volja.

Nas moto je:"Ako ljubavi nemam-nista sam!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Саслужитељ је Игњатијеву изјаву о Христу као символу бранио речима: bratac da li ti shvatas sta se podrazumeva pod reciju simbol u tom slucaju. verujes li ti da se hleb i vino preobrazavaju u meso i krv stvarnu biolosku

Из чега сам закључио да подржава те Игњатијеве речи

Покушао је да прогура ту Игњатијеву  ( на овом форуму је искључиво забрањено кориштење неоснованих квалификација за једног Епископа, свештеника и мирјанина, Модерација ) тезу

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????????? ?? ?????????? ?????? ? ?????? ??? ??????? ?????? ??????: bratac da li ti shvatas sta se podrazumeva pod reciju simbol u tom slucaju. verujes li ti da se hleb i vino preobrazavaju u meso i krv stvarnu biolosku

?? ???? ??? ???????? ?? ???????? ?? ?????????? ????

??????? ?? ?? ??????? ?? ?????????? ????????? ????

ovako posto ne mozemo mirnim dijalogom

1. pod kojom osnovom izjavu nazivas jeretickom

2. kanonskog episkopa crkve potrebno je oslovljavati sa preosvesteni episkop a ne samo imenom jer on nije ni sa kim od nas cuvao ovce

3. naravno da se radi o simvolici i to cega vecne nepropadljive evharistije

4. mi se pricescujemo svestenim energijama Bozijim olicenim u svetim tajnama

5. s razlogom sam te pitao da li verujes da hleb i vino fizicki menjaju svoje osobine postajuci telo i krv, na sta mi nisi odgovorio

uostalom daj kontra argumente i citaj malo palamu, simeona novog bogoslova, zlatousta, damaskina, nikodima svetogorca, smemana....

radost zivljenja je svesnost obitavanja u liturgijskoj zajednici

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ваше мишљење о форуму

Форум ми се свиџа баш је опуштен а и управа није много строга ал видећу вас какви ћете бити за пар месеци кад вам се сви попењу на главу укљуујући Јехвне сведоке, адвентисте, муџахедине и слично  8084.gif  Ето да вам пожелим срећан рад и наравно челичне живце  0104_cheesy

Живели  319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

???? ??????? ? ??????

????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ? ? ?????? ???? ????? ?????? ?? ?????? ??? ????? ???? ???? ?? ??? ?????? ??? ??? ?? ??? ?????? ?? ????? ????????? ?????? ???????, ??????????, ?????????? ? ??????  8084.gif   ??? ?? ??? ??????? ?????? ??? ? ??????? ??????? ?????  0104_cheesy

??????  319.gif

?? ????? ??, ?????? ??? ?? ?????????? ?? ????????? ????? ?? ?????? ????????...?????, ??????? ??? ?? ?????? ????? ?? ????? ???????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Настасија

Допада ми се дизајн, боје, свиђа ми се како сте га направили, лепа међусобна комуникација, занимљиви људи, сви брзо пишу, не стигнем да прочитам све. Желим Вам свако добро, поздрав из Данске.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ??????? ? ??????

????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ? ? ?????? ???? ????? ?????? ?? ?????? ??? ????? ???? ???? ?? ??? ?????? ??? ??? ?? ??? ?????? ?? ????? ????????? ?????? ???????, ??????????, ?????????? ? ??????  :cheesy2:   ??? ?? ??? ??????? ?????? ??? ? ??????? ??????? ?????  0104_cheesy

??????  0409_feel

???????! ??? ? ???? ?????, ??? ????????????? ?? ??? ?????????, ?? ??? ???? ??????? ????? ?? ??? ??????? :)

??? ?? ???? ????????? ?? ?????, ??? ????? ???????? ? ????? ????? aman

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Бог помаже,оче!

Сазнао сам за ваш форум посјетивши сајт шумадијске епархије. Све похвале за одличан сајт. Могу рећи да је бољи од сајта Верујем.

dobar je,sasvim slucajno.

Свиђа ми се ваш сајт.Сазнала сам преко једне сестре која ми је рекла за вас.Пуно поздрава из Републике Српске!Свако добро од Господа!

,Bog Vam pomogao,

ovaj sajt sam pronasla na internetu trazeci akatist koji mi je bio potreban.Od tada (pre sest meseci) sam vas cesto posecivala.Verovatno bih se ranije registrovala,ali nisam znala kako (ne razumem se ,bas, u racunare).One noci kada sam se oglasila bilo mi je mnogo tesko,pokusala sam da vas kontaktiram i,hvala Bogu,uspela.Oprostite sto vam pre nisam odgovorila.Zbog smrtnog slucaja nisam bila kod kuce sve do danas.

Hvala ocu Ivanu i Vama na porukama i veliki pozdrav svim clanovima foruma.

Pozdrav, nisam videla poruku jer sam bila na odmoru. Ovaj sajt mi je prijatelj preporucio i svidja mi se. Nasla sam dosta toga sto me je interesovalo. Pozdravljam.. Jelena

Сретан Празник!Форум ми се свиђа као и све остало али се мало слабије сналазим.Али то није до вас него до мене.За ваш сајт сам чула од једне сестре,она ми је рекла за вас.Само наставите са радом.Свако добро од ГосподаВелики поздрав из Републике Српске!

Бог помого оче Горане,

нисам стигао много да читам а оно што сам видео одаје утисак једног пристојног форума. Посебно ми се допала идеја са скајп трибинама (мада ја скајп не користим и нисам ни једну посетио) и допало ми се што сте колико видим врло брзо организовали саборовање јер претпостављам да тек тако једна православна интернет група почиње да "живи". За форум сам чуо од брата Горана из Ниша. Ја сам иначе онај stower што је почео на Видовдану да поставља Свакодневна зачала али сам касније искључио интернет (и даље је искључен).

Уколико имате воље можете садржај форума обогатити овом темом а зачала можете преузимати са овог форума који сам ја започео а сада тренутно вегетира захваљујући сестри Марији (иначе би се угасио јер мене нема)

http://danasnjazacala.clictopics.com/

поздрав

Огњен

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi idem ja na pripreme i vracam se 14 avgusta. Sve najbolje Vam zelim.  319.gif vidimo se druzino.

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Bog Vam pomogao!

FORUM JE ODLICAN, VEOMA POUCAN, NUDI SVE ONO STO JEDNOG TRAGAOCA ZANIMA.

Trazila sam emisiju " Duhovnici", manastir Gradac, a onda sam se prijatno iznenadila i odusevila kada sam videla vas forum! Samo napred! Nastavite dalje tako cvrsto i hrabro , jer nas ima dosta koji zudimo za ovakvim putevima iskusenja, saznanja i vere. Svaka ziva rec je uteha da se smo na pravom putu.Citaci vas sajt i gde budem imalapametno sta da kazem, napisacu. Veliki pozdrav.

Forum je lep i koristan. Saznao sam slucajno trazeci sada se vise ne secam sta, na Googlu.

Тек сам данас видео Вашу поруку, па Вам се стога касније јављам. Нисам стигао да прегледам форум до те мере да бих могао да пружим било какву оцену, али ако Вам је циљ добар, а сасвим сигурно јесте, онда ни благослов Божји неће изостати, а сходно томе ни плодови. За форум сам сазнао чим сам дошао до сајта СВЕТИ ЈАКОВ. У наредном периоду ћу бити заузет спремањем последњег испита и дипломског рада, али чим будем у могућности неће ми бити тешко да се укључим у неке теме и евентуално дам свој допринос богоугодном делу које сте покренули. Хвала Вам на јављању и интересовању. Поздрав из епархије жичке!

Bog Vam pomogao,

stranicu sam pronasla sasvim slucajno, trazila sam informacije vezano za neke manastire jer sam putovala u Srbiju i htjela sam ih posjetiti. Na zalost jedan od manastira koji sam htjela posjetiti ovaj puta nisam uspjela, ali nadam se da hocu nekom drugom prilikom. Radi se o Manastiru Svetog Romana kraj Dunisa.

U svakom slucaju stranica mi se svida, no s obzirom da sam vrlo malo vremena provela citajuci njene sadrzaje prerano je za potpune  dojmove.

S postovanjem,

Оче, благословите,

Форум је леп, мада не проводим много времена на рачунару, прочитам по нешто.

Сазнао сам тако што сам био на предавању ипођакона Димитрија у клубу Боготражитељ, где је један момак споменуо овај форум.

Поздрав!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Celo ovo mesto je zanimljivo ali mnogo toga mi bode o?i, o tome ?u nekom drugom prilikom nasamo sa bra?om saslužiteljima.

Svako dobro. 

???, ?? ?? ?????? ??????? ?? ????? ?? ????? ???? `?????? ???, ?? ?? ?? ?? ???????? ?? ??????`. ??????? ??, ?? ???? ??? ??? ??-?? ?????? ?????.

????????????? ?? ?? ???? ??? ???????? `??????????` ???????? ?? ??????, ??? ???? ????? ??????????? ??? ?? ?????????????? ?????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...