Jump to content

Sveštenik objasnio zašto je greh uključiti i mašinu za veš


Препоручена порука

пре 25 минута, Милан Ракић рече

Мене опет највећа искушенија чикају док пеглам тзв. Велики веш, тј.постељину и проче...

зашто ли то пеглаш није ми јасно... :scratch_head:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan :::. рече

зашто ли то пеглаш није ми јасно... :scratch_head:

Па зато што му жена каже вероватно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Vladan :::. рече

зашто ли то пеглаш није ми јасно... :scratch_head:

Eehhh. Neće žena u ložnicu ako nije ištirkano i opeglano. I da miriše...

пре 4 минута, Broken рече

Па зато што му жена каже вероватно.

Upravo. A i lakše mi da ispeglam, nego da mi drži pridike 12:smeha:. Bolje da me bije

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Broken рече

Па зато што му жена каже вероватно.

то је јак аргумент... а рационално образлагање против тога би вероватно само погршало ситуацију и морао би да пегла и чарапе и то најлонске...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

I da miriše...

Морам да ти набавим један прави анимални мушки парфем, као што ја носим, крајње је време. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan :::. рече

а рационално образлагање против тога би вероватно само погршало ситуацију

Кад уђеш с женом у вербално објашњавање то је као с терористима да преговараш...нема шансе да победиш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Eehhh. A i lakše mi da ispeglam, nego da mi drži pridike 12:smeha:.

ето, знао сам... већ написах уместо тебе :)) 

 

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Bolje da me bije

и то сам знао... јер...

пре 1 минут, Vladan :::. рече

то је јак аргумент... 

:)) 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Broken рече

Јесу. Наспрам женске гардеробе, од зрелих жена, су боза. Кад пеглаш хаљину од зреле жене не знаш одакле да почнеш. Па кад почнеш, једно пеглаш друго гужваш. Веруј ми.

Il gaće, tzv. kilote - nema razlike 12:smeha:

loodaci, vrištim od smeha. ti i Vladan

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eh, da ima neka ves masina koja moze i da ispegla i slozi ves, ... ne bi ova tema bila tako interesantna,.... zamisli, peglas ves i ravnas ivice i sozercavas nepoznate bozije promisli o svetu i coveku.... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Il gaće, tzv. kilote - nema razlike 12:smeha:

loodaci, vrištim od smeha. ti i Vladan

Јбт, знаш и сам...значи, пеглам 10 минута неки део од зреле жене...подигнем га да видим јел готово а оно изгледа горе него кад сам почео. То се често дешава. Зато те делове остављам за крај.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Милан Ракић рече

Il gaće, tzv. kilote - nema razlike 12:smeha:

ја пеглам само своје кошуље а све остало иде полу-аутоматски :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Милан Ракић рече

A i lakše mi da ispeglam, nego da mi drži pridike

94-te ili 5-e godine, radio ja tada u Lađevcima, živeo naravno u Kraljevu.

Bio momak, mlad, lep, pilot, furo neki pank fazon. Iscepani 501, martinke, rokerica jakna, obrijana glava...

Koncert SMAK-a u Hali sportova kraj Ibra.

Ja se prethodno "uradio" u pozorišnoj kafini i dobro "raspoložen" ušao u sportski objekat u kojem treba da se održi kooncert.

Da dodam da sam imao i probušeno uvo, a od matere "ukrao" neku silnu bižuteriju pa okačio oko vrata...

Mrak u Hali, osvetljena samo bina. Srazmerno malo sveta. Tad se slušao turbo folk angro...

Izlazi "ćopavi" (Točak) na scenu u jednom trenutku i počMe uvodne taktove "Ulaska u harem". A Kepe, Stojanovići otac i sin na dve garniture bubnjeva udaraju ritam...

Ja prethodno urađen u pozorištu sa Vasilijem Rajovićem, malo "granice oslabile", a nije tada bilo ovih privatnih obezbeđenja, preskočim provizorijum od nekakve ograde koji je delio binu od ostatka dvorane i popnem se na binu i zagrlim Točka, počnem da ga ljubim i da igram u ritmu "šumadinke" aka "Ulazak u harem".

Nije mLogo prošlo, sastavi me neka džologanja preko leđa.

Iako utrnuo od alkohola, skapiram da me pandur omlatio pendrekom po leđima i krenuo da zamahne za drugi udarac. Nekako iz jakne izvučem promptno vojnu legitimaciju.

To mi je bila greška...12:smeha:

Pandur, stariji čovek... Pred penzijom. Radni vek ostvario u samoupravljanju.

Bajo moj, on je meni održao tako toksično predavanje koje me je odmah otreznilo, o svoj pogubnosti zapadne muzike i "tih padavičara", sve vreme izražavajući čuđenje odakle ja kao vojno lice izgledam kao ti "narkomani", jer ja kao stariji omladinac treba valjda da budem "primer omladincima i omladinkama Kraljeva i okoline"...

I tako on mene davio jedno 15-ak minuta da sam na kraju kleknuo na kolena i rekao:

"Nemoj pobratime više, ko Boga te molim! Evo, stegnuću zube, udri pendrekom ako treba 3-4 puta, samo nemoj više da me edukuješ"...

Pusta mlados....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Broken рече

Malo smo skrenuli s teme. :((

шта?? нисмо уопште...

како неки овде причају да није грех да се укључи веш машина а сви видимо са каквим  пеглотимијама  твоја и жена @Милан Ракић-а  исправљају вашу грешну страст према прању веша... да се најежиш... тј. изгужваш... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мени када би то нека урадила ја бих скроз баталио да перем веш и само би га износио напоље да га сунчеви и космички зраци очисте и дезинфикују... и милина, све природно и органско... :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...