Jump to content

ДАНАС: Игуман манастира Високи Дечани о. Сава мета интернет тима СНС-а

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 14 минута, Ronald рече

To je najbolji pokazatelj koliko su ti ljudi bez racia i koliko su izgubili dodir sa realnoscu. 

Да је само то, било би добро. Него ово је најгори могући шљам без зрнца морала и пристојности, пљували би рођену мајку само ако им то нареде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ronald рече

Citam sad komentare i ne mogu vjerovati koliko su ovi ljudi zavedeni lazima.

Nisu botovi zavedeni lazima. Oni su prosto kamara koristoljubivih slina, koja ne preza ni od cega da sebi utera malo neke koristi u dzep.

Ko je zaveden lazima, taj je naivan, i postoji velika sansa da se urazumi u momentu kad se sretne sa pravom istinom.
Ko je koristoljubiva slina direktni je i svesni sluga necastivog.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, obi-wan рече

Nisu botovi zavedeni lazima. Oni su prosto kamara koristoljubivih slina, koja ne preza ni od cega da sebi utera malo neke koristi u dzep.

Ko je zaveden lazima, taj je naivan, i postoji velika sansa da se urazumi u momentu kad se sretne sa pravom istinom.
Ko je koristoljubiva slina direktni je i svesni sluga necastivog.

Slazem se, krajnji licemjeri.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нападима на о Саву, прикључила се подгузна мува вучићева,блесави удбаш шешељ...

Молимо се Богу и св Стефану Дечанском, да сачува братсво манастира и о Саву, јер се јако плашим сценарија Оливера Ивановића...

 

 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Зосима Код оваквих дебила све је могуће, али што ти рече, молимо се Господу и светом Краљу Стефану да чува нашег о. Саву и његову братију.

Ови несрећници и немају појма шта је и ко је Игуман свештене дечанске обитељи, игумана најбројнијег српског мушког манастира.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svojevremeno, sv. kralj Stefan sacuvao je i odbranio manastir od turskih siledzija koji su hteli da crkvu pretvore u dzamiju (odlomio se dotle zdrav kameni lav sa ukrasa nad ulaznim vratima, pao na odzu koji je krenuo da udje u hram i smrskao ga u trenu, ostali se razbezali u nevidjenoj panici), od Bugara, koji su hteli da ukradu mosti i odnesu u Bugarsku (auto sa mostima stao na raskrsnici i ni makac, a onda ni sam kivot nisu mogli vise ni fizicki da pomere s mesta, dok nisu naisli Austrijanci i pitali Bugare "sta vi to pokusavate?", i kad su culi o cemu je rec, ostro im naredili da vrate mosti, pa kad su se ovi slozili, auto je ponovo postao ispravan), te od mnogih drugih nevolja, do dana danasnjeg.

Ponajmanji problem za njega su ovi sto se naduvaju kao baloni od sapunice.

Tragicno je samo to kako su ovi ljudi uopste dosli do ovakvog stepena otupelosti i samoobmane.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...