Jump to content

Хрватска-Енглеска, полуфинале ФИФА СП 2018-За кога (и да ли) навијате? [АНКЕТА]

Оцени ову тему


Хрватска  

17 члановâ је гласало

  1. 1. За репрезентацију које државе ћете навијати (ако уопште) у вечерашњем полуфиналном мечу?

    • Хрватска
    • Енглеска


Препоручена порука

Cestitsm na pobedi. Nisam gledao mec ali tri puta igrali produzetke, gubili u sve tri utakmice pa stizali. To je za respekt. Dajem Hrvatskoj u ovom trenutku vece sanse u finalu. Prosto im se poklopilo ove godine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Мислим дај...браћо...Како се то олако изговара. Као и љубав.

Свака част за фудбал, ал далеко смо ми од браће са њима. Јесте нас све створио исти Бог и по том основу јесмо браћа али 

Ti izgleda imaš i sa Bogom problema?!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Мислим дај...браћо...Како се то олако изговара. Као и љубав.

Свака част за фудбал, ал далеко смо ми од браће са њима. Јесте нас све створио исти Бог и по том основу јесмо браћа али то братство треба да се покаже некада и у пракси са њихове стране а не ми да летимо ко муве без главе увек у њихов "братски загрљај"

Срећан празник свима.

Ако те твој брат не воли, да ли ћеш га мрзеи и нећеш га сматрати братом, иако ти објективно јесте брат? Но, небитно, мени јесте драго што је један наш балкански тим, па нека су то и они, победио неке од тих великих и дошао такло далеко. Зато сам и написао тако како сам написао. 

Али, немој мислитио да сам ја у неком југо фазону, не верујем ни ја у неко ,,братсво и јединство и заједништво". А тек таман да будемо опет у заједничкој држави, далеко било. Било, видели смо како је било и не поновило се. 

Ето тако. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Isusovo magare рече

Jako su dosadni..

37047422_1629511443824556_44668945147363

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/552995/cesi-od-drzave-dobili-100-tisuca-kvadrata-na-najpopularnijem-dalmatinskom-otoku-evo-sto-sve-namjeravaju-graditi-tik-uz-more-mjestani-u-strahu-za-popularno-kupaliste

http://www.moravstichorvati.cz/

Tebi fale narodnjaci i novokomponovani očigledno, ovdje to nemamo, samo izvorni folklor, moravský, chorvatský, slezský a český. Ja sam isto iz Bosne i to Bosnia Centrale, znam ko je to Šemsa Suljaković itd. bio sam i konobar preko ljeta kao student u bosanskoj kafani, onoj pravoj, bez piva i alkohola, samo kafe, sokovi i narodnjaci.  :D 

https://www.youtube.com/watch?v=bvz6mwN2fSo

https://www.youtube.com/watch?v=1pDeAGfhAM8

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zayron рече

37047422_1629511443824556_44668945147363

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/552995/cesi-od-drzave-dobili-100-tisuca-kvadrata-na-najpopularnijem-dalmatinskom-otoku-evo-sto-sve-namjeravaju-graditi-tik-uz-more-mjestani-u-strahu-za-popularno-kupaliste

http://www.moravstichorvati.cz/

Tebi fale narodnjaci i novokomponovani očigledno, ovdje to nemamo, samo izvorni folklor, moravský, chorvatský, slezský a český. Ja sam isto iz Bosne i to Bosnia Centrale, znam ko je to Šemsa Suljaković itd. bio sam i konobar preko ljeta kao student u bosanskoj kafani, onoj pravoj, bez piva i alkohola, samo kafe, sokovi i narodnjaci.  :D 

https://www.youtube.com/watch?v=bvz6mwN2fSo

https://www.youtube.com/watch?v=1pDeAGfhAM8

Ti si smiješan čovjek..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Православни Србин рече

Ако те твој брат не воли, да ли ћеш га мрзеи и нећеш га сматрати братом, иако ти објективно јесте брат? Но, небитно, мени јесте драго што је један наш балкански тим, па нека су то и они, победио неке од тих великих и дошао такло далеко. Зато сам и написао тако како сам написао. 

Али, немој мислитио да сам ја у неком југо фазону, не верујем ни ја у неко ,,братсво и јединство и заједништво". А тек таман да будемо опет у заједничкој држави, далеко било. Било, видели смо како је било и не поновило се. 

Ето тако. 

Брат јесте ал се нећемо тако братимит а да он није свестан колико је слепац. Не мрзим али нећу му се подметати да ме шутне. То што смо са Балкана ми је битно исто ко лањски снег.

За игру кажем, свака част.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Isusovo magare рече

Ti izgleda imaš i sa Bogom problema?!!

Да немам проблема већ би био у Царству Небеском. А ти имаш ли проблема или је све под либелу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Правда за Вилера! :) Нико не може да ме натера да навијам за Хрвате, а против себе нећу. Волим кога хоћу. Нека су најбољи, нека освоје првенство, свака част! Кад боље размислим, што је уопште битно ко ће да освоји првенство? Што је уопште битно што и ово пишем? 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...