Jump to content

Трибина: НАТО агресија, 19 година после (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

На Правном факултету у Београду, у среду 16.маја, одржана је трибина под називом „НАТО агресија и њене последице 19 година касније“.

У препуном амфитеатру „Слободан Јовановић“, присутнима, међу којима је највише било студената, обратили су се Арно Гујон, оснивач добротворне организације „Солидарност за Косово“ и носилац ордена Светог Саве првог степена, затим проф. др Даница Грујичић, начелник Одељења за неуроонкологију Клиничког центра Србије и проф. др Сима Аврамовић, декан Правног факултета у Београду

 

AJLlDp1CDRvlb_sD9DH6LWJ0IUP63g_3sZSMbe3h


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...