Jump to content

Срамота о којој се не говори

Оцени ову тему


Препоручена порука

У Новом Саду су лигаши са Чанком на челу улицу Хероја Милана Тепића преименивали у Бранисава Нушића, пре пар година и ником ништа. Срамота

 

Послато са NEM-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неки људи имају потребу да буду примећени, да узбуркају јавност па онда не бирају начин (или не знају другачије или су злонамерни).

Лармаџије и лудаци са својим лонцима, звечкама и кашикама (разни чанчићи,чеде, шешељи,....).

И свако остави своје трагове, а хероји остају хероји.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...