Jump to content

Ко је сатаниста Београђанин "Alexandar Thorn" - сајт Свето краљевство магије?

Оцени ову тему


PredragVId

Препоручена порука

пре 3 минута, Paradoksologija рече

Da guglam ili ćeš živopisnije od interneta da mi objasniš šta je to? 

У најкраћем, Руси се окупе на тргу, на сам дан поклада уочи поста Васкршњег. Добро се наједу и напију и онда се лепо побију међусобно.

Веома живописно Мхалков описао у "Сибирском берберину"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

И изгледа да је Панарет у праву. Тај лик је изгледа умро. А сад сам баш звао онај телефон да проверим јел` жив и добијем поруку од телекома да изабрани број није више у функцији

Ma internet pun takvih likova. I šta sad, sloboda govora, svako može da stavi šta hoće.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Mali Marko рече

Ја идем можда и толико далеко да би им обарао сајтове али закон каже другачије и то се не сме.

Zašto? Koja je poenta toga kad je net pun svega i svačega.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Zašto? Koja je poenta toga kad je net pun svega i svačega.

Сама си дала питање на свој одговор. Интерент је пун свега и свачега али зашто га не прочистити макар на нашем говорном подручју. Интернет је доступан сваком и то је опасно баш због таквих лабилних ( да не кажем другачији назив)

Дал си знала да кока кола даје више од 50% своје зараде на рекламу? 

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Милан Ракић рече

И изгледа да је Панарет у праву. Тај лик је изгледа умро.

Сад сам мало прогуглао. Изгледа да јесте, умро је 2013.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Zašto? Koja je poenta toga kad je net pun svega i svačega.

Ово може да се тумачи да се ни за шта не треба борити и ни према чему не бити критичан.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Mali Marko рече

Интерент је пун свега и свачега али зашто га не прочистити макар на нашем говорном подручју. Интернет је доступан сваком и то је опасно баш због таквих лабилних ( да не кажем другачији назив)

Da se ne bismo pretvorili u Severnu Koreju, a labilnih će uvek da bude.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d4/Kim_Jong-Un_Photorealistic-Sketch.jpg/280px-Kim_Jong-Un_Photorealistic-Sketch.jpg

280px-Kim_Jong-Un_Photorealistic-Sketch.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Да не скрећем са теме, немој да мислиш да је Северна Кореја само зло и пошаст. Опет се враћамо на једну врсту рекламе, америчка пропаганда,жеље, поруке и поздрави треба да буде узета са великом резервом што се тиче Северне Кореје.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Сад сам мало прогуглао. Изгледа да јесте, умро је 2013.

I eto, koliko je ova cela priča smislena... Nije njemu bilo lako u životu, očito...

пре 1 минут, gavrosaurus рече

Ово може да се тумачи да се ни за шта не треба борити и ни према чему не бити критичан.

Ima smisla biti kritičan kada je ono prema čemu si kritičan bar malo više od marginalnog, te mu kritikom ne daješ dodatni publicitet. Hakovanje i zakonske zabrane nisu isto što i kritika.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, gavrosaurus рече

Ово може да се тумачи да се ни за шта не треба борити и ни према чему не бити критичан.

Nikako. Era interneta baš podstiče na kritičnost, naravno da ne treba prihvatati sve što se nudi, a cenzura tu ne pomaže, naprotiv. Ne može neki diktator da odluči umesto mene bilo šta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Mali Marko рече

Да не скрећем са теме, немој да мислиш да је Северна Кореја само зло и пошаст. Опет се враћамо на једну врсту рекламе, америчка пропаганда,жеље, поруке и поздрави треба да буде узета са великом резервом што се тиче Северне Кореје.

Ma batali, diktatura je diktatura, bez obzira na propagandu. Gde nije pošast, kult ličnosti kakvu Jugoslavija nije mogla da zamisli.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Ma batali, diktatura je diktatura, bez obzira na propagandu. Gde nije pošast, kult ličnosti kakvu Jugoslavija nije mogla da zamisli.

Мислиш на Србију 2018, само да те исправим :dobro:

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Mali Marko рече

Мислиш на Србију 2018, само да те исправим :dobro:

Od Titove do Vučićeve, niko takvu diktatiru video nije bez obzira na propagandu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako nama malo treba da se razigramo. :)))
Koliko shvatih, lik koji je potresao našeg Predraga, više nije živ, samim tim tema gubi smisao, ali mi i dalje pišemo. Ja nas sve volim... i mene volim. :blush:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...