Jump to content

Вучић припрема народ за признавање Косова и Метохије

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

пре 2 минута, GeniusAtWork рече

Vučić je kazao da Srbi moraju da promene svoju svest, jer kako kaže, grešili su zato što su sebi dali pravo da imaju "imperijalnu svest", a nikada se nisu trudili da nauče tuđ jezik i razumeju šta je to što drugi žele "ako ni zbog čega drugog onda bar da bi predvideli njihove poteze". 

Када Алек поједе паштету постаје Наташа Кандић!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али заиста није нормалан човек. Ко нормалан има идеју да мења свест једном народу???

Лоботомија на државном нивоу. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Али заиста није нормалан човек. Ко нормалан има идеју да мења свест једном народу???

Лоботомија на државном нивоу. 

 

Човек који је са скупштинске говорнице позивао на убијање 100 муслимана за једног Србина, лепио табле са натписом "Булевар Ратка Младића", организовао демонстрације после хапшења Караџића у којима је било погинулих, прича о српској империјалној свести и немогућности да се чује шта други желе....ја сам стварно залутао у неки матрикс, мајке ми.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, GeniusAtWork рече

Vučić je kazao da Srbi moraju da promene svoju svest, jer kako kaže, grešili su zato što su sebi dali pravo da imaju "imperijalnu svest", a nikada se nisu trudili da nauče tuđ jezik i razumeju šta je to što drugi žele "ako ni zbog čega drugog onda bar da bi predvideli njihove poteze". 

Ма све је ово једна велика скривена камера... Немогуће да је реалност. :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imali smo mi jednog u firmi, ostajao je od ujutro do uveče u kancelariji.

Direktor je mislio da smo mi ljubomorni što se žalimo na njega, jedva smo ga ubedili, da nemamo ništa protiv što je glup, nego da nam stvara probleme jer je glup i vredan.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, GeniusAtWork рече

Човек који је са говорнице позивао на убијање 100 муслимана за једног Србина, лепио табле са натписом "Булевар Ратка Младића", организовао демонстрације после хапшења Караџића у којима је било погинулих, прича о српској империјалној свести и немогућности да се чује шта други желе....ја сам стварно залутао у неки матрикс, мајке ми.

Све је он то радио из интереса. Као што и сада ради из интереса.Тај је и одбарамбени рат Срба у Крајини, Босни и Херцеговини злоупотребљавао за Шешељеву политику а сада мир злоупотребљава да би нам наметао ЕУ и НАТО јарам у сваком смислу. Браво, успео си у каријери!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Desiderius Erasmus рече

Jako smo kratkog pamćenja, ako nam je Milošević ostao u tako lepoj uspomeni...

Nemam nikakve lepe uspomene samo konstatujem da je on pod svim tim pritiscima,sankcijama,bombardovanjima uspeo nešto da izbori ovi sa gomilom ,,zapadnih partnera,, ništa nisu uradili.Dobro nije da ništa baš,uspeli su da priznaju nato-narko pasoš,da im daju tablice,da im daju broj,povukli naše institucije sa severa a za to sve su dobili verovatno neku siću u džep....sitne duše prodane....ološi najgore vrste.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Вилер Текс рече

Али заиста није нормалан човек. Ко нормалан има идеју да мења свест једном народу???

Лоботомија на државном нивоу. 

 

Ček bre sad pa zar nije Crkva menjala svest mnogim narodima?:)))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Кратос рече

Ček bre sad pa zar nije Crkva menjala svest mnogim narodima?:)))

Брате, да и тебе није захватио исти вирус као малог Алека:smeh1:?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Брате, да и тебе није захватио исти вирус као малог Алека:smeh1:?

Moro sam da pitam pošto je menjanje svesti naroda poso nenormalnih,pitanje se samo nametnulo.:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Кратос рече

Nemam nikakve lepe uspomene samo konstatujem da je on pod svim tim pritiscima,sankcijama,bombardovanjima uspeo nešto da izbori ovi sa gomilom ,,zapadnih partnera,, ništa nisu uradili.

Био сам му огорчени противник годинама, онда, гледајући ко га напада и зашто почех да га браним, јер нисам мрзео њега већ његова дела. Слушајући и даље којешта почињем да га волим. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...