Jump to content

Jedno protestantsko bogosluzenje

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, SerbCro рече

Jeste Vi pravoslavni jako milosrdni. Trebamo li biti zahvalni kaj više ne spaljujete ? :D

Znaš kako, kad je neko geolog, a predstavlja se kao lekar, pa mu dođe nesrećnik sa tumorom na mozgu koji pije antiepileptike... pa mu psihopata kaže da prestane da pije antiepileptike (koji su držali napade pod kontrolom)... ovaj ga posluša i klepi ga epi-napad od kog umre... U kojoj državi takav ne bi zaglavio robiju?

Bajdvej, nismo mi nikad nešto mnogo spaljivali, to je specijalitet zapadnih kršćana. ;) 

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Desiderius Erasmus рече

Znaš kako, kad je neko geolog, a predstavlja se kao lekar, pa mu dođe nesrećnik sa tumorom na mozgu koji pije antiepileptike... pa mu psihopata kaže da prestane da pije antiepileptike (koji su držali napade pod kontrolom)... ovaj ga posluša i klepi ga epi-napad od kog umre... U kojoj državi takav ne bi zaglavio robiju?

Bajdvej, nismo mi nikad nešto mnogo spaljivali, to je specijalitet zapadnih kršćana. ;) 

Misliš, katolika ? Nego, koja su Vaša sredstva milosti korišćena da se heretici nauče pameti ? :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, SerbCro рече

Misliš, katolika ? Nego, koja su Vaša sredstva milosti korišćena da se heretici nauče pameti ? :)

Dobro, bilo je malo sečenja jezika, ali uzmi u obzir da je 12. vek u pitanju... tad nijedna država nije dozvoljavala da veruje ko šta hoće...

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Desiderius Erasmus рече

Dobro, bilo je malo sečenja jezika, ali uzmi u obzir da je 12. vek u pitanju... tad nijedna država nije dozvoljavala da veruje ko šta hoće...

Dobro, bolje jezik nego pimpek. :) A i oči ste vadili. Priznaj ! ;)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, SerbCro рече

Čital sam da je neki car svome ocu iskopal oči, Dušan, ili Uroš, zaboravil sam, što znači da je bila normalna praksa. Ako ne grešim, crkva to nije osudila.

Aha... misliš na Stefana Dečanskog... Pa, jeste, ali to nije bilo iz verskih razloga. Gde to nije bilo tih borbi oko prestola? Kod Nemanjića je to bilo još najbenignije...

  • Свиђа ми се 1

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...