Jump to content

(VIDEO) UŽAS! DEČAK NA GEJ PARADI U SAO PAOLU ZGRANUO JAVNOST: Izveo seksi ples pored dva tranvestita koji su mu zaštitinici

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ћути, ја имам дете које не воли чоколаду и слаткише, већ све оне "здраве" сплачине од неких чудних биљака што никад нисам чуо... Све супротно од мене.

Почо сам да помишљам свашта... ;)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E da izvines, Jakov ne priznaje slatkis ako nije od cokolade :D (mislim ok, al malooo preteruje ima i drugih lepih slatkisa al nece da cuje) :D

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa jednom ili dve je na nama da ih fizicki zastitimo od izvora opasnosti. Tesko mogu tada skapirari. 

Vec preko 2 i 3 pretnja i ukidanje privilegija (bilo sta sto vidis da mu je trenutno vazno, bez obzira kolika sitnica je u pitanju). Ti sigurno najbolje poznajes svoje dete i sta mu je vazno u trenutku, ako je to stipavica-nema stipavice 5 munuta itd...

Evo se ja razmudrijasila opasno, k'o da nesto znam... Ne zameri molim te :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma sto bih :)

Pazi, ja sam se stobom slagala nekad, al u praksi to meni nije delovalo i sta sad. Videla sam doduse i drugu krajnost, majke koje samo nesto pricaju, savetuju, pa onda kritikuju i to je meni bilo uh jos gore. Ja nikad nisam dobila batine, a molila sam i kumila bolje da me prebije i zavrsi s tim, biti dete "savrsene majke" je prezahtevno i prenaporno. Imamo i u porodici majku i sina koji tako imaju odnos drugara, pricanje do u nesvest i sudbina tog sina od sada pedeset i kusur ipak me je stresls. Mama nije drugar ni najbolji i mama nije drugarica ni tetka saveta. Ne mislim da sam sad ni divna ni ne znam kakva, al to je prosto tako islo i to je to. Ja volim da kazem, u svakom trenutku sam se trudila da dam svoj maksimum, drugacije nisam umela ni znala, a sudice mi Bog i naravno to isto dete u pubertetu :D kad budu krenuli bice veselo. Ti sudovi sve nas cekaju. No, sami trazili :D

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Аурор рече

Fin narod ovi Kanađani :)

 

пре 10 часа, florenntina рече

Mislis Srbi, posto je ovo skoro jedino mesto gde pricam srpski u poslednjih 2-3 godine :)

Znaš li za najveći protest u istoriji Kanade?

Canadian+protest_ffa247_3583684.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova vaseljenska nije citava svega mi. I sad normalan covek treba da uzme i kopa da bi budalama dokazao da je ovo kurirski tekst i da blage veze sa zivotom nema. Imamo ovde i forumase koje zive u Kanadi i USA pa ne vidim da im ko oduzima decu. Ali, da, mozda nisu dovoljno pobozni :D

Ovo je isti stil kao ona fejs grupa "manastir ostrog" i gomila clanaka -ako ste vernik ovo niposto necete uraditi, ako ste vernik ovo morate na danasnji praznik da uradite, ili ako vas muce strahovi ovo uradite i demoni ce se osecati lose. Jedino ko se tu oseca lose je osoba sa zrncem barem zdravog razuma, koja ima mozak kojeg koristi osim za poboznu frizuru. Jer ako ste dovoljno veliki vernik volecete majcicu Rusiju, a mrzeti sve drugo, to su sve zli demonski nasrtaji pedofila jeretika...

Treba svega mi zabraniti prenosenje ovakvih tekstova.

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Treba svega mi zabraniti prenosenje ovakvih tekstova.

Треба забринити такве и сличне сајтове.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Jaka Vjera рече

Iako mislim da se ti zapadnjaci kreću strmoglavo stranputicom moralne dekadencije mislim da nisu još dosegli taj patološki nivo i da je vest fake čist.Al dostići će ga kad tad .....imaju tendenciju ka tome.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Леон Професионалац рече

Треба забринити такве и сличне сајтове.

Hahaha slazemo se, samo sto nas niko ne ferma :D

Kad se ne ualogirah neki dan kad videh da ta stranica navodnog manastira Ostrog ima 230 000 i vise pratilaca, koji to citaju gutaju i misle da je pravoslavlje. Grupe i stranice na fejsu se ipak lakse podvuku, ova vaseljenska mu dodje kao nekad novinar.de(be) kako li su se zvali pre decenije. Vise ni ne pamtim silne gluposti.

No, kako vidim aktivnosti pojedinacs koji se samoproglasavaju aktivistima na mrezi u borbi protiv sekti, jeresi i za cistotu jelte, mislim da smo na pragu da neverovstno ali istinito odemo jos jedan korak u nazad. Bice veselo :D

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Кратос рече

Iako mislim da se ti zapadnjaci kreću strmoglavo stranputicom moralne dekadencije mislim da nisu još dosegli taj patološki nivo i da je vest fake čist.Al dostići će ga kad tad .....imaju tendenciju ka tome.

E Kratose kad je i tebi jasno da je fejk vest :D

Glede ostslog, pa cekajte nije li nam lepo receno tesko majkama i dojiljama u poslednja vremena, umesto da cekamo Hrista, mi mlatimo o antihristu, kad je to pa lako bilo za hriscane ikad. Mi nismo ni svesni koliko nam je sad zapravo sjajno u odnosu na nekad, i koliko je zapravo tesko biti hriscaninom tamo gde postoji pravo stradanje, gde biti hriscanin bukvalno znaci biti obezglavljen i ubijen. Mi smo u udobnim foteljama, pa mozda iz dosade i mlatimo i izmisljamo probleme gde ih nema.

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...