Jump to content

САД напале крстарећим ракетама базу сиријске војске као одговор на употребу хемијског оружја


Препоручена порука

"Наређење да се нападне дао је лично Доналд Трамп, мимо сагласности Конгреса, али и без сагласности међународне заједнице и Уједињених нација. Овај напад је био потребан Трампу како би решио унутарполитичке проблеме и превазишао поделе унутар америчког естаблишмента."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2017-godina_373.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"По мени, постоје следеће опције:

- Трамп жели да скрене пажњу са себе због све чешћих напада на њега, што од стране ЦИА, ФБИ, што од медија.

- Трамп је пао под утицај домаћих моћника а вероватно и Израела и пристао да гађа САА и да додатно ескалира ситуацију. У том случају, ово је био само тест сиријске и руске ПВО.

Добар изговор сад Руси имају да направе кишобран око Сирије и да наоружају Асада. Видећемо шта ће бити и какав одговор ће Амери добити.

А од 59 ракета, 23 погодиле циљ. Смешно. Могуће да су ометачи радили јер ни те 23 нису пале где треба. Трамп се са овим само обрукао. Надам се да се ово неће понављат, иначе одосмо сви у к..........."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2017-godina_373.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Политичари - разне закулисне радње, интересне групе, марионете, лобирања, агенде, тинк тенкови, договори, интереси, планови, овог знају од тада радио је то и то са тим и тим, овај планира то и то, владе у сенци, државе у држави...гомила болесних паразита који воле туђе паре и хоће моћ и утицај преко туђих лешева.

Море мрш бре сви у 3 лепе!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Rand Paul wants Congress to review the evidence linking Assad to the chemical attack

Ранд је све бољи и бољи. Био је у почетку мање харизматичан него његов отац. Али је од избора Трампа на овамо све бољи и бољи.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, obi-wan рече

Suncetipoljubim, kakva im je ova luda tetka u UN, ovapleceno zlo... oni ko da biraju najgore za predstavnike tamo...

нисам погледао још ово. Али зар може бити гора од оне сподобе што су имали под обамом. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Grizzly Adams рече

Гледам сад, ови медији што су целе године до јуче увече пљували Трампа непрестано из све снаге сад га хвале и подржавају... Брате мили какви љигавци, лицемери... Стока невиђена... Ђубре...

Немам речи. Толико воле крв и убијање да им се очи сијају од среће.

То само говори да се овде води епска борба између добра и зла у исконском облику. Не мислим на овај рат контретно него на сва ова догађања у последње време на геополитчком плану. 

Кад Алекс Ј. прича о тим стварима многи га исмевају. Да, заиста имамо људе на високим позицијама који воле крв, а то лудило се преноси ...

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Grizzly Adams рече

Кад сам и ја почео да навијам за Русе значи да је задње време дошло... :)

ове бљештаве ракете те просветлиле 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, obi-wan рече

Pentagon urges Russia not to hang up military hotline

Кључна реченица из овог текста:

It was used in February to stop a Russian strike on US-backed fighters in several small villages in northern Syria after the Russian pilots apparently mistakenly thought Islamic State group forces were in the area.

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

То само говори да се овде води епска борба између добра и зла у исконском облику. Не мислим на овај рат контретно него на сва ова догађања у последње време на геополитчком плану. 

Кад Алекс Ј. прича о тим стварима многи га исмевају. Да, заиста имамо људе на високим позицијама који воле крв, а то лудило се преноси ...

Amin brate Vedrane.

Ohrabrujuce je videti da je cela Trampova core ekipa momentalno okrenula ledja Trampu posle ovoga. Sve moze da prodje ali novo prolivanje krvi ne moze. 

Jako je dobro sto se iz cele ove price kristalizovalo sta je sta (i ko je ko). Levicari su se pokazali kao krvozedni monstrumi sto sustinski i jesu jos od Jana fon Lejdena, preko Robespjea do Mao-a i Klintonovih. Njihov "pacifizam" se istopio u sicusnu baricu kao da ga nikada nije ni bilo (a verovatno sustinski i nije). 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево још једна анализа, са неким детаљима који нису били поменути до сада. За размишљање.

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...