Jump to content

Свети Грација и Злославни Ава Римски, Зоран Ђуровић

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Boki to se tebi pričinjava i kontekst i logika i da su oci to govorili tako kao što ti ukazuješ.

Sta znam VSB, nije bas to' neka kvantna mehanika.

Jednostavne reci o jednostavnim stvarima. Naravno, treba malo i rasudjivanja i malo citanja izmedju redova kod slozenijih pitanja, radi pravilnog shvatanja ovih stvari.

U svakom slucaju, malo razumnog citanja i ne bi trebalo da bude nesto nejasno.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Леон Професионалац рече

Покушвате да нама окачите оно што ми Вама спочитавамо од самог почетка.

Нечувено!

Или сте променили мишљење? Ако јесте - онда Вам од срца честитам.

Нисам, него сте ви побркали лончиће. Ви тврдите да су неки тамо неправославни ликови свеци. А ја кажем да за такве тврдње немате гаранцију цркве, те да је то само израз ваше личне воље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Боље да ћутим и за тај први услов.:-P

Многи су имали излет па су умислили да имају дар исцелитељства.;-)

Ја држао тримирје да бих могао мирне савести пред самим собом да мељем о одбацивању јарма а духовник ме изгрдио како нисам нормалан јер тога нема ни у Карекском типику.

Просто је -  не једе се све што лети.

 Da, treba se paziti. Bolje da cutim.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Леон Професионалац рече

Покушвате да нама окачите оно што ми Вама спочитавамо од самог почетка.

Нечувено!

Или сте променили мишљење? Ако јесте - онда Вам од срца честитам.

Imam iskustva sa ovakvim ringišpilima, u 90% slučajeva se ne završavaju nikada.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, GresniStanoje рече

Нисам, него сте ви побркали лончиће.

Крените од почетка и видећете да се све време yстајем против свих вас који ограничавате Духа. Не измишљајте сада.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Bokisd рече

Sta znam VSB, nije bas to' neka kvantna mehanika.

Pa meni ovo liči na atomsku fiziku, jer ok je ako sam sedneš na ringišpil ali ako još sa sobom povedeš i svete oce onda stvarno to ne može da prestane, jer oni su materijal čoveče beskonačnosti.

Čuvaj se.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

Крените од почетка и видећете да се све време дижем против вас који ограничавају Духа. Не измишљајте сада.

Ma nema šanse sada kreću oci.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

Imam iskustva sa ovakvim ringišpilima, u 90% slučajeva se ne završavaju nikada.

Тешко вама с вама самима. Ето, немам шта више да кажем. Нека вам је Бог у помоћи, а нека се и мени грешноме смилује. Збогом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GresniStanoje рече

Тешко вама с вама самима. Ето, немам шта више да кажем. Нека вам је Бог у помоћи, а нека се и мени грешноме смилује. Збогом.

Zbogom brate.

Čuvaj se.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

Pa meni ovo liči na atomsku fiziku, jer ok je ako sam sedneš na ringišpil ali ako još sa sobom povedeš i svete oce onda stvarno to ne može da prestane, jer oni su materijal čoveče beskonačnosti.

Čuvaj se.

Prihvatam tvoje primedbe, treba se paziti.

Mislim, da ne treba covek znati bas sve stvari koje se ticu nase vere, pogotovo u vezi  teskih  teoloskih pitanja, ali, postoje reci kod otaca koje su upucene  svim hriscanima  i koje na jednostavan nacin objasnjavaju gde je crkva i istina. U tom smislu nije kvantno i tesko razumljivo.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гређни, грешни, где ће Вам душа?

Screenshots_2017-03-12-00-23-25.png

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

,,Лажа и паралажа" 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

Prihvatam tvoje primedbe, treba se paziti.

Mislim, da ne treba covek znati bas sve stvari koje se ticu nase vere, pogotovo u vezi  teskih  teoloskih pitanja, ali, postoje reci kod otaca koje su upucene  svim hriscanima  i koje na jednostavan nacin objasnjavaju gde je crkva i istina. U tom smislu nije kvantno i tesko razumljivo.
 

Da dobronamerno sam ti rekao da si pogazio prvi princip logike a to je da si stao na stranu gde ograničavaš Svetoga Duha a mi ti govorimo da to ne činiš.

I sada umesto van teološke rasprave da se zapitaš prvo šta mi govorimo ti sedaš u ringišpil i povedeš svete oce sa sobom a oni su materijal večnosti, mnogi nikada ne sidju sa tog ringišpila i vide raj teoretski a ne iskustveno praktički što ih svrtava u uživaoce pakla.

Sad ovo mirne glave pročitaj i videćeš da nije strašno ali je bitno.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

,,Лажа и паралажа" 12:smeha:

Smej se ali nije smešno. :)

Pa šta misliš da je pakao?

Evo djavdjav je poveo Boga sa sobom na ringišpil i on uživa zaista ali je to za nas pakao. :)) Nikada neće sići :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Smej se ali nije smešno. :)

Pa šta misliš da je pakao?

Evo djavdjav je poveo Boga sa sobom na ringišpil i on uživa zaista ali je to za nas pakao. :)) Nikada neće sići :)

Све тачно, што вели о. Зоран - потписујем!

Смејем се брате јер не могу да верујем да неко може тако безочно да лаже.

Све време стављају тапију на Духа и сад као ми судимо. Па ок, судим да не сумњам да Дух прославља и католике. И не сумњам да прославља Индусе и Турке. :-)

Није њима до наше светости колико им је до католичке несветости. Католичка пре свега. По њима ће пре Турчин у Рај него католик. :-) 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...