Jump to content

Свети Грација и Злославни Ава Римски, Зоран Ђуровић

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Леон Професионалац рече

Само што се код нас ради о логичком суду а код њих о суђењу. ;-) 

Mi smo dobri djaci.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Malo je tu naopaka logika mnogi upadnu u zamku.

Ti se dernjaš da ne može, mi se dernjamo da može, jer za Svetoga Duha nema ne može.

Dakle ti sudiš mi ne sudimo a sada navijaš da i mi sudimo ali taj sat ne ide na te baterije.

Jednostavno je, uvedemo treci sud, od otaca koji je najmerodavniji i mirna backa. :pecanje:
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Jednostavno je, uvedemo treci sud, od otaca koji je najmerodavniji i mirna backa. :pecanje:

 

Ti stvarno ne razumeš da Svetoga Duha nema niko prava da ograničava?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

Jednostavno je, uvedemo treci sud, od otaca koji je najmerodavniji i mirna backa. :pecanje:

Кад будете читали оце неких 20 година и живели са оцима и као оци онда ће саме ствари да се отварају.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ti stvarno ne razumeš da Svetoga Duha nema niko prava da ograničava?

Ne moze sam sebi da protivreci Duh, mislim da se mozemo sloziti.

Ako je taj isti Duh govorio kroz oce i njihova tumacenja pisma, onda stoji ovo gore receno. Eventualno ako postoje neke druge kombinacije.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Ne moze sam sebi da protivreci Duh, mislim da se mozemo sloziti.

Ako je taj isti Duh govorio kroz oce i njihova tumacenja pisma, onda stoji ovo gore receno. Eventualno ako postoje neke druge kombinacije.

Дух дише ди он оће - утувите си то у главу. За Ваше добро. 12:smeha:

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Леон Професионалац рече

Кад бидете читали оце неких 20 година и живели са оцима и као оци онда ће саме ствари да се отварају.

Zanimljivo je da ispunjavam ovaj prvi uslov, ....drugi, nema sanse.....iako sam imao sitne izlete u te duboke vode...:0228_hot:
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Eventualno ako postoje neke druge kombinacije.

Postoje.

Evo već drugi put ti kažem uzmi neke skripte iz patrologije pročitaj barem osnove sa fakultetskih skripti i čitaj oce u narednih 20 godina, druži se sa njima kao što ti Leon kaže i sve tje bidne jasnije.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Леон Професионалац рече

Дух дише ди он оће - утувите си то у главу. За Ваше добро. 12:smeha:

Ne samo to nego otkud ideja da je neko mogao Svetim Duhom ograničiti Svetoga Duha :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ne samo to nego otkud ideja da je neko mogao Svetim Duhom ograničiti Svetoga Duha :))

Logika i kontekst je malo drugaciji.

Upravo zbog toga sto su tumacili pismo i bozanske stvari Duhom, ne moze taj isti duh protivreciti samom sebi ako kaze da je Istina samo jedna, ( nije Marko :))) ) kao i Crkva i vera.

To je problem. Ne moze da dise gde hoce i da daje sta ko hoce. Just_Cuz_19
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Logika i kontekst je malo drugaciji.

Upravo zbog toga sto su tumacili pismo i bozanske stvari Duhom, ne moze taj isti duh protivreciti samom sebi ako kaze da je Istina samo jedna, kao i Crkva i vera.

To je problem. Ne moze da dise gde hoce i da daje sta ko hoce. Just_Cuz_19


 

Boki to se tebi pričinjava i kontekst i logika i da su oci to govorili tako kao što ti ukazuješ.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 39 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Malo je tu naopaka logika mnogi upadnu u zamku.

Ti se dernjaš da ne može, mi se dernjamo da može, jer za Svetoga Duha nema ne može.

Dakle ti sudiš mi ne sudimo a sada navijaš da i mi sudimo ali taj sat ne ide na te baterije.

Ја се не дерњам ништа, него се само наглас питам ко је вас братијо поставио за званичне викаре и гласноговорнике Светог Духа? Силно се чудим, не могу се начудити. Која гордост, еј човече!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Bokisd рече

Zanimljivo je da ispunjavam ovaj prvi uslov, ....drugi, nema sanse.....iako sam imao sitne izlete u te duboke vode...:0228_hot:

Боље да ћутим и за тај први услов.:-P 

Многи су имали излет па су умислили да имају дар исцелитељства.;-) 

Ја држао тримирје да бих могао мирне савести пред самим собом да мељем о одбацивању јарма а духовник ме изгрдио како нисам нормалан јер тога нема ни у Карекском типику.

Просто је -  не једе се све што лети.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GresniStanoje рече

 

Ја се не дерњам ништа, него се само наглас питам ко је вас братијо поставио за званичне викаре и гласноговорнике Светог Духа?

ti

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, GresniStanoje рече

Ја се не дерњам ништа, него се само наглас питам ко је вас братијо поставио за званичне викаре и гласноговорнике Светог Духа?

Покушвате да нама окачите оно што ми Вама спочитавамо од самог почетка.

Нечувено!

Или сте променили мишљење? Ако јесте - онда Вам од срца честитам.

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...