Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 59 минута, о.Горан рече

Evolucionisti vjeruju

Попе, да те нешто питам, онако простачки, као лаик: Што су постојали ти диносауруси? 

Немо да ме затрпаш видеима или другим глупостима, него ме интересује твоје мишљење. 

Тако јутрос узех да питам јехове испред станице: Коју Библију ви читате? - Кажу, нашу, Нови свет. Питах их: А знате ли ви грчки и јеврејски? - Не. - А да ли вам је када пало на памет, зато што сте незналице, да ови из Бруклина могу да манипулишу са вама? 

Наравно да није. - Накако ми ова ситуација наликује на... Зато бих волео да чујем твој мишљење, пошто си ти аутономни мислилац, о овом питању.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 4 минута, Avocado рече

Ali kada bi to sve bilo tako onda kreacionisti ne bi bili lažljivi prevatanti... :D

Жао ми је што су "моји". Већ сам ти навео очајавање Августина на брањење "кршћанских" истина са стране малоумних хришћана... Само нас извргавају руглу.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Zoran Đurović рече

Жао ми је што су "моји". 

"Твоји" су ови лаковерни који као заступају најнеинтелигентнију хипотезу свих времена у науци и ови који не знају ни шта ни зашто "заступају":)).

Мислим, то је твој ниво, ако се уопште о нивоу испод сваког нивоа може говорити као неком нивоу. А тај ниво испод нивоа тј.твој ( и твојох ботова) карактерише управо мњење да пишеш нешто паметно иако појма немаш и ти се тог правила држиш к'о пијан плота:)). Ти то спонтано, не мораш ни да се трудиш ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Similis simili gaudet.

Како су најнеинтелигентнију хипотезу свих времена осмислили геолог аматер и биолог аматер није ни чудо што се на исту пецају сви они који су и сами аматери тј. "у покушају":снобови( господа у покушају), филистри, простаци, интелектуалци у покушају, теолози у покушају итд. Ипак, ретки су они као један овде који у једној особи уједињују све поменуте особине :smeh1: и то нераздељиво и једнодушно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Попе кад ћеш да ми одговориш на питање?

Видим распиштољио си се. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Просечан србенда рече

Хаха јел то ко обрачун код ок корала?:pucpuc2:

Па може се тако тумачити, што да не... Као и увек разбили смо продавце магле :smeh1:... Ђура по обичају био прецизан к`о Лаки тј. погодио ваздух ...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, о.Горан рече

Па може се тако тумачити, што да не... Као и увек разбили смо продавце магле :smeh1:... Ђура по обичају био прецизан к`о Лаки тј. погодио ваздух ...

Ђура је ово дете на 0:3112:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Ведран* рече

Попе кад ћеш да ми одговориш на питање?

Видим распиштољио си се. 

Шта си навалио? Саће да ти одговори, чим мени објасни што су постојали диносауруси...:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Zoran Đurović рече

Шта си навалио? Саће да ти одговори, чим мени објасни што су постојали диносауруси...:))

Аво у ред да станеш, не ускачи преко реда.

Ц.ц.ц.ц.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Аво у ред да станеш, не ускачи пре реда.

Ц.ц.ц.ц.

Идемо по старини! Кад постанеш владика, идеш испред мене... :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Zoran Đurović рече

Идемо по старини! Кад постанеш владика, идеш испред мене... :ani_biggrin:

Оћеш на фињака да ми кажеш липши маго до зелене траве. Ц.ц.ц.ц.

Латинско лукавство.

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Zoran Đurović рече

Идемо по старини! Кад постанеш владика, идеш испред мене... :ani_biggrin:

пре 23 минута, Ведран* рече

Оћеш на фињака да ми кажеш липши маго до зелене траве. Ц.ц.ц.ц.

Латинско лукавство.

:))

  Јок, Ведране, Ава прориче!

  Да примиш у страху и трепету!

  И да се сетиш форумске братије кад постанеш власт!:cheesy3:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Просечан србенда рече

Ђура је ово дете на 0:3112:smeha:

Više podsjeća na Mike Taysona u videu nakon ovog ali ajd ako je tebi tako lakše nek ti bude..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...