Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Ренд Пол покушава да заустави ратовање по Авганистану и Ираку... медији слабо нешто реагују...

http://www.targetliberty.com/2017/09/breaking-rand-paul-sits-in-senate-in.html

Ja sam cuo da je taj rasista i teaparty licimur. 
Pricali mi isti oni komicari koji danas trampovce tako oznacavaju

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 минут, Млађони рече

Ja sam cuo da je taj rasista i teaparty licimur. 
Pricali mi isti oni komicari koji danas trampovce tako oznacavaju

Nije... i on vas smatra licimurima...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo malo kredibilnih medija pisu o alt-licimuru rasiti ronu paulu:

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2011/12/the-story-behind-ron-pauls-racist-newsletters/250338/
 

evo ovde jos malo kredibilnih true news agencija dokazuju kako je zapravo ron paul licemerni rasista

https://www.washingtonpost.com/blogs/fact-checker/post/ron-paul-and-the-racist-newsletters-fact-checker-biography/2011/12/21/gIQAKNiwBP_blog.html

evo ga ovde ron paul licemerni rasista vrsi eksperimente nad crncima 

ab40bae798f2bf525bd82dea6ab3b286--politi

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Nije... i on vas smatra licimurima...

tako je, mi nismo libertarijanci nego no true libertarijaci.
Druzimo se sa skotima koji su not true sctotsmani nego neli alt licimeru skotlandjani 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Nije... i on vas smatra licimurima...

 

Kako nije? Pa meni su CNN, Washingon post i mnogi drugi rekli da je rasista onomad. 
Nije valjda da hoces da kazes... da mozda ... mainstream mediji lazu!? 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Млађони рече

Ima li neki "desnicar" za tebe da nije moron? Crowder je moron, molenux je klovan.... ima li koji da valja tebi?

Kako da ne... evo Grizli mi prvi pada na pamet... Ron Paul takođe... setiću se se sigurno još sijaset njih ako je potrebno... (uzimam u obzir inteligentne i moralne)... a inteligentne i nemoralne poput Šešelja mogu da nabrajam do beskonačnosti...

Your point was?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Млађони рече

tako je, mi nismo libertarijanci nego no true libertarijaci.
Druzimo se sa skotima koji su not true sctotsmani nego neli alt licimeru skotlandjani 

 

No true licimur!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Млађони рече

Kako nije? Pa meni su CNN, Washingon post i mnogi drugi rekli da je rasista onomad.

Jel? To sam izgleda propustio... povodom čega su to rekli?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Kako da ne... evo Grizli mi prvi pada na pamet... Ron Paul takođe... setiću se se sigurno još sijaset njih ako je potrebno... (uzimam u obzir inteligentne i moralne)... a inteligentne i nemoralne poput Šešelja mogu da nabrajam do beskonačnosti...

 

Od kad je grizli desnicar?

a ako je grizli desnicar, kako je onda i seselj desnicar? Malo mi je nejasna ta tvoja kategorizacija...



 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Jel? To sam izgleda propustio... povodom čega su to rekli?

http://edition.cnn.com/2008/POLITICS/01/10/paul.newsletters/

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I kako je grizli inteligentan kad ne veruje u nauku globalnog zagrevanja. Ja vidim da mu tamo razbijas njegove gluposti on da je inteligentan on bi ih prihvatio. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Bezveze podela... 

Verovali ili ne, iz doba Francuske revolucije ostalo.

Po toj iz francuske revoluciji grizli je levicar a ne devicar. 
Koliko znam po podeli iz francuske revolucije desnica su oni koji su sedeli na desnoj strani, generali, aturitativni likovi i slicni.
A ne klasicni liberali, gradjanski ideolozi i ostali, oni su levica. 
 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...