Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Управо сада, Grizzly Adams рече

А како се решава тај проблем?

U ovom trenutku mogu samo da ti kazem kako se ne resava...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 30 минута, Аурор рече

Rešava se tako što nemaš muslimane (arapske) u društvu in the first place.

Ma jok... tako bi  se samo resio problem vas sto mrizte muslimane... sta mi da radimo sto imamo problem sa teroristima?

Da si izbacio sve arapske muslimane iz svih zemalja zapadnog sveta ne bi smanjio terorizam jer 90% teroristickih akcija su izveli ljudi koji su rodjeni u toj zemlji... po neki su tu i vise generacija...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Аурор рече

Rešava se tako što nemaš muslimane (arapske) u društvu in the first place.

Po ovom kljucu bi amerika mogla i lopova da se oslobodi... samo deportujes sve Srbe nazad i resen problem...

Sbija bi takodje na ovaj nacin moga da se oslobodi zatucanosti, al ne smem ovde da pisem  koga bi u tom slucaju trebalo prognati :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, cloudking рече

Da si izbacio sve arapske muslimane iz svih zemalja zapadnog sveta ne bi smanjio terorizam jer 90% teroristickih akcija su izveli ljudi koji su rodjeni u toj zemlji... po neki su tu i vise generacija...

To su sve isti ljudi i oni su dolazili tu vremenom, najviše od šezdesetih i sedamdesetih.

Da nisu primljeni, ništa od ovoga se ne bi dešavalo. Sada nikakva lepa i normalna rešenja uopšte ne postoje, kao što vidiš i sam... Možemo samo da sedimo i da se nadamo da ovo neće da dostigne neku "kritičnu tačku".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

Sbija bi takodje na ovaj nacin moga da se oslobodi zatucanosti, al ne smem ovde da pisem  koga bi u tom slucaju trebalo prognati :D

90% ljudi u Srbiji su zatucani. 

90% ljudi u Srbiji su (deklarativno) vernici.

-------------------------------------------

Znači zatucanost u Srbiji je zbog vere!

 

SJW logika :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, cloudking рече

sta mi da radimo sto imamo problem sa teroristima?

Увек се кајем после кад се занесем много, ал ево последњи пут... ;)

Тероризам не може да се директно победи или спречи. Терористи немају земљу, они су потпуно изван домашаја конвенционалне "војске". Полиција не може да их спречи да изведу напад никако јер иоле паметан лудак своје недело спрема у тајности и нико не зна за њега док није већ касно.

Шта може да се уради?

1. Превенција.

Да се омогући људима који су толики малер да се нађу у таквој ситуацији да се супротставе и бране. То значи пре свега амерички Други амандман - да људи имају право да поседују и носе са собом средства за одбрану. Па ако налетиш на идиота, бар имаш неке шансе да га зауставиш.

2. Уклонити узроке. Који су узроци?

2.1 Војне интернвенције. Потпуно повлачење војске западних земаља из исламског и осталог света. Нема шта да траже тамо. Ако они оће да се убијају међусобно, њихов проблем. Какве диктаторе имају, исто њихов проблем. За њих је и боље да имају диктаторе јер их бар држе под контролом.

2.2 Исламска политичка идеологија. Отворена и директна дискусија о томе. Јасно раскринкати све тоталитарне елементе ислама. Без подилажења и прећуткивања. Да цео свет јасно види шта је у питању и да муслимани виде да сви знамо о чему се ради. Да им се јасно стави до знања да од тих њихових теократских фантазија нема ништа и да ћемо да се бијемо до последњег за своје вредности и слободу.  Шеријат нека спроводе у својим вуколебинама. Код нас не може.

2.3 Политичка коректност. На пример, кад карикатуриста или писац добије претње због свог дела - какав год да је квалитет - сви медији, телевизије, новине итд. истог тренутка да објаве на насловној страни то његово дело, карикатуру, поезију или шта већ. Да већ једном науче да као одрасле особе поднесу шалу, ругање и уопште реч-слику-звук који им се "не свиђа". Све због чега дивљају набити им на нос дупло.

2.4 Млитавост. Немилосрдан обрачун са ухваћеним/убијеним терористима. Види Трампов твит.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гризли, слажем се са више од 50%, отуд лајк. Начи има слободно да се критикује и исмева апсолутно све и нема светих крава, уз истовремено повлачење из свих цивилизационих и хумнитарних интервенција...

  • Волим 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

25% američkih muslimana misli da je nasilje protiv građana SAD opravdano kao deo globalnog džihada.

99% alt-rightovaca veruje da su retardirani podaci koje izvlače iz sopstvene pozadine ili iz nekog memea zaista istina.

:)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...