Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 9 минута, Џуманџи рече

Ајде ово остало, треба лагати све оне који су гласали за такве идеје (и таквог) Спаситеља-Васкрситеља УСофА, али: 

 

12:smeha:12:smeha:12:smeha: 

Da be... navodno izvidjaci imaju tradiciju politickog nesvrstavanja i kad god je neko drzao taj govor koji je sada drzao tramp bio je zmaoljen da ne bude poiticki obojen. Naravno Tramponju zabole uvo za tradiciju americkih izvidjaca, jer je on covek koji svuda  samo vidi priiku da prica gluposti i laze narod o tome kako je on najbolji u svemiru* i zabole ga cose koji je povod govora koji drzi, on ima tu jednu jedinu misiju i taj zadatak vrlo odgovorno alli izuzetno lose obavlja... prosto ne mogu da verujem da je Vucic 100 klasa bolji manipulator, lazov i autokrata od Trampa...

Inace istim tim izvidjacima je ispricao pricu o nekom bogatasu (prica je bez poente inace) koji je prodao sve sto ima, kupio jahtu i- radio "neke stvari... ja necu da vam kazem koje su to stvari jer ste vi jos decaci ali vi vrlo dobro znate koje stvari (smeh)) ... mala napomena, izvidjace cine decaci stariji od 12 godina ;)

 

Evo sta je reko austrlijskom premijeru u vezi sa tih famoznih 1500 imigranata koje USA po sporazumu mora da preuzme  od AUS:

"This is going to kill me. I am the world’s greatest person that does not want to let people into the country."

 

Znaci, ne kapiram da iko sa malo vise od 2% mozga moze i da pomisli da stane na stranu ovog coveka ma po kojem pitanju...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 2 минута, Аурор рече

Jel vas nervira? Jel vas izluđuje?

Koliko ga mrzite? :)

 

Sto da mrzim budalu! :D

Jel ti provaljujes koliko je on zabavan!

 

Posto vidim da ne provaljujes koliki je tenkre! :D

 

Idi molim te procitaj stenograme telefonskih razgovora sa spancem i australijancem, pliz, molim te idi procitaj! :D

A onda, posle toga, dodji da vidi kako lider slobodnog sveta planira da izadje na kraj sa severnom Korejom! :D 12:smeha:

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Tvoja hipoteza ne korespondira sa realnošću... Odnosno, u realnosti je suprotno od onoga što sledi iz nje.

Savetujem da je promeniš :) 

 

Tvoj post me naterao da se preispitam te sam proverio realnost... Tramp je i dalje budala ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

Znaci, ne kapiram da iko sa malo vise od 2% mozga moze i da pomisli da stane na stranu ovog coveka ma po kojem pitanju...

Ja baš volim što ima takav javni nastup i što vas toliko nervira time... Uglađeni, ispolirani i classy Barak vam je bio super, na kraju krajeva. ;)

FB_IMG_1501897256887.jpg.b1e46934c3ebd7d4485681e0c0a16087.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

.. on ima tu jednu jedinu misiju i taj zadatak vrlo odgovorno alli izuzetno lose obavlja... prosto ne mogu da verujem da je Vucic 100 klasa bolji manipulator, lazov i autokrata od Trampa...

Одлично запажање, ово сам чак и ја ( :D ) приметила. Додала би и да некако... Хм, делује да стварно, истински верује да је то (и оно) што лаже и лупета добро и "на корист", као да и сам није свестан да тако не чини 'услугу Амер'ци'. Као да мисли да заиста "служи народу" (народу који не капира и не може да comprehend-ује његову, greater перспективу (па зато лаже))...

пре 14 минута, cloudking рече

Sto da mrzim budalu! :D

Jel ti provaljujes koliko je on zabavan!

+1 :ok:

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

Tvoja hipoteza ne korespondira sa realnošću... Odnosno, u realnosti je suprotno od onoga što sledi iz nje.

Savetujem da je promeniš :) 

 

JEsi procitao telefonske razgovore? Kako ti se cini Trampovo nagovaranje meksickog predsednika da laze ljude kako bi zastitio trampa? :D:D 

 

Da prepricam za one koje mrzi da citaju a zanima ih sta se desilo... Tramp je ukapirao da nema nista od toga da meksiko placa išta sa tim idotskim projektom izgradnje zida pa je u razgovoru sa meksickim predsednikom suptilno ukazao da nije dobro da obojica javno pricaju da nece da plate zid, jer tako Tramp ispada los  u javnosti (trampove reci)  nego da se dogovore da  u javnosti zajedno daju nekonkretne odgovore, nesto u fazonu "videcemo, resicemo... itd"

A onda (haha, pazi sad) kad je meksicki predsednik reko da nema sanse, Tramponja je rekao ovo:

"You cannot say that to the press," Trump said on the phone call. "The press is going to go with that and I cannot live with that. You cannot say that to the press because I cannot negotiate under those circumstances."

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Аурор рече

Ja baš volim što ima takav javni nastup i što vas toliko nervira time... Uglađeni, ispolirani i classy Barak vam je bio super, na kraju krajeva. ;)

FB_IMG_1501897256887.jpg.b1e46934c3ebd7d4485681e0c0a16087.jpg

 

Tako je... fokusiraj se na ono sto je vazno.

Od pocetka njegovog mandata, je jasno da je citava trampova prica   u vezi sa lecenjem kompleksa. Tolke godine vas nerviraju levonje da ste sada napokon dobili sansnu da im se osvetite i jednostavno- nista drugo nije vazno. Ni ekonomija, ni privreda, ni socijlana zastita, samo je vazno da se ovi drugi sto gore osecaju.

Trampov citav nastup oko predsednikovanja je usmeren samo na to kakav ce mu imidz biti u medijima... svakome sa pola mozga je jasno da njega zabole uvo i za ameriku i americki narod, sto je najlepse ilustrovano upravo u ovim transriptima koje ne smes da procitas ;) 

Ni jednog trenutka nije rekao "ovo je lose za USA" ili "lose za narod"... samo "lose za mene, lose cu  da izgledam u medijima"... "na sta ce to da lici, stavljam ban a prihvatam 1500 izbeglica" i tako u nedogled...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

Meksiko ima zid na svojoj južnoj granici, ako ga pređeš, šutiraju te u roku od odmah...

No racism there.

 

jel ti ne bi bio problem da mi objasnis vezu izmedju tvog posta ovog mog kojeg si citirao?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

svakome sa pola mozga je jasno da njega zabole uvo i za ameriku i americki narod

Što je onda predsednik? 

Bogat je, moćan, poznat, uticajan... Koliko vidim, to mu nije trebalo za nešto. Jedini kandidat u istoriji SAD za koga bi to moglo da se kaže.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Što je onda predsednik? 

Bogat je, moćan, poznat, uticajan... Koliko vidim, to mu nije trebalo za nešto. Jedini kandidat u istoriji SAD za koga bi to moglo da se kaže.

 

Jbg, znas sta se kaze "male ruke, mali...?" a kad je mali, onda mora nekako da se produzi... gigantske zgrade i skupa kola vremenom dosade i covek pozeli nesto vece...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Аурор

Nakon sto izbegnes moje prethodna pitanja evo jos jedno- kako ti svidja nacin na koji je "drained the swamp" :D:D:D 

I jos jedno "kako se strazari ponasaju prema Hilari u zatvoru?" :D:D:D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...