Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 сат, Аурор рече

Nisam te razumeo. 

Čitao/ gledao sam...

Vidi poslednju poruku na prethodnoj strani...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

Onu o čoveku kojeg je Time proglasio za osobu godine (2016.)?

Da, onu o retardu koji je bio osoba godine Time-a, ali u svojim objektima kači uramljenu lažnu naslovnicu Time-a... special kind of retard...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Трамп прогласио крај ере стратешког стрпљења са Северном Корејом

 
петак, 30.06.2017. у 18:33
trump-59567e31042c9.jpg
(Фото Ројтерс)

ВАШИНГТОН – Амерички председник Доналд Трамп изјавио је данас да нуклеарни и ракетни програм Северне Кореје захтева „одлучан одговор” и поручио да је готова „ера стратешког стрпљења” са Северном Корејом.

„Ера стратешког партнерства са режимом Северне Кореје је готова... Искрено, нема више стрпљења”, рекао је Трамп на заједничкој конференцији за новинаре у башти Беле куће са председником Јужне Кореје Мун Џае-ином, који је позвао Трампа да посети ту земљу.

Према Трамповим речима, САД блиско сарађују са Јужном Корејом и Јапаном, као и са партнерима широм света по питању низа дипломатских, безбедносних и економских мера како би се заштитили њихови савезници и грађани од опасности коју представља Северна Кореја, преноси Ројтерс.

Трамп је критиковао владу Северне Кореје као „безобзирни и брутални режим”, истиче АП.

Он је подсетио на случај америчког студента Ото Вормбира, који је преминуо убрзо након што је ослобођен из Северне Кореје.

Трамп је поручио да је његов циљ „мир, стабилност и просперитет” у региону, али је упозорио да ће САД увек бранити себе и своје савезнике.

Амерички председник похвалио је савезништво САД и Јужне Кореје као „камен темељац мира и безбедности у веома, веома опасном делу света”. (Танјуг)

 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedan od glupljih straw-mena...

Koliko god delovalo da kriterijumi ne mogu niže da padaju... oni ipak padaju... Im amazed...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Jedan od glupljih straw-mena...

Koliko god delovalo da kriterijumi ne mogu niže da padaju... oni ipak padaju... Im amazed...

You ain't seen nothing yet :ani_biggrin:

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...